Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elsősorban olyan férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockatamas kérdése:

Elsősorban olyan férfiakhoz szólnék, akik voltak hasonló cipőben. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Több mint egy évig volt egy szeretőm. Aztán egy ismerőse lebuktatott minket, majd a nejem megbocsátott, de köztünk ment tovább minden egészen mostanáig. Most ő világosította fel az asszonyt. Mit tegyek?Otthon sikerült kimagyaráznom magam és szent a béke. A szeretőmre nagyon haragszom, azóta kerülöm. Ti mit tennétek? Keresnétek újra?
2017. febr. 6. 21:01
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Szeretnék megváltozni, de szexuálisan nagyon kötődöm a szeretőmhöz. Meg fog ez szűnni?
2017. febr. 6. 22:42
 12/34 anonim ***** válasza:

Valoszinü.

Volt nekem is kavarópajtim, persze nem volt barátnőm közben, de kb 2 évig kavargattunk. Nemrég pár év kihagyással áthívott magához, nem is egy alkalommal. Mindegyiket visszautasítottam.

Jó, utólag picit bánom.

20/f

2017. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
De én majdnem minden nap látom.
2017. febr. 6. 22:48
 14/34 anonim ***** válasza:

Miért buktatott le az asszonynál? Gondolom, magának szeretne. Ez megváltozik, szerinted? Aligha. Életveszélyes. Mondanám, hogy óvakodj tőle, de ha a szex sokkal jobb vele, mint otthon, és ráadásul a közeledben is van, akkor el vagy veszve, és ebből válás lesz. A szeretők nagy része nem válik be feleségnek, és te majd a kocsmában búsonghatsz a hasonlók között.

Ha viszont nem akkora szám, akkor lásd be, hogy csak a hiúságodat legyezgette, hogy két nőnek is kellettél, és temesd el magadban a kellemes emlékek közé. Legyen a te bosszúd a lebuktatás miatt, hogy dobtad. A bosszú is férfias!

2017. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 kolosszus22 ***** válasza:
A feleséged az igazi lúzer ebben a történetben, 2-szer is lebuksz, meg hazudozol neki, kiderül minden, de még ezt is elnézni és megbocsájt, igazi mazohista lelkironcs lehet a nő vagy neki is vaj van a füle mögött.
2017. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Bence_ ***** válasza:

Gyerek csak kifogás.

Azért élsz így mert ez kényelmes.

2017. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szeretőmmel egész más volt a szex....Minden értelemben. Olyan dolgokat élhettem át vele amit otthon nem lehet. Nagyon vonzódtunk egymáshoz ilyen téren.
2017. febr. 7. 18:08
 18/34 anonim ***** válasza:

Nagyon vonzódsz a szeretődhöz, a piszkos gatyád meg a feleségedhez. Hadd gratuláljak.

Én a nejed helyében rég elváltam volna már.

Sose hagynám magam így kihasználni.

Neked volt eszedbe,hogy pl megbeszeljetek szar a szex koztetek? Ja,nem? Akkor vess magadra!

2017. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor dobd ki a feleséged te szerencsétlen!! Nyílván nem megy ,mert ő otthon főz-mossa a sz@ros gatyáid,neveli a szerencsétlen gyereket,és takarít rád,nyílván így kényelmesebb neked! Kinyalják a kis segged,mert te egyedül egy nagy szerencsétlenség lennél és ezeket nem tudnád magadnak megcsinálni!!!
2017. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Én hiába próbáltam neki elmagyarázni anno. Mondtam mit szeretnék, de szerinte azok nem normális dolgok és kezeltessem magam stb. Pedig ismerősök körében egyáltalán nem tűnt extrémnek egyik vágyam se.
2017. febr. 7. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!