Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A női megérzésem azt súgja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női megérzésem azt súgja, hogy a párom megcsal vagy másfele kezdett el kacsingatni. Hogy tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés

Oké, erre nem hagyatkozom, mert tévedhetek de pár jelet nem tudok hová tenni.

Mostanság a párom érdekesen viselkedik, bár ezt akár a munkahelyi stresszre és a sok munkára is lehetne fogni én már nem tudom mihez kötni.

Napközben szinte nem is jelentkezik, mert hogy sok a dolga, hogy az ebédet is csak bekapja gyorsan és dolgozik tovább. De nem 1x már azt hallottam tőle egy "rohanó" nap után (miközben engem lerázott már reggel, h nem fog tudni jelentkezni), h ebéd közben az egyik kollégájával milyen jól elbeszélgettek erről és erről a témáról. Nem szóltam semmit. A múlt hétvégén voltunk a haverjánál. A haverja egyik csaj ismerőse ugyanannál a cégnél dolgozik ahol a párom is. Megkérdezte a haver hirtelen, h "És Niki nem említette, h engem ismer?"... Semmi válasz, megfagyott, mintha valami rosszat mondott volna a srác és lezárta egy gyors válasszal, h "Azt se tudom mit csinál ott". Erről a lányról semmit se beszélt, sose hallottam a nevét sem és most meg olyan közeli munkatársnak éreztem az illető hölgyet ahogy megemlítette a haver.. Nem tudom.

Este ha tudunk chatelni, akkor van, h nagyon sokára ír vissza. Természetesen a válasza az, h el van fáradva... Kerüli a kommunikációt.

Személyes helyzetben nem látok problémát. Annyit tudok, h fent van egy olyan közösségi oldalon ahol különböző cégek tagjai vannak regisztrálva, olyasmi mint a facebook. De sosem láttam mélyebb betekintést ebbe az applikációba :/

Szerintetek csak bemagyarázom magamnak a dolgokat?! Mi a véleményetek?


Bocsi ha esetleg van helyesírási hiba, vagy a megfogalmazással valami bibi de telefonról írok :)

Köszi a megértést és a segítséget! :)


2017. jan. 26. 22:20
1 2
 11/16 tooHandsome ***** válasza:
95%

Ajjj te szegény :( Rossz olvasni ezt nagyon pedig értelmes kedves lánynak tűnsz. Viszont az éremnek mindig két oldala is van, nem ismerünk téged nem tudjuk vajon te mit csinálsz rosszul.

Én általában mindig negatív kritikákat meg lehúzást kapok itt pedig csak őszinte vagyok még magammal is, ez most sem lesz másképp de azért leírom. De nem azért, hogy bántsalak vele de ez az én személyes sztorim ezzel kapcsolatban. Én amikor a legutóbbi kapcsolatomból kiléptem akkor annak egy másik lány volt az oka. Igaz ennek már 2 éve. A barátnőmet elkezdtem picit terelni, nem foglalkoztam vele annyit. Kevesebbet írtam és kevesebbet hívtam, én is kitaláltam ezt meg azt, hogy ilyen fáradt vagyok most más dolgom van és ingerült voltam ha hozzám szólt ha akart valamit.

Lélekben már mással voltam mert belezúgtam abba a másik csajba. Viszont a barátnőm akkor már nagyon elkényelmesedett, azthitte már sosem hagyom el és hát házisárkány lett, meguntam és már nem érdekelt többé. A kapcsolatunk elején elképesztően aranyos volt és törődő , kimutatta az érzéseit. Aztán flegma lett és lusta minden téren. Nemtudom érted-e mire akarok kilyukadni.


Te nagyon aranyos/értelmes lánynak tűnsz de azért picit gondolkodj el ezen. Én nem mondom, hogy a párod megcsal de nekem ismerős amiket csinál. Nemtudom mennyire szereted de ha meg akarod menteni a menthetőt akkor szerintem még időbe vagy. Én inkább lelkiznék vele legközelebb ha olyan fajta mint én (nekem azért vannak érzéseim) akkor ez hatni fog rá. De múltkor olvastam itt egy kérdést ahol egy lánynak aki más paliról ábrándozott meg vele beszélgetett és majdnem meg is csalta a paliját azt tanácsolták, hogy beszélje meg a pasijával hogy van neki most ez a fellángolása de őt szereti és közösen próbálják meg megoldani a helyzetet és végülis ez sem rossz. Ha direktbe elmondod neki, hogy ha van valami amit el akar mondani hát szóval érted. Aztán ha csak ideges lesz megint és már nem lehet vele normálisan beszélni akkor szerintem már sokat úgy sem tehetsz. Leülsz és vársz aztán ha bejelenti, hogy lelép akkor elköszönsz tőle.

2017. jan. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Bnoje van vagy elettarsa. Szerintem egyertelmuen atver.

N

2017. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos hogy megcsal. Először is döntsd el, mennyi megbízhatónak és erkölcsösnek ismerted meg, milyenek az elvei? Sok férfi sosem csalna meg, szakítana ha baj lenne de sosem csalna meg. A te barátodat ilyennek ismerted meg?

Folytassuk azzal hogy említetted hogy régen érzékenyen reagáltál ezekre. Hiába ígértél neki higgadtságot a jövőre nézve, ez lehetett az ok hogy vadul reagált.

Mondjuk én kiakadnék ilyen trágár beszédtől, de ha te is szoktál dühödben trágár lenni, akkor ezen átsiklhatsz.

2017. jan. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem tudom, hány éves vagy, de az fel sem merül mint opció, hogy NE cseten meg face-n "beszéljetek", hanem ÉLŐBEN, személyesen?


pedig az kellene és CSAK az kellene, ilyen dolgokat meg főleg.

2017. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem az egész szituban az a gyanús,hogy nagyon hevesen reagált amikor felhoztad neki azt a csajt. Hááát...nem tudom. :\ De ez a reakció nagyon nem "helyénvaló".
2017. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszoakt bar elegge megoszlanak a velemenyek :D A hetvege nyugodtan telt, egyetlen egy megjegyzese volt "fura" de ezt mar lehet en beszeltem be magamnak, annyira ezekre a "jelekre" figyelek, de azert leirom.

Altalaban egyszerre szoktunk tusolni. Zuhanyoztam es elkezdte mondani, h "Kicserelted mas szinure a koldok piercingedet?". Neztem nagyot, kerdezem, h miert? O erre: Hat rozsaszinu volt eddig, nem? Mondom neki: Ezt az ezustoset meg veled vettem nyaron es azota ez van benne, nem is cserelgettem, nem tudom kievel kevered. Ezt mosolyogva mondtam, erre probalta a duzmackodo arcot bevagni.

2017. jan. 29. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!