Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon a fiúk milyen bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a fiúk milyen bosszút állnak a hűtlen párjukon? A női oldalról sok útmutató cikket lehet találni, de a fiúknál mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Csak a primitívek, kicsinyesek és éretlenek állnak bosszút a másikon.


Az érettek képesek belátni, hogy ők is hibáztak, hisz a kapcsolatban mindig kettőn áll a vásár, és nem süllyednek le a bosszúállás gyerekes szintjére.

2016. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez szánalom - mindkét nemtől...


(a válaszom nem hasznos, nyomkodjatok nyugodtan, csak ezt nem tudtam nem kommentálni x))

2016. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, ez a rizsa, hogy mindkét fél hibája...

Ha probléma van a másikkal, megmondom neki, nem félre kefélek.

Attól nem oldódik meg a probléma.


Engem tavaly csalt meg exem, miután rájöttem egy héttel később kirakott.

Nagyon össze voltam törve, aztán eldöntöttem, hogy mégsem hagyom annyiban.

És elkezdtem visszaédesgetni magamhoz. Nehéz volt az első 2 hónap, de aztán otthagyta a pasit, és megpróbálta rendbe hozni.

Persze csak titokban tudtunk találkozni, mivel valami olyat mondott a szüleinek, meg a barátainknak, hogy azok többet nem álltak velem szóba. De meg se hallgattak. Telefonszámom meg le volt tiltva, ha valakit el is értem, és meghallotta ki vagyok, lecsapta a telefont.

Letiltottak a Facebookról is.

Na amíg tartott a vissza édesegetés, megszereztem a telefonjáról a Viber előzményeket, meg összekötöttem a viberjét, az egyik laptopommal.

Így egy hét után kiderült, hogy a "nagy barátok" tudtak arról, hogy ő megcsal engem, sőt, még segítettek is.

Na ez nem kicsit esett rosszul.

A szüleitől nem tudtam meg mi a bajuk velem.


Viszont a következő 6 hónapban, láttam, hogy ezek a "kedves barátok" lassan elveszítik a kontrollt az életük felett. Kirúgták az álom állásából, elvesztette élete szerelmét, vagy éppen befuccsolt az álom nyaralás, stb.

Én időközben találkoztam egy lánnyal, aki hasonló cipőben járt. Elmeséltük egymásnak, milyen rossz dolgok történtek, aztán beszélgetni kezdtünk.

2 hónappal később Valentin napon összejöttünk, kiraktuk az exeket, akik köpni nyelni nem tudtak.


Én persze írtam egy sms-t annak a pasinak, akivel csalt, és megköszöntem neki, mert így sose találtam volna meg ezt a tündéri nőt.


A barátnőm volt pasija, fűnek fának meséli, hogy mennyire szereti - gondoljuk, miután 5 nővel csalta, és az egyiknek még gyereket is csinált.


Az én volt exem meg néha levelezik anyámmal, hogy mennyire minden rendben van vele, és minden okés.

Gondolom.


Ha nem próbálok meg bosszút állni, sose találom meg ezt a nőt, nemsokára el is veszem, így azt gondolom, ennek így kellett történnie.

Hogy a többivel mi van, az egyikünket se érdekli.

Lehetőségük volt, hogy normálisan viselkedjenek, csak nem éltek vele.

2016. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Óriási pacsi a #3-asnak! :D


Férfiként egyszerű a dolog. Találj egy szebb csajt és az exet megeszi az irigység. Vagy találd meg azt a "legjobb barinőjét", akit amúgy kibeszél a háta mögött és ugraszd őket egymásnak.


Ezeket a bosszú kicsinyes és hasonló szöveget meg hagyjuk. A megcsalás a másik fél elárulása. Ezek után, a másik fél nem érdemel semmit.

2016. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, én soha senkin nem állnék bosszút, mert egész egyszerűen fölösleges idő és energiapocsékolásnak tartom, egyszerűen csak leszarnám az illetőt onnantól, aztán főjön meg a saját levében. Van jobb dolgom is, mint ilyesmivel foglalkozni. Máshogy vezetem le a feszültséget, inkább felfutok a jánoshegyi kilátóba, vagy megeszek egy családi pizzát dupla pepperónival és dupla sajttal.
2016. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3: És ebben mi volt a bosszú?
2016. dec. 2. 22:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Én bosszút álltam, igaz utána megbántam de akkor olyan lelkiállapotban voltam h nem tudtam mást tenni és a körülmények is oda vezettek.


Miután megcsalt visszakönyörögte magát én meg hagytam de utána folyamatosan bántottam (nem fizikailag), megaláztam mások előtt a szexben meg kihasználtam. Ez így ment 3 hónapig. Már a végén azok a haverjaim akik utálták a csajt mondták h ennyire ne alázzam meg mások előtt mert már rossz nézni.

Aztán összejöttem egy másik lánnyal és még azt is az orra alá dörgöltem.

Aztán úgy fél évvel később rájöttem h egy tapló voltam. A bosszú nem okoz megelégedést, boldogságot vagy bármit csak ürességet és még több szenvedést...

2016. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mit kell ezen megbánni? Magának kereste a bajt.

Amúgy úgy olvastam elsőre, hogy te könyörögted vissza magad. De így már értem.

2016. dec. 2. 23:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerosi korben ha a ferfi megbocsatja a nonek, a kinalkozo alkalmat nem hagyja ki,sot vannak ismeroseim akik rakaptak az izere.ha en megcsalnam a parom biztos nem maradnek vele mert biztos onnantol o is megtenne,ha megcsalna az en parom es egyuttmaradnak mit ne mondjak en is megtennem,persze akkor nem ha o all elem,de ha lebukas altal derulne ki biztos onnantol fogva nem uralkodnek magamon.mert megerdemelne amiert elarult
2016. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is ez tenném. Visszafogadáshoz gerinchiány szükséges. Morálisan persze átgondolandó, hogy ha eleve bosszú miatt akarja valaki visszafogadni, az illető mennyire csicska.

De amúgy ezért civilizált embereknél kidobás jár.

2016. dec. 3. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!