Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem hülyén magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem hülyén magam? Miért érzem úgy, mintha megcsalnám? :O

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt párommal, akit nagyon szeretek.

Viszont nagyon rosszul érzem magam egy másik srác miatt. Sosem volt köztünk semmi, csak beszélgetünk már évek óta (már párommal való találkozás előtt is) a facebook-on. Jó barátok vagyunk. Viszont mostanában azt vettem észre, h vele többet beszélgetek, mint a párommal, aki munka mellett még msc-n is tanul, én pedig épp erasmuson vagyok külföldön. Telefonálás kiesett. Késő este váltunk pár szót skype-on, mikor már mindketten hullák vagyunk. Ennyi. Iszonyatosan hiányoznak azok a nagy, tartalmas beszélgetések..mi lehetne a megoldás? Nagyon rosszul érzem magam a másik fiú miatt! Jogosan?? Szakítsam meg vele a kapcsolatot?


21L



2016. dec. 8. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Hát egy barát, csak éppen fiú. Ez nem érzelmi megcsalás, neked is szükséged vana támogatásra, amit a práod most nem tud megadni neked..
2016. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt kellene letisztáznod magadban (ami biztosan nem egyszerű!), hogy mit érzel a barátod iránt, szereted-e még? Ha már nem, akkor tiszta vizet kell öntened a pohárba és szakíts vele. Ezután pedig már ismerkedhetsz ezzel a másik fiúval komolyabban is. A távolság el tud 2 embert választani, persze az hozzátartozik, hogy ha elválaszt, akkor a kapcsolat nem volt igazán mély.
2016. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
teljes szívemből szeretem a barátomat, eszem ágában sincs kikacsingatni a kapcsolatból, egyszerűen csak azt vettem észre, hogy a "csak barátommal" többet beszélgetek,mint a párommal és ez megijesztett..
2016. dec. 8. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok ember többet beszélget a munkatársával, mint a párjával, mert napi 8-10 órát van dolgozni. Akkor most mindenkinek meg kell ijednie?
2016. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó!! dehogy!!

nyilván nem.

sztem attól függ, h miről és milyen mélységben beszélgetnek.

pl, ha nem munkakörhöz tartozó, hanem mélyebb, személyesebb dolgokról.

2016. dec. 10. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!