Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan aki több eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki több eves kapcsolatban hazassagban felrelepett es bár tudta ha kiderül mindent elveszit de megis bevallotta a parjanak?

Figyelt kérdés
Aki mindig ugygondolta h hüseges sose lenne kepes megcsalasra,megis megtette.de tiszteletböl elmondta parjanak?vagy ilyen helyzetben titkolni kell vagy jobb ferfikent vallalni tettem következmenyet?
2016. szept. 18. 13:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszek az egyszeri alkalmas megcsalásokban, lesz ott több rejtegetnivaló is és igenis joga van megtudni a másik félnek mit történt, részese ő is közvetetten.
2016. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

Igaz joga lenne tudni, csak ez azt a veszélyt rejti magában, hogy a nő borít mindent.

Vagy ha nem is borít, elhidegül a férjtől, undorodni fog tőle, rosszindulatúvá válik, az sem jobb.


Félre ne értse senki nem a megcsalót védem vagy ilyesmi, csak levezetem a helyzet dinamikáját.

Ezért nem szokták otthon elmondani, így legalább a kecske is jól lakott és a káposzta is megmaradt.

2016. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

"Vagy ha nem is borít, elhidegül a férjtől, undorodni fog tőle, rosszindulatúvá válik, az sem jobb."


De jobb. Borít mindent és találhat magának olyan férfit aki megbecsüli és nem k**r félre. Persze fájni fog neki ha megtudja. De az idő minden sebet begyógyít. Ez a házasság csak rosszabb lesz.

2016. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

Joga van tudni ? Hmmm

Johid van valakit bantani es megalazni ?

Mert ha elmondja ezzel csak sajat lelkiismeretet csititja es belerug a masikba.

Joga van hozza belerugni onzo modon ?

2016. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Már ne is haragudj de ha megcsalnak azt jobb tudni! Miért? Azért mert becsapva lenni se jó ám! Ártatlanul abban a tudatban,hogy a drága párom milyen hűséges. Közben meg félrek***gat! Az őszinteség a helyes út!
2016. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy meg...szerinted így nem rúg bele?? Pont,hogy de! Az orránál fogva vezeti! Lehet,hogy te titkolod a párod előtt az afférokat de normális,őszinte ember gerinccel jár!
2016. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy nehéz kérdés nagyon! Szerintem,ha nem gyanakszik és megbántad,többet nem fordul elő,akkor hanyagold azt,hogy elmondd,ha van hozzá lelkiismereted! Viszont,ahogy én ismerem magam biztos elmondanám,mert a másik nem ezt érdemli.Bennem meg van annyi,hogy a másik is megérdemli az igazat. Te meg ,ha egyszer megtetted...szerintem többször is megfogod.

Egyébként nálunk most van hasonló vita erről..én gyanakszom és van pár "bizonyítékom" is. Ő gyáva ,nem vallja be..én meg őrlődőm azon,hogy kételkedem. Tehát így is szakítás lesz nagy valószínűséggel,ha bevallja ,ha nem,mert már bizalom nem lesz soha,akár mennyire hajt.

2016. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Elmondtam!!Eletem legjobb dontese volt!par napra elment arra kert had gondolkozzon.Azota sokat beszelgettunk mit hogyan,mit rontottam el,sok mindenrol felnyitotta a szemem,mert sokmindenre vagyott de nem mondta nem beszeltuk meg.persze nem az o hibaja volt amit en tettem.de orulok h elmondtam.mar ujra egyutt vagyunk es probalunk figyelni a masikra.ujra elkezdtunk randizni :) hihetetlen jo erzes :) nagyon rossz dolog h igy jottem ra mennyit jelent szamomra a parom.hibaztam es szivbol sajnalom.en azt javaslom mindenkinek h el kell mondani ott derul ki h tenyleg eros e a kapcsolat vagy sem.joga van tudni a masiknak,koszonom mindenkinek a valaszokat
2016. szept. 26. 20:25
 19/19 anonim ***** válasza:
Megszòlalt a lelkiismereted ez érthető, és mivel jò ember vagy szarul voltàl miatta. Most megkönnyebbültél és ùjra szerelmet érzel, de sajnos ez legtöbbször àtmeneti. A megcsalàsnak mindig van oka, és aki megtette idővel ha nem lép ki a problémàs kapcsolatbòl ùjra meg fogja tenni. Legalàbbis nekem ez a tapasztalatom. 8 éve vagyok férjnél, 2 félrelépésem volt, az elsőt elmondtam én is, a màsodikat nem. Nem vagyok rà büszke, de nem merném azt àllìtani, hogy ez velem soha többé nem fordulhat elő a jövőben.
2019. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!