Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt álmodtam, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam, hogy a párom megcsalt, szerintetek számon kérjem rajta?

Figyelt kérdés
Csak mert néha vannak ilyen spirituális női megérzéseim, és most aggaszt a dolog. Ráadásul idegen nővel volt, nem olyannal akit ismernék. Megálmodhattam a szeretőjét?
2016. szept. 8. 20:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

:DDDD

Erről az jut eszembe, mikor egyszer azt álmodtam, hogy a párom visz valahova kocsival, és hiába kérdezem, hova megyünk, nem mondja el. Aztán mondott valamit, már nem emlékszem, mit, és mivel dühös voltam, azt feleltem, hogy nem, amíg nem válaszol. Reggel derült ki, hogy a dolog második felét nem álmodtam, tényleg szólt hozzám, és tényleg ezt válaszoltam neki. :)


A kérdésre válaszolva, nem, ne kérd számon. Ha nagyon aggaszt a dolog, akkor gondold végig, voltak-e jelek, pl későn ért haza párszor, sokat volt el a haverokkal, parfümszagot éreztél rajta, ilyesmik. Esetleg figyelj oda jobban, hogy mostantól észreveszel-e hasonló gyanús jeleket. De csak azért, mert ilyet álmodtál, még ne gyanúsítgasd. Én is álmodtam már, hogy megcsal a párom, sőt, már legalább négyszer álmodtam azt, hogy én csalom meg őt, pedig soha nem tettem ilyet, nem is tennék.

2016. szept. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Végül számon kértem, de persze tagadott. De utána találtam a híváslistájában egy idegen telefonszámot. Nem hívtam fel, de elég gyanús, hogy beszélt valakivel akinek nincs névvel elmentve a száma.
2016. szept. 9. 05:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Aha.. egy mobilos vagy egy bankos telemarketingessel.
2016. szept. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég mennyi kötözni való bolond rohangál szabadon a világban. Kérdező, te sem lehetsz sokkal okosabb és értelmesebb egy páfránynál, gratulálok a párodnak, hogy sikerült egy ilyen csodalényt kifognia.
2016. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én a múltkor azt álmodtam,hogy véletlenül megöltem valakit.Akkor vonuljak börtönbe?
2016. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én felhívnám azt a számot azért egy utcai fülkéből... biztos, ami biztos.
2016. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na mi van kérdező, lebuktattad a k*csögöt?
2016. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!