Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismertek olyan férfit, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan férfit, akinek a gyerekéről, hogy nem is az övé? Hány éves volt a gyerek, hogyan derült ki, mit tett utána?

Figyelt kérdés
Egy magyar DNS tesztes labor egyik orvosa szerint elképzelhető, hogy a családban született gyermekek akár tíz százaléka nem az apától van. Ezt én a valósnál nagyobb számnak gondolom, de nekem is van ilyen férfi ismerősöm, tehát struccpolitikát sem lehet folytatni... ti ismertek ilyet?
2016. szept. 15. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%

Silány jellem az, aki átvágta a másikat.

Hogy elmegy-e az ember, inkább erőt igényel, mint maradni. Gondol el, ha megússza a csaj, akkor még mi mindent fog megtenni. Amúgy ilyen esetben egy jó ügyvéddel el lehet venni a gyereket a nőtől, ha az igazi apja lemond róla.

2016. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Igen
2016. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

fru: ha jól értem, te tudtad, hogy nem a saját gyerekedet vállalod.

Itt most arról van szó, hogy egy férfi évekig nevel egy gyereket, abban a hiszemben, hogy az övé, aztán kiderül, hogy nem.

Magyarul, az anya megcsalta, és elhallgatta előle, hogy más gyerekét sózza a nyakába.

Tényleg, mi várható ilyen nőtől a későbbiekben? Az életed hazugságban telt mellette, hogyan bízol meg benne valaha is?


A gyerek meg az "anyjából" jött ki, épeszű férfi nyilván nem marad egy hazug nővel, tehát ha a nő megy, vele megy, nem veled marad, még ha te lennél is alkalmasabb... szerintem.

Nem azért, mert te vagy silány, hanem mert nem várható senkitől, hogy egy bűnöző nővel éljen együtt.


Az a vicc, hogy olvastam fórumon, ahol egy nő még terhessége első fázisában érdeklődik az emberektől, hogy most bevallja-e férjének, hogy nem tőle lesz a gyerek, vagy sem? Számít-e a dolog, hiszen annyira vágyik gyerekre? WTF???

2016. szept. 17. 13:14
 14/15 fru_ ***** válasza:
100%

Persze, az örökbefogadás sokban más, mert eleve világos, és becsületes a helyzet.

De a gyerek igazából attól a tied, hogy pelenkázod, orvoshoz viszed éjszak, megtanítod bukfencezni, meg hasonlók.

Kilépni egy gyerek életéből csak azért mert az anyja egy hazug szemét, stb - nagyon nagy gonoszság.

2016. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

"Kilépni egy gyerek életéből csak azért mert az anyja egy hazug szemét, stb - nagyon nagy gonoszság."


Hazugságban élni jobb? Én nem értem az embereket.

2016. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!