Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintem nem ezt érdemeltem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem ezt érdemeltem. Hogy lehet valaki ennyire gerinctelen? Ennyit értem neki?!

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt párommal. Eddig azt hittem minden tökéletes köztünk. Szexuális téren is nagy az egyetértés. Kivéve egy vágyát "nem akartam és nem tudtam" teljesíteni. Ez pedig az,hogy hármasban csináljuk.

Milliószor átbeszéltük,milliószor mondtam neki,hogy mindenre nyitott vagyok kivéve erre. Enyhe biszex hajlamom sincs és,hogy őszinte legyek...nem tudnám elviselni,hogy a párom előttem más nőhöz ÚGY ér hozzá.


Tegnapelőtt bevallotta,hogy megcsalt engem 2 nővel! Nagyon ki akarta próbálni és adódott egy lehetőség és "nem hagyhatta ki".Könyörög,hogy bocsássak meg neki.

Most itthon vagyok a szüleimnél. Nem tudom mit tegyek?!

Folyamatosan hívogat, SMS-t küld.

Nagyon haragszom rá,ezzel olyan szinten megalázott,hogy hihetetlen! 2 hülye lotyóval! Szerintem nem ezt érdemeltem.

Ti mit tennétek a helyemben?

22/L 30/F



2016. nov. 2. 15:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
ha a far*a kell, tiéd, csak osztozni kell rajta. De neki Te nem a nő vagy, hanem egy pun*i... Te mit akarsz?
2016. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem korrekt volt a párod. Először veled akarta. Elutasítottad. Csak utána fordult máshoz és még azt is bevallotta. Őszinte, egyenes, jó srácnak tűnik leírás alapján.
2016. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Én mit tennèk? Letiltanám a számát, elmennèk a barátaimmal a cuccaimért és elköltöznék, utána pedig felé sem néznék többet.
2016. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Őszinte, egyenes, jó srácnak tűnik leírás alapján."


Hmm valóban az mit ne mondjak! Egyenesen követendő példa! Qrj félre ha valami nem működik..milyen egyenes jellem. Inkább szakított volna!


1# Nyilván nem csak a farka kell(ett)! Nem is osztoznék rajta senkivel. Nem az én stílusom.

2016. nov. 2. 15:25
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Pfej kuka .. azonnal. Gondolkodas nelkul.
2016. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Korrektül bevallotta.Ennyi az összes pozitívuma a párodnak.Ezzel viszont a kezedbe is adta, hogy dönthess a kapcsolatotok sorsáról, ez nem jutott eszébe.Rajtad áll, megtudod-e bocsátani.Én nem tudnám.Bizalom oda, így a továbbiakban már értelmetlen lenne vele maradni.A szex komolyabb dolog, mint egy ruhapróba, hogy ezt is fel kell próbálni, meg azt is.
2016. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Aztán ha egyszer megint lesz valami, ami neked nem oké, ő meg akarja, akkor megint félremegy?

Kell neked ez?


Ha igazán szeretne, akkor tiszteletben tartotta volna, hogy neked ez nem fér bele és belenyugszik.

Nyilván nem a legjobb, de ha az ember szeret valakit, akkor képes lemondani érte dolgokról/áldozatot hozni.


Tudta, hogy neked nem fér bele az, hogy mással legyen, erre elmegy és megdug két r**bancot?

Mi ez, ha nem a teljes megalázás és a másik szemen köpése?

Kell neked egy ilyen szardarab? (Már ne haragudj, de annak az izé, akit párodnak hívtál -merthogy férfinek nem férfi, az biztos- valami gusztustalan, undorító és gerinctelen viselkedése...nincs is rá jó szó. Maga a megcsalás is undorító, de ez?!)

2016. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Egy percig nem gondolkodnék, úgy kipenderíteném, hogy a lába nem érné a földet. Gusztustalan, gerinctelen aljas ember, aki nem szeretett téged és csak a puncidra tartott igényt. Neki a szex volt csak a fontos, ahogy nem voltál vevő az egyik idióta agymenésére, máris megcsalt. Ez az ember NEM SZERET téged, vissza ne fogadd, mert bármikor meg fogja tenni még egyszer, amint valamire nem vagy vevő a szexben. Legközelebb majd kitalálja, hogy őt pl a pisiszex izgatja, mert az milyen jó, ha te meg nem mész bele, akkor fut majd valami cafkához. Fiatal vagy még, előtted az élet, ne pazarold patkányokra!
2016. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazatok van, valószínű újra megtenné.

Nincs értelme folytatni.

2016. nov. 2. 16:16
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Mindezt 9 hónap után???

Most vágd ki a pi,csába! Ezek után már unalmas lesz neki egy nővel bszni,úgyhogy inkább menjen csak!

2016. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!