Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem az apósomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem az apósommal. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Nem akarom,hogy miattam egy életre megutálja az apját.

De egyre jobban marcangol a lelkiismeretfurdalás.



2016. nov. 26. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:
Nem szándekozom összejönni az apóssal!
2016. nov. 27. 14:55
 32/72 anonim ***** válasza:
28%
Ennek akkor igy baromi sok ertelme volt... Vagy ferjednek van egy öccse? O jon be a szíved melyen?
2016. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:

Hogy mi lesz elég egyértelmű.

Válni akar majd és meg is értem.

Visszamegyek a szüleimhez lakni a fiammal addig amíg nem találok albérletet.

2016. nov. 27. 15:02
 34/72 anonim ***** válasza:
17%
Az apóssal már összejöttél! Remélem az após is ott lesz amikor elmondod, ha már ő is kivette belőled a részét. Még el sem mondtad, de már milyen szépen megtervezted előre az egészet. Nagyon szereted ha ilyen könnyen lelépsz onnan. De jól is teszed/teszitek ilyen szerettekre semmi szüksége. Komolyan mi értelme volt, azonkívűl hogy ti élveztétek? Örökre tönkretettek egy apa-fiú kapcsolatot.
2016. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
50%
Szüleid büszkék lesznek
2016. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
50%
Nagy kamu az egész!!!
2016. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:

Hát persze. Jobb dolgom sincs mint kamu kérdéseket kiírni.

Én is azt kívánom, bárcsak kamu lenne!

2016. nov. 27. 17:39
 38/72 anonim ***** válasza:
63%

A fiad mit szól hozzá ,na meg a szüleid?

Nagyon kiváncsi leszek,mi lesz ebből!

Ja,már megtörtént,visszacsinálni nem lehet,de nem értem,hogyan vesztheti így el egy felnőtt az eszét? És vajon mi történt,amitől hirtelen megkívántátok egymást? Iszogattatok,rád nyitott az öreg fürdés közben,játszottatok vetkőzősdit,akire mutat az üveg,az ledob egy ruhát,vagy mi a fene?Mitől lehet megkívánni az apóst? Komolyan kérdezem!

2016. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem kamu lenne akkor válaszolnál a normális kérdésekre...
2016. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:

A fiam kicsi ahhoz,hogy felfogja mi történik.

A szüleimnek nem szóltam erről még.

Hogy kívántuk meg egymást? Sok időt töltöttünk nála,sokat beszélgettünk és kialakult a vonzalom közöttünk.

2016. nov. 27. 19:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!