Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem az apósomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem az apósommal. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Nem akarom,hogy miattam egy életre megutálja az apját.

De egyre jobban marcangol a lelkiismeretfurdalás.



2016. nov. 26. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
50%
#20, ha annyira intelligens volna a kedves papa, eleve nem feküdt volna le veled! Sot meg ki sem mutatta volna, h te , mint a fia felesége bármilyen szempontból is bejössz neki.. Kezdjük evvel.. Aztan meg... Mert kivantatok egymást, azert fekudtetek le... Felnőtt emberek vagytok. Nem birom elhinni, h aposodba ennyi esz szorult, h pont veled kezdett. Vagy alapból utalta a fiat es mindig ott b, szott ki vele ahol tudott? Mert max igy volna teljes a kep. Rólad nem is beszélve, h te alapból belementem egy ilyenbe, amire semmilyen esetben nincs mentség. Az érzéseket felülírja bizonyos esetben a józan esz. Ez pedig pont egy ilyen eset. Nagyon sajnalom a férjed, hogy ket ilyen szemétláda emberrel áldotta meg a sors. Tenyleg, neki mar megváltás lenne ilyen megalazas utan, ha elhagynad es aposoddal elmenetek a francba, h többé képbe se legyen szamara egyikőtök sem...
2016. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
17%

Viszketett? Ültél volna bele egy sörösüvegbe! :D

Apósodat kívántad? Minek mentél a fiához? Megérdemelnéd,hogy ...áá,nem is mondom,képzeld oda!

Válj el,mert ezek után bárkit megkívánsz,aláfekszel! Te alkalmatlan vagy párkapcsolatra!

2016. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
31%
Fáj az igazság! Mi az hogy megkívántuk egymást? Az egy dolog, de a szexig el is kellet jutni vhogy. Legalább élvezted? Csak nem volt olyan rossz ha be is fejeztétek. Az intellingencia meg ott kezdődik hogy nem fekszem le a fiam feleségével. Hol volt a lelkifurka amikor alatta feküdtél? A lelkiismeret furdalásoddal meg kitörölheti a férjed, mert annyit is ér mint ti ketten. Mi lesz az egymás iránti vonzalommal? Mert az még ott van/lesz köztetek, vagy most jön a szokásos szöveg arról hogy soha többé nem történik meg? Ezek után nézzetek a szemébe és mondjátok ŐSZINTÉN hogy szeretitek. Mit vétett a férjed hogy embernek nem nevezhető egyének ezt tették vele? Komolyan válj el és hagyjátok ezt a szerencsétlen embert hogy olyan embereket találjon akik valóban szeretik.
2016. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
17%
Bármibe lefogadom hogy kussolni fogtok! Gyávák és önzőek vagytok! Szerencsés ember a férjed hogy "ilyen" emberek veszik körül, akikre bárhol és bármikor számíthat. Ja tényleg, ha az apóshoz (jobban) vonzódsz minek mentél a fiához feleségül? Mert szereted igaz? Szánalmas.
2016. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
22%
Vagy a fia nem volt elég kielégítő az ágyban?
2016. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
22%

Mi van kérdező, nem tetszik az igazság? Lepontoztal? Mondok valamit... Ez csak par mondat volt, es ezt nem bírtad elviselni.. Mi lesz, ha kiderül minden? Avval hogy szamolsz el? Az meg keményebb lesz, mintha itt egybe suritenenk az összes kommentet.

Továbbra is ugyanaz a véleményem... Mindketten megeritek apospajtival a penzeteket. Lehet ezt is lepontozni. Az igazság akkoris igazság marad, akárhogy is faj neked! 21-es voltam.

2016. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:

El fogom neki mondani.

Nem fáj az igazság mivel tudom mit csináltam és tisztában vagyok a tetteim következményeivel, azt is tudom,hogy ezzel mindennek vége köztem és a férjem között.

2016. nov. 27. 14:40
 28/72 anonim ***** válasza:
17%
De apóspajtival élhetsz tovább boldogan,amíg a halál el nem választ! :) Szülhetsz is neki,még fickós az öreg! :)
2016. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
0%
Te aztán nagyon szerethetedd a férjed ha ilyen könnyedén veszed. Gondolom utánna meg összejössz az apóssal hogy szegény ne legyen magányos.
2016. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg hogy mi történt
2016. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!