Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan akinek a parja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek a parja allandoan feltekey es megfordult a fejeben hogy akkor megis teszi?

Figyelt kérdés
Megtetted vagy ha helyzet ugy hozta megse tetted meg?mit lehet tenni?
2016. dec. 3. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan elviselhetetlen lenne akkor is előbb otthagynám és utána kezdenék mással.Mi értelme ezért megcsalni azt nem tudom,akkor inkább hello szia.
2016. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exem kifejezetten féltékeny volt, egy fél estét nem vele skype-olva töltöttem (távkapcsolat), máris hisztizett, hogy tuti megcsalom és mittudomén. Sosem fordult meg a fejemben, pedig, minthogy távkapcsolat, bőven lett volna rá lehetőségem, volt elég sok kínálkozó opció. De mint kiderült, azért volt ennyire féltékeny, mert félt, hogy én is olyan vagyok, mint ő, aki kb a költözésemtől számított első naptól kezdve csalt fűvel-fával. Szóval nem, első sorban azért sem adnék rá okot, mert ezek után egyből eszembe jutna, hogy mindenki magából indul ki, és ő vajon akkor mit csinálhat a hátam mögött. De meg egyébként is, ha ennyire kibírhatatlan a féltékenykedése, akkor inkább szakítok, de nem süllyedek le arra a szintre, hogy jogos is legyen a dolog.


Ez tartás kérdése, nem függ a másik féltől. Ezért sem értem, amikor azt mondogatják, hogy "de biztos a feleség/férj is hibázott, amikor a házastársa félrelépett, hát valami tuti hiányzott a kapcsolatból". Persze, bizonyára hiányzott valami, de jellem kérdése, hogy ezt félrekúrással vagy intelligensebb módokon, pl beszélgetéssel szeretnéd megoldani.

2016. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hajlandó elviselni a féltékenykedést, szóval csak simán szakítok, ha kiderül az illetőről ez a tulajdonsága.

Megcsalni nem csaltam meg soha senkit, van gerincem, szóval nem is kezdeném el, pláne nem olyan szánalmas indokból, hogy "a pasim féltékeny és most jól megmutatom neki".

2016. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!