Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mással is lefekszek a páromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is lefekszek a páromon kívül, de nem bírom lelkileg. Ti mit tennétek? 20/L

Figyelt kérdés

A párommal két éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Az első egy év tökéletes volt, aztán elkezdtem egyre jobban másfelé kacsintgatni részben földrajzi okok miatt és, hogy keveset tudtam a barátommal lenni. Egyszer aztán hibáztam egy nagyon és megcsaltam a barátomat. Elmondtam neki, ő összetört majd szakítottunk. Másfél hónapra rá újra randizni kezdtünk és újra összejöttünk, Ő megbocsájtott nekem. Sokat beszélgettünk és végül arra jutottunk, hogy próbáljuk meg a nyitott kapcsolatot, én (és ő sem) ugyanis el nem tudom képzelni, hogy mással legyek, másvalaki legyen a társam mint a barátom. Viszont szexuálisan mást is kívánok és nem vagyok készen rá, hogy monogám legyek mert nem bírnám ezt már "bebizonyítottam".

Abban maradtunk, hogy én csinálhatom mással évente párszor ha nagyon akarom de ő nem akar tudni róla semmit, és csak egyszeri alkalom lehet nem lehet szeretőm. Én mondtam neki, hogy ő is csinálhatja mással "cserébe" de tudom, hogy nem fogja... Én már éltem ezzel a lehetőségemmel párszor és nagyon lelkiismeret furdalásom van mert, bár a párom "megengedi" mégis annyira rosszul érzem magam ilyenkor, jó időre elmegy a kedvem az egésztől de nem tehetek róla, idővel újra fellángol. Ha találkozok vele mindig rájövök mennyire szeretem és nem tudnék mással élni, és folyton rossz kedvem van amiért ekkora k*va vagyok és ezt teszem vele, Ő jobbat érdemel nálam. Higgyétek el én tényleg szeretem őt, a szex és a szerelem teljesen külön válik nálam, akikkel lefeküdtem azok iránt sosem éreztem semmit, de nem bírnám azt sem elképzelni, hogy nem fekszem le soha többé életem végéig mással mint a barátom. Nagyon szeretem, de fiatal vagyok még. Mit lépjek ebben a helyzetben? Nem akarom elhagyni, nélküle nem lenne értelme az életemnek, de ezt sem tudom csinálni mert tönkretesz. Hiába beszéltük meg, mégis olyan rossz érzés. Amikor szakítás után összejöttünk én szünetet akartam, ő nem ment bele mert nem bírná nélkülem, az igazság az ,hogy én se nélküle. Így tehát ez egy megoldhatatlan helyzet nekem, fogalmam sincs mit csináljak, sehogy sem lesz jó.


2017. febr. 3. 20:38
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%
Érzelmileg defektes, ostoba emberek vagytok mindketten. Vagy csak egy szép kis péntek esti kamu. Nöjjetek fel!
2017. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd el!
2017. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 tooHandsome ***** válasza:
100%

Ömm lehet de csak LEHET! Hogyha nem csalnád meg a párodat akkor nem igazán lenne most problémád :( Ha "évente" 1-2x vissza tudnád fogni magad akkor most boldog párkapcsolatban élnél elvégre annyira szeretitek egymást.

Bár lehet de mondom megint csak LEHET, hogy csak nekem furcsa ez ugyanis én ha szerelmes vagyok akkor nem akarok más lányokkal lefeküdni :O Ez egy ritka betegség asszem. Ha meg a barátnőid vagy a média meg tudta etetni veled, hogy igenis akkor vagy a legnagyobb ász hedonista ha minél több farkat engedsz be a lábat közé mert ettől leszel boldog vagy menő akkor csak sajnálni tudom azt a szerencsecsomag barátodat.

2017. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A legrosszabb ***** válasza:
100%

Szereted a párodat... ja... el is hiszem. Ismerd már be magadnak, hogy nem vagy szerelmes belé, nem is nagyon kívánod, egyszerűen megszokásból vagy vele, és folyton más fütyire vágysz, akiben majd megtalálhatod a "tüzet".


Egyet mondok, tipikus XXI. századi huszonéves punci vagy, akinek a húszas évei azzal telnek, hogy fűvel-fával össze-vissza kefél mindenféle jöttment alakkal, s nem akar elköteleződni. Nem hibáztatlak érte. Használd ki a fiatalkorodat, mert 30-35 évesen szorulni fog a nadrágszíj, és akkor már nem nagyon fogsz kelleni hosszútávra senkinek sem.

2017. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
öcsém...sose kerüljek ilyen helyzetbe o.o
2017. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
89%
Ó, mennyire sajnállak... te ócska ri banc.
2017. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... mondjuk visszafognám magam, és nem ülnék más fhaszra.
2017. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy monogám, nem tiszteled a párodat, de azért biztosan jó, ha vesz neked ezt-azt, elvisz valahová, és fizet neked stb. Sajnálom a srácot, hogy egy ilyen "nőbe" zúgott bele annyira, hogy még a "nyitott kapcsolatba" is képes volt beleegyezni, bár ezek alapján neki is lehet valami baja, ha ennyire becsicskul. Ha egy normális ember szeret valakit, ott a szex és a szerelem nem válik el egymástól, de lehet, hogy csak én vagyok túl régimódi.
2017. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes módon ide nem jönnek okádni a gyakoris nők, akik fordított esetben már mindennek elmondanák a kérdezőt, hogy milyen mocskos disznó, ugyanolyan, mint minden férfi, csak a pina kell neki, és mi az, hogy nem tiszteli a barátnőjét... Bezzeg amikor a férfiakat kell szidni, akkor rögtön összegyűlnek, mint a sakálok a prédára.
2017. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Óh, majd hozzá szoksz. 30-40 évesen, már 2-3 nap múlva azt sem tudod kivel voltál, nem hogy lelkiismeretfurdalás, rossz érzés lenne tőle.
2017. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!