Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt parom megcsalt egy masik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt parom megcsalt egy masik lannyal. Mit gondoltok ti errol? Adnatok meg eselyt? 22/L

Figyelt kérdés
Parom megcsalt, randizott es csokolozott egy masik lannyal. Magatol nem vallotta volna be soha, csak megereztem es rakerdeztem. Szakitottam, ez volt ket honapja, azota folyamatosan keres, sir hogy bocsassak meg neki, azt mondja semmit nem jelentett a masik lany. O nem hitt eddig a szerelemben valoszinuleg ezert tette de mar rajott hogy en vagyok az igazi.
2017. febr. 13. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%

Nem érdekelne a magyarázkodása és siránkozása, egy ilyen után soha nem tudnék benne megbízni, így eszembe se jutna visszafogadni. Ha pedig így se hagy békén, letiltanám.

Mindenki megkapja nálam a 100% bizalmat az elején, de ha visszaél vele, nincs több esély.

2017. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Persze, minden alkalommal kell adni új esélyt, mert hát hiszem megváltozhat. Ha havonta 2x történik, akkor is adj csak neki új esélyt, jó az.


Igazán írhatnának valami okosok erről valami könyvet, hogy ne essen már bele ebbe a hibába minden generáció.

Nem, az ember nem változik meg, ha félrelép, félre fog lépni. stbstb...

Lehet reménykedni, de "nem lesz a régi". Miért is lenne, a bizalom megtört, mindig eszedbe fog jutni. Ő pedig egy idő után megunja ezt a nyüglődést, és újra meg újra félre fog menni.

Miért kell már mindenkinek ennyire naívnak lennie?

Komolyan :\

2017. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
99%
Igen, valóban semmit sem jelentett a másik lány. Ahogyan te sem. Ráadásul nem is magától vallotta be a dolgot, tehát éppenséggel megcsalhatott már többször is. Ha te nem deríted ki és kérdezel rá, akkor még most is játszaná az eszét. Most pedig mivel éppen nincs jobb lehetősége, ezért "nagyon szerelmes". Ha van legalább egy kevés önértékelésed, letiltod mindenhonnan, és elfelejted.
2017. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Adna a f_szom. Ha ezek után még lenne pofája odajönni puncsolni, b_sznám is ki a harmadikról..
2017. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék új esélyt adni, elég egyértelmű volt, amit tett. Önszántából randizott mással, új társat akart keresni, és téged meg semmibe vett, ezzel nálam 0-ra csökkenne a személyisége.


Azért könyörög, mert gondolom nem jött össze a másik lánnyal. Később újra bepróbálkozik másnál.

2017. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az, aki mással randizik, abban nincs meg az, ami egy normális kapcsolatban alapvető lenne. Nem szeret igazán, és nincs meg benne az a minimális tisztelet a másik iránt, ami egy kapcsolatban alapfeltétel lenne. A hazugságról, titkolózásról nem is beszélve.

Az meg olcsó duma, hogy nem jelentett neki semmit. Ha valaki nekem nem jelent semmit, akkor nem fogok vele csókolózni, meg randizni. Pláne ha mellette van barátnőm.

2017. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az csak még rosszabb, ha nem jelentett neki semmit. Ezek szerint bármilyen jött-menttel képes volt téged megcsalni. Legalább valami különleges lett volna benne, hogy azt mondd, oké, ezen tudsz dolgozni, ez ellen tudsz tenni, ha ez hiányzik neki, az pótolható, megelőzve az újabb hasonló eseteket. De ha semmi különös, "csak mert" alapon lépett félre, azzal nem tudsz mit kezdeni, az bármikor meg fog ismétlődni, akármit csinálsz.


Én nem adnék esélyt. Nem azért, mert "ha egyszer megcsalt, máskor is meg fog", mert erre nincs garancia, de a bizalom részemről elveszne az első ilyennél, és bizalom nélkül semmi értelme a kapcsolatnak, mindkettőnk életét csak károsítanám (a magamét a folyamatos idegeskedéssel, az övét a folyamatos gyanúsítgatással). Többet ártana, mint használna.

2017. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas magyarázkodás.
2017. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél buta! Palira akar venni.

Annyira se tisztelt, hogy bevallja a tettét.

Bocsáss meg neki de ne gyere vele össze szerintem.

2017. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én minden fentivel egyet értek!
2017. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!