Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem az apósomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem az apósommal. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Nem akarom,hogy miattam egy életre megutálja az apját.

De egyre jobban marcangol a lelkiismeretfurdalás.



2016. nov. 26. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:
39# Arra válaszolok amire akarok!
2016. nov. 27. 19:09
 42/72 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom nem múlik el egyik pillanatról a másikra! Ennek akkor folytatása is lehet! Elbeszélgettél a papával,hogy kiakarsz tálalni a férjednek,mik a terveid ,esetleg ő részt kíván e venni a további életedben,unokája életében? Nem mondom,hogy ez egy szerencsés felállás,de volt már ilyen és lesz is! A férjedre kiváncsi lennék,hogy fogja fogadni,mi lesz a reakciója! Ha nem üt agyon,amit remélek azért,jelentkezz és írd meg kérlek! Sok embert kíváncsivá tettél ezzel az akcióval!
2016. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 A kérdező kommentje:

Apósommal sem beszéltem még erről.

Az biztos,hogy nem fog repdesni az örömtől amiért ki akarok tálalni a férjemnek de ez semmi ahhoz képest amit a páromtól fogok kapni-jogosan.

2016. nov. 27. 19:52
 44/72 anonim ***** válasza:
35%
Én azért javaslom,legyen ott a papa,amikor előadod! Ki tudja,lehet elborul az agya,amin nem csodálkoznék,de legalább,vagyis remélhetőleg az apja leállítja,amig nem csinál magának is valami őrültséget! Csak nem hagyná,hogy agyonverjen! Agresszív amúgy a férjed,vagy nyugodt természet ? Megverni azért ne hagyd magad! Legyen melletted egy férfi,akár ismerős,jó barát amikor kitálalsz,de legjobb lenne addig elcuccolnod ,amíg nincs otthon! Hagysz egy levélkét,amiben szépen megírod a történetet!
2016. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 A kérdező kommentje:

Elég aggresszív tud lenni ha ideges.

Személyesen akarom neki elmondani.

Épp eléggé féreg voltam már vele így is. Ha levélben írnám meg az màr csak a "hab lenne a tortán". Nem ezt érdemli. Vállalni fogom a tetteim következményét.

2016. nov. 27. 20:22
 46/72 anonim ***** válasza:
33%
Értelmetlen mártírkodás.
2016. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is értelmetlen! Legalább a gyerekedre gondolj! Mi van ha úgy megver,hogy kórházba kerülsz! Gyerekeddel mi lesz,ki viseli gondját? Gondolkozz!
2016. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
24%
Én a férjed helyében higgadtan végighallgatnálak, majd közölném veled, hogy pakold össze a holmidat és húzd el a csíkot. Második lépésként azonnal beadnám a válópert, mert elvenném tőled a gyereket is, mert alkalmatlan vagy a nevelésére, de anyának még szarabb. És örülhetnél, hogy ennyivel megúszod....
2016. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 Bence_ ***** válasza:
73%
Csak válj el. Apjával való viszonyt minek mérgesíted el?
2016. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:

48#

Sok mindent lehet rám mondani de, hogy anyának alkalmatlan vagyok, azt nem!

Nem hagynàm, hogy elvegye tőlem!

Ha eddig leszarta a fiát akkor ezután se kelljen neki!

2016. nov. 28. 04:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!