Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Véleményetekre lennék kiváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetekre lennék kiváncsi, hogy ti hogy cselekednétek ha kiderülne, hogy a párotok áttver, és felmerül a megcsalás gyanúja is?

Figyelt kérdés

A történetem a következő..

10 hónapja van párom, akivel már együtt is élünk. Az élet úgy hozta, hogy külfödre költöztünk párom munkája miatt. Nagyon jo kapcsolatnak gondoltam a miénket, apró nézeteltéréseken kívül semmi gond nem volt eddig.Tenyerén hordozott, éreztette velem, hogy nő vagyok mellette, és én ugy is viselkedtem. A háztartásban háziasszonyként viselkedtem, az ágyban pedig szajhaként ( ezt be értsétek félre, ezalatt az erotikus csábítást értem, szexi kellékek meg ilyenek...) A lényeg a lényeg tegnap egy furcsa érzésem vol, nem hagyott nyugodni ez a gondolat és bele néztem a telefonjába, a facebook üzeneteibe és nagy meglepetésemre találtam is üzeneteket, mindenféle nyálcsorgatós szöveg idegen csajoknak, meg "szia édes" meg hasonlok...

Szoval ti mit tennétek? Probaltam vele beszélni, még neki állt feljebb és lekódolta a telefonját...



2017. febr. 13. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynam, nyilvan. Neki all feljebb, lol :D
2017. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl tökéletesnek gondolod magad, ráadásul ő is ezt éreztette veled, pedig nem így gondolta.

Megcsal/megcsalt ez egyértelmű.

Tipikus monogámiára képtelen pasi. Tudja, hogy lehet gyanú nélkül félredugni.

Elhitette veled, hogy minden oké, eljátszotta, mert így nyílván nem gondolnál arra, hogy megcsal. Ez a legveszélyesebb pasi típus...

Örülj neki, hogy ilyen jó a ""hatodik érzéked""!

2017. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van, de nem érzem, hogy tökéletes lennék, gondoskodó és figyelmes vagyok, törődöm másokkal, ilyen az alap beállítottságom. Eddig csak azt hallottam tőle, h mennyi hülyével kellett találkoznia mire engem megismert. Nem is adtam könnyen magam, elején kicsit elérhetetlen voltam, mire beadtam a derekam, és ezt értékelte is. Pont amiatt sem mertem rögtön egy uj kapcsolatba kezdeni, mert előző párom is igy bukott le..

Ott is volt egy fura erzesem ami nem hagyott nyugodni, majd végül addig addig motoszkált a fejembe a gondolat, míg belenéztem a viber üzeneteibe, ott sajnos sokkal durvább üzenet váltások voltak, onnan neg is léptem.

Igaz igy utolag azt a kapcsolatot nem lehet össze hasonlítani a jelenlegivel.

2017. febr. 13. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Otthagynám a fenébe. :) Minden magyarázkodás nélkül. Úgyis tudja, hogy miért. Hidd el, kapálózik majd utánad, mert egy biztos pont voltál az életében. :) Számomra a megcsalás megbocsáthatatlan.
2017. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igy kezdődik, aztán megbocsájtasz, legközelebb meg óvatosabb lesz.


Kérdés, jó e ez igy neked, hogy nem lehet bizni benne??

2017. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!