Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapcsolatban élő férfiak! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő férfiak! Ha egy bombázó rátok mászna, megcsalnátok a párotokat? (Az eset sosem derülne ki. )

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 17:55
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
44%

20: a kérdés férfiaknak szólt, nem nőknek. Ráadásul feltételes módban...

Kár idejönni sárkánykodni, mert én pl. nagyon hűséges voltam, amíg 8 év után a párom félre nem dugott.

Azóta összemásztam már pár (férjes) bombázót, és most először ismerem ezt be, különben - erkölcsös(?) módon - mindig letagadtam, és ezután is letagadom, mert nem érdemes őszintének lenni!

2017. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon sokáig úgy gondoltam, hogy nem. De már 40 felett másképp látom. Tehát igen, bár nem vagyok rá büszke.
2017. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 opened paradise ***** válasza:
74%

"Bombázó"

Pfu és akkor az már jelent valamit! Annyira szánalmas,mikor valaki ennyire felértékeli a külsőt,hogy egy ilyen dolgot ünnepnap számban mér...

Ne azért válasszunk már valakit,mert nem másztak rá az emberre a "bombázok"! Ha sokkal közömbösebben reagálnának az ilyenekre,akkor nem is lenne az olyan embereknek sem ritkaság,akik jelenleg lecsapnának rá,mint gyöngytyúk a takonyra.


És hogy válaszoljak is rá:

Nem és nem is hagynám.

2017. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
53%
Elméletben sokan nem,de amikor egy kívánatos nő felajánlkozik..nehezen állnátok ellent!
2020. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
36%

Persze!

Miért hazudjam hogy nem, amikor biztos hogy igen?!

Minden férfi (és nő) poligám, csak van aki az erkölcsre hivatkozva visszafogja magát.

Én nem.

Majd ha impotens leszek, én is nagyon erkölcsös leszek!

2020. okt. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén? Sok itt az álszent.

Ha szerelmes vagyok éppen, akkor valószínűleg nem, egyébként valószínűleg igen. Amúgy a tipikus bombázók soha nem vonzottak, de egy nekem tetsző nő esetén a fentiek szerint járnék el.

2020. okt. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
86%

Volt már erre példa az életem során sokszor.

De soha nem éltem a lehetőséggel.

Mert nem élek vissza az emberek bizalmával.

Mert valójában a megcsalásban nem az a megbocsáthatatlan gaztett, hogy belemártom a farkam egy másik nőbe, vagy a csajomba belemártja egy másik kan a farkát.

Hanem az árulás.

Ez ugyanolyan számomra, mint mondjuk meglopni a barátaimat, vagy a családtagjaimat.


Persze utólag kiderült néhány esetben, hogy az aktuális csajom simán megtette ezt a hátam mögött, és nyilván ilyenkor bánom, hogy én nem tettem meg.


De nyilván ott és akkor abban a hitben voltam, hogy az aktuális barátnőmmel ez a kölcsönösség megvan, így aztán abban a pillanatban a helyes döntést hoztam.

2020. okt. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
92%
Egyedül élek. Küldheted.
2020. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen típusú nőként mondom, hogy igen. Csak egy kérdésembe került és a két kisgyerekes férj már jött is, gondolkodás nélkül mondott igent.
2020. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Férfiként nem tudnék ezután tükörbe nézni a szégyentől.
2020. okt. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!