Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elsősorban olyan férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockatamas kérdése:

Elsősorban olyan férfiakhoz szólnék, akik voltak hasonló cipőben. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Több mint egy évig volt egy szeretőm. Aztán egy ismerőse lebuktatott minket, majd a nejem megbocsátott, de köztünk ment tovább minden egészen mostanáig. Most ő világosította fel az asszonyt. Mit tegyek?Otthon sikerült kimagyaráznom magam és szent a béke. A szeretőmre nagyon haragszom, azóta kerülöm. Ti mit tennétek? Keresnétek újra?
2017. febr. 6. 21:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Mert mik ezek a vágyak?
2017. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Néha egy kis vadulás, anális szex vagy segédeszközök bevetése. Semmi rosszra vagy meredek dologra nem kell itt gondolni.
2017. febr. 7. 20:41
 23/34 anonim ***** válasza:
Gyerek előtt nem lehetett volna rájönni,hogy nem passzoltok szexuális téren?
2017. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit csinálni, de igazán boldog sosem leszek.
2017. febr. 7. 21:04
 25/34 kolosszus22 ***** válasza:

Én is csak azt tudom írni mint az előző! Már az elejétől fogva ilyennek kellett lennie a feleségednek, akkor nem zavart? Ha meg igen és nem tudtál vele megbékélni minek vetted el? Sosem tudnék hosszabb távon együtt maradni egy olyan nővel, pláne nem elvenni akivel a szexualitásban nem passzolunk és nem érzem kielégítőnek a szexuális életem.

29F

2017. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetnél boldog?

Váljatok el ha végképp nem működik a dolog kettőtök között. A gyerek miatt ne maradjatok együtt! Meg fogja érezni,hogy valami nem stimmel a szüleivel.

Sokkal rosszabb lesz neki.

Ha elváltok idővel a feleséged is túl lép rajtad. Te is új életet kezdhetsz. Nem kell túl bonyolítani a dolgokat állandóan.

Ettől függetlenül nem a megcsalás lett volna a megoldás, na mindegy.

Remélem egyikőtöknek sem jut eszébe egy kistesóval megerősíteni a házasságotokat. Általában ez szokott lenni. Majd kb. a harmadik es negyedik gyereknél jönnek, hogy hamarabb kellett volna lépni.

2017. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
*jönnek rá
2017. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy találok olyan nőt az életemben akivel lesz még ilyen szexuális élményem. Úgy voltam vele hogy biztos én várok el sokat.
2017. febr. 7. 21:36
 29/34 anonim ***** válasza:
A kérdező túl gyáva ,hogy elváljon!! Jobb 2vasat tartani a tűzben,ugye???!
2017. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Most éppen nincs kapcsolatom a szeretőmmel, haragszom rá nagyon.
2017. febr. 7. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!