Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a csaj pasijának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a csaj pasijának hogy a barátnője megcsalta az én (ex) barátommal?

Figyelt kérdés

Megcsaltak. Megtudtam hogy az egészet a csaj kezdte el,a volt párom meg nem tudott nemet mondani.

Voltak gyanus jelek,én számonkértem a páromat is,sőt még a csajnak is írtam hogy vegyen már vissza,kicsi gyerekünk van de még kb én voltam az értetlen a csaj szerint aki nem birja felfogni h férfi és nő között lehet barátság. Párom akkor meg ki tudta dumálni a dolgot. Hinni akartam neki és elhittem a meséjét. Akkor még nem tudtam hogy már akkor d.ugtak.

Később bukott le a párom.


El fogom hagyni a gyerekünket is viszem. A dolgot nehezíti hogy még anyagiak vegett kénytelen vagyok itt lakni. Se ő se én nem tudunk külön költözni egyelőre.


Ő amúgy békülne,de én nem akarok. Ugyanúgy beszél a csajjal és találkozik is vele. De perste tagadja,pedig van bizonyítékom is h megbeszélik találkoznak. De semmi konkrétat nem irkalnak egymasnak amiből vki aki nem tudja a sztorit lejön h mit is csinálnak.


Az ex párom nem tudja h bizonyítekom is can,csak belehazudik a képembe h nem tartja vele a kapcsolatot azóta h bebukott.


Tartok tőle hogy ha elmondom a csaj pasijának megnehezitem az együtt lakást amig itt kell lennünk.


De dühítő,hogy mig az én és a gyerekem élete felborult,a csaj vigan együtt él a pasijával. És van pofajuk még ugyanúgy talalkozgatni is.


Hallgassak és tűrjek? Mit tennétek?


2016. szept. 13. 21:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az exem miatt kerültem elmaradásba :-(


Muszáj volt hozzá nyulnom a törlesztőhoz mert elbulizta a csajjal a pénzünket. Másnap tudtam mwg h megcsalt,igaz akkor még azt hittem h az az egy alkalom volt.

Ha nem nyúlok hozzá pelust se tudtam volna venni. Azóta dugnom kell még pénzt is

2016. szept. 13. 22:18
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Elhiszem, hogy fáj az igazságérzetednek a szitu, de mit nyernél azzal, ha teregetnéd a sztorit? Ha belegondolsz, igazából semmit. A bosszúvágyad kielégülne, de ez pillanatnyi öröm, tapasztaltam már. A helyzeted nem változik, és nem fogsz belőle pozitív energiát sem nyerni. Az életed nem lenne előrébb.
2016. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

En voltam ilyen szituban: baratok voltunk a sraccal, soha semmi tobb es irt nekem a bnojenek egy bnoje, h hazudik a pasija, nem gondoskodik a gyerekerol. Baratok vagyunk, de gondolom ezt nem hitte el a csaj.


Kerdezo, nem lehet, h baratok? Lattal vmi egyertelmut, h fogja a kezest vagy szexelnek egymassal? Nem lehet, h csak feltekeny vsgy?

N

2016. szept. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak pletyka,mimiután lebukott be is vallotta
2016. szept. 14. 07:24
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
Jó szándékból írtam, erre lepontoztál. Légyszíves, legközelebb írd a kérdésed mellé, hogy tapasztalt, harmincas emberel békés megoldásai nem érdekelnek, csak sértődött sorstársak írjanak, ötévesek érzelmi szintjével. Akkor nem fogok a válaszaimmal alkalmatlankodni.
2016. szept. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztalak le,kedves 53%os.

Mert még egyet is értek veled. Tényleg nem változtat a történteken.ha elmondom,mert már vissza csinálni akkor sem lehet

2016. szept. 14. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!