Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor a forgalmi vizsga is...

Mikor a forgalmi vizsga is megvan, akkor menni kell a közlekedési hatósághoz, vagy mi annak a neve, oda vinni kell a lapot amit kaptam, vagy nem? És szülő kikérheti a papírjaimat, ha én suliba vagyok? Utána csak az önkormányzathoz kell menni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Sehova nem kell menned, azt az oktató majd elintézik. Okmányiroda meg majd kiküldi a jogsit. Nálunk legalábbis így van.
2008. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekünk is az autósiskola intézett minden papírmunkát.
2008. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nállunk mi magunk, a fényképes papíromat a vizsgabiztos elvette, de az eü igazolásom itt van, meg a papír amit a vizsgabiztos adott
2008. dec. 14. 16:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Debrecenben valaki csináltatott mostanában jogsit? ő nem tudja, hogy mit kell vinni?
2008. dec. 14. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a közlekedésibe, ott adnak egy halom papírt, de csak Te veheted át. Kérsz egy időpontot az okmányirodában. Nekem augusztus vége óta megvannak a papírjaim, csak még az időpontkérésig nem jutottam el.
2008. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! : )


Én szeptemberben kaptam meg a jogsimat, ami úgy működött, hogy bementem Debrecenbe oda, ahol kresz-vizsga volt, csak a másik épületbe, ami a vizsgázó-ház/terem előtt van. Nem tudom már, azt hiszem B épület de nem biztos. (Ide küldik be azt is, aki megbukott a vizsgán és új időpontot kell kérni) Ott megmondod annak, aki ott van, hogy meg van a forgalmi vizsgád és megkérdezed mi a további teendőd.

Majd bemész abba az okmányirodába, ahol lax, itt is ugyanazt mondod/kérdezed, hogy mi a további teendőd, adnak majd időpontot, megmondják hova kell menned.. Majd adnak bent csekket, amit be kell fizetned, majd fényképcsináltatás, aláírás meg ilyenek és max 2héten belül kiküldik. Nekem éppen 1hét múlva küldték ki! : )


Bocsi, ha nem teljesen érthető, amit mondtam, a lényeg, hogy ők megmondják hova menj és mit csinálj! : )


Egyébként gratulálok a jogsidhoz! : )


Nani

2008. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok! Sajnos azt nem tudom, h szülő kikérheti-e... próbáld úgy intézni, hogy Te tudj bemenni!
2008. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 2004-ben úgy ment, h miután megvolt a forgalmi kaptam vmi papírt azzal besétáltam az okmányirodába odaadtam és egy héten belül postán kiküldték a jogsit. Sztem szülő ezt nem veheti át, ill. ha írsz meghatalmazást talán igen.
2008. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!