Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiak nehezebben bocsátana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nehezebben bocsátanak meg egy megcsalást mint a nők?

Figyelt kérdés
Felmérések szerint ez igy van.
2017. jan. 24. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutasd azt a felmérést.
2017. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha forrásra hivatkozol, nyugodtan idézd, vagy linkeld. Én azt gondolom, hogy gyakran több vesztenivalójuk van ilyen esetekben. Bár inkább igaz ez a házasságokra.

30/f

2017. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább személy mintsem nemfüggő.
2017. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:

Akinek helyén van az esze és büszkesége, az nem tolerálja a megcsalást, legyen az férfi vagy nő.

Talán a férfiak aránya magasabb a nem megbocsájtók között, ez 2 dolog miatt lehet:


1,Általánosságban a nők inkább érzelmi alapon működnek, biztosan több van köztük emiatt aki megbocsát mert még érzelmeket táplál a másik iránt, nehezebben keményítik meg a szívüket.


2,Megcsalások tekintetében a férfinak úgymond több vesztenivalója lehet, ez ilyen genetikailag kódolt dolog. Hiszen a nő megcsalásának esetén benne van a rizikófaktor h teherbe eshet és akkor a megetetett férj, élettárs nem a saját gyerekét fogja nevelni.

2017. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert a férfi egó egy ki84$zott hatalmas és sérülékeny dolog.
2017. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a tapasztalatom.

Az exem hónapokig csalt egy nővel, állítása szerint csak azért, mert nagyon magányos volt, amíg én 250 km-rel odébbról csak hétvégente tudtam hazajönni az egyetemről.

Megbeszéltük, esedezett a bocsánatért, időt kértem, hogy átgondoljam hogy kell-e ez a kapcsolat vagy nem, de megbeszéltük, hogy ez idő alatt sem kavarunk mással. Én közben beleszerettem valaki másba, de semmi testiség nem történt, viszont mikor mondtam neki, hogy nem akarom folytatni, mert megismertem valaki mást, akkor olyan hisztit rendezett, amilyet férfitól még soha nem láttam. A városban mindenkinek úgy adta elő, hogy én csaltam őt hónapokig az egyetemen, ő meg hűségesen itthon várt rám, mekkora szemétláda vagyok és ezt sosem fogja megbocsátani. Nem bánom... :-)

2017. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!