Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy titkoljam el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy titkoljam el a barátnőm elől, hogy szeretőm van?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok a barátnőmmel és 2 hete kezdett ki velem egy másik lány. Elmondtam neki,hogy van barátnőm,de most nem tudjuk hogyan kéne titokban tartani. Ugyanabban a városban élünk,a barátnőm pedig csak látásból ismeri,de semmit nem tud róla. Már csókolóztunk,de több nem történt. A gond az,hogy nem tudok alibit csinálni,ha azt mondom,hogy túlórázok,akkor biztos rákérdez a főnökömnél,mert gyanakvó egy kicsit.

29/f



2016. nov. 27. 19:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

Köpj fel, és állj alá.

Mikor valaki még a megcsaláshoz is túl hülye :DDD Nyomorult vagy, de legalább szórakoztató :D

2016. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem Mond meg a barátnődnek. Mivel utána szegény csak szenvedni fog. És ha fére kefélsz akkor vállald fel magad!!!
2016. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a barátnője is megcsalja. :D Annyira töketlen a kérdező. Szüksége van egy IGAZI férfira szegény csajnak.

Amúgy miért nem szakítasz a barátnőddel? Ja, hogy ahhoz meg gerinced nincs?

2016. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező, nem jó oldalra tetted ki a kérdést. Ide csupa erkölcsi fárosz, meg gerinctanulmány jár osztani az észt. Fiatalok és idealisták. Amilyen te is voltál, nem is olyan régen.

Jelzem, az, hogy csókolóztatok, még nem jogosítja fel őt a szerető titulusra.

2016. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%

14#

Azért mert ti a kérdezővel nem bírtok a farkatokkal, az nem jelenti azt,hogy én és a többi válaszoló lennénk a rossz oldalon. ;) Pont fordítva kicsikém!

Nem tehetünk róla,hogy próbáljátok kimagyarázni mindenféle baromsággal az ösztönlény életmódotokat. De nem is való nektek párkapcsolat!

Hülyítsétek magatokat és ne a "párotokat"! Bezzeg ha ő csinálná ezt de fel lennétek háborodva! Idióták!

2016. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Sacc egy ember válaszolt a kérdésre(én)... le is lettem pontozva.
2016. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát azt Te tudod, hogy csak a puskát szeretnéd elsütni vele, vagy többet látsz benne! Amit nem tudunk nem fáj, és a szakmát csak sok szenvedés árán lehet megtanulni. Fiatal vagy! Éld az életed! Lehet hogy ő lesz az igazi!
2016. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Csak előtte szakítson a barátnőjével!!!
2016. nov. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni kisfiam! :D
2016. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Gusztustalan vagy.
2016. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!