Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem egy részeg csajjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy részeg csajjal akiről úgy tudtam hogy szed fogamzásgátlót de nagyon úgy néz ki hogy teherbe esett tőlem, a csaj nem emlékszik semmire szóval ti elmondanátok hogy tőletek van a gyerek valószínűleg?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 12:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

1: Ha a csaj részeg volt, akkor nem volt lehetősége nemet mondani, ami szexuális zaklatásnak, ez esetben nemi erőszaknak minősül.

Innentől kezdve nem vagyok hajlandó foglalkozni a problémáddal, mert egy undorító kis féreg vagy.

2014. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
nemi erőszak ha nem emlékszik rá. majd feljelentést tesz, és kikövetkeztetik az időből melyik buliban volt, kivel ment haza
2014. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
házibulinál a jelenlévő férfiak dns-tesztje alapján az abortált magzatból is meghatározható az apa, aki elítélhető
2014. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Honnan tudtad úgy, hogy fogamzásgátlót szed? Honnan tudod, hogy biztos állapotos lehet a lány?
2014. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Hát jah ha beperel a kis rib.anc mész a börtönbe.
2014. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A probléma megoldásához kb. 200 ezer Ft-ra lesz szükséged - ilyen ártól kezdődik az apasági DNS-teszt -, meg mintára tőled és a magzattól.


Feltéve, ha valóban terhes a lány. Mert meglehet, hogy szimplán csak késik a vérzése, mert annyira idegeskedik. Ha mégis terhes, akkor sem biztos, hogy tőled. Aznap/előtte lévő napokban bármennyi pasival lefeküdhetett. Szóval több apajelöltről is szó lehet.

2014. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

1, ismerem a csajt

2, ezért tudom hogy gyógyszert szed

3, egész buliban együtt buliztunk csak amire oda kerültünk hogy egymásnak estünk kicsit többet ivott és egy két dologra nem emlékszik

4, kedves első hozzászóló nem egy kiszemelt részeg csajt dugtam meg

2014. máj. 4. 15:02
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
ha nem ribi tudni fogja kivel bulizott
2014. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Tök mindegy, ha a csaj részeg volt, ha ismered, ha nem, akkor az nemi erőszak. Jó lenne elfogadni, és befejezni a részeg, nemet mondani képtelen nők dugását, mert egy gyökér vagy.
2014. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mint mondtam együtt buliztunk egész este. Ő csókolt meg először ő kezdet el flörtölni velem. Egész este egymás karjaiban voltunk szóval mind ketten akartuk a dolgot. Csak mire oda értünk hogy ténylegesen szeretkezni kezdünk kicsit be "el fáradt".
2014. máj. 5. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!