Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudik! Szemrebbenés nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik! Szemrebbenés nélkül az arcomba hazudik! Hogy lehet valaki ennyire gerinctelen féreg?

Figyelt kérdés

Annyira utálom a hazug embereket és a párom egyre többször bukik le.Ha a nyilvánvaló bizonyítékot az orra alá dugom,azt is letagadja!

Miért lesz ilyen valaki?Vagy csak eddig nem láttam a rózsaszín ködben?2 és fél éve vagyunk együtt.


2015. okt. 5. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem szakítasz vele?
2015. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nagyok azok a hazugságok?


Ha nem akkor csak elhallgatja, mert úgy érzi a kitudódik akkor te kiakadsz. Vannak ilyenek. Pl. nem mondja el, hogy a sörözésen volt nő is, mert a barátnője akkor azt nem nézi jó szemmel stb.. Ha nem ilyen átlagos, akkor én is elgondolkodnék, hogy érdemes-e vele folytatni, mert ha nem hagyja abba a hazudozást akkor soha nem lesztek igazán egy hullámhosszon.


Szerintem üljetek le és próbáljátok meg megbeszélni. Kérdezd meg, hogy ez miért jó neki és miért csinálja? Ne legyen gyerekes és beszéljétek meg.

2015. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Többször is hazudott, te meg még mindig vele vagy. De biztos én vagyok hülye.
2015. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Osztom ámítástechnika kommentjét ...
2015. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Én is utálom a hazug embereket,de a fukarokat még náluk is jobban.
2015. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Büdös áááálat :D
2015. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Remélem te nem a takaró alá fingásról van szó, mert ha ekörül forog a hazugság, akkor a baj a te fejedben van. Tudni kellene mit nevezel hazugságnak.
2015. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"párom egyre többször bukik le."

És mi történik ekkor? Semmi, dühöngsz kicsit, majd vele maradsz és ugyanúgy aláfekszel. Akkor meg miért ne hazudna? Neked lehet, élvezed, különben változtatnál.

2015. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy miben hazudik,hazudik!

Köszönöm a válaszokat, igazatok van.Semmi szükségem ilyen pasira!

2015. okt. 6. 02:44
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Valószínű mert egy hisztérika vagy, és próbál előled lelépni...
2015. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!