Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapcsolatban élő férfiak! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő férfiak! Ha egy bombázó rátok mászna, megcsalnátok a párotokat? (Az eset sosem derülne ki. )

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 17:55
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi a helyzet, ha nekem már eleve egy bombázó párom van?:)
2017. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Azért vagyok kapcsolatban, mert nem kell más. Ha más kell, azt tudtára adom a partneremnek.
2017. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
87%

Ti, pasik siránkoztok, hogy a nők egyfolytában szapulják a pasikat, hogy hűtlenek... Erre amikor itt egy pár normális férfi leírja, hogy ő nem csalná meg a párját soha, akkor saját férfi társaitokat lehazugozzátok. Gyönyörű.


Egyébként respect annak, aki nem tenné meg! :-)

2017. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Azért az a barátnőm, aki, mert nekem ő a "leg" a világon és nincs nála jobb, szebb stb. Nem látványosan, de tisztán és érthetően közölném a kedves bombázóval, hogy foglalt vagyok.
2017. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
61%
Már megtettem, mert egyszer van Budán kutyavásár...Bombázók nem jelentkeznek egy foglalt férfinél minden nap. Lehet lepontozni. 39f
2017. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
30%

Mindenki megtenné, megteszi, és mindenki letagadja.

Én nem ismerek pasit, akire ha egy bombázó rámászik, az elzavarja a nőt!

Az nem is pasi.

2017. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van 16-os.Én férfi vagyok.Nem pasi....
2017. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
61%
Ezért vagyok hű a menyasszonyomhoz.Lehet bármilyen szép valaki.Nekem akkor is van párom akit szeretek.Hűséget fogadtam érte és a hazámért...
2017. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
53%
Tibcsi majd 3 gyerek után 20 éves kapcsolatban is ha hűséges maradsz az már valami.(főleg ha nem kapsz szexet az asszonytól már csak 2-3-4 havonta 1-et) 33évig én sem tettem ilyet soha, még úgy sem, hogy nem voltam szerelemes a hölgybe hétfőn szakítottam vele és előző szombaton lefekhettem volna mással... De már öregebb vagyok és más szemmel látom a világot...+elhanyagolt is a magánéletben...39F
2017. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Julcsi64 válasza:
46%
Hát férfiak, egy nagy rakás sz...r vagytok. MInek nektek a párkapcsolat? Ha nincs párkapcsolat, nincs gond azzal, hogy mi lenne ha rátok mászna egy bombázó. De felhomályosítalak benneteket, a bombázók nem másznak olyan könnyen, azok akik könnyen másznak mások pasijára, hogy riherongyok. Ha tudnám hogy valakinek van párja, biztosan nem törném meg az "auráját". Ennél gusztustalanabb dolog már csak egy van a világon az, hogy hogy az un. "bombázót" kedves férfiak meg is k....itek. Ennyit a megcsalásról. Aki nem alkalmas a párkapcsolatra, ne akarjon olyant. Nem kell minden férfinak megnősülni, van elég szingli nő is, aki nem akar férjhez menni.
2017. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!