Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha lenne egy szeretőtök és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy szeretőtök és kiderülne, hogy?

Figyelt kérdés

...hogy van felesége/férje, akkor megszakítanátok vele a kapcsolatot? Eddig nem beszélgettetek igazából semmi személyes dologról, mindkettőtök számára tény, hogy csak a szex miatt vagytok néha együtt, néha egy kis filmezés pluszba vagy vacsi, de inkább csak álatlános dolgokról beszélgettek, személyes témákat nem boncolgattok.

Aztán kiderül, hogy van házastársa. Nektek eddig a lehető legoptimálisabb volt ez a kapcsolat, nem is vágytok másra, jól érzitek magatokat vele - érdekelne, hogy ő valaki másnak hazudik, megcsalja veletek? Kilépnétek ebből a jó állapotból egy másik ember kedvéért vagy folytatnátok ugyanúgy, nem firtatva a témát?



2017. febr. 16. 21:58
1 2
 1/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Kilépnék. Az itt a legkisebb, hogy másokra tekintettel vagyok... de én is át lettem verve. Egy ilyen laza kapcsolatban! (ez már művészet)


Az a baj az ilyen házas ember félrejár történetekkel, hogy a megcsaló valamivel nem néz szembe. Valami gond van, és próbálja elmismásolni a megoldást.


Én megszakítanám a kapcsolatot, de nem azért, mert tekintettel vagyok a párjára, hanem mert tekintettel vagyok magamra. És senki kiscsoportos terápiás macija nem lennék, bármilyen kényelmes is.

2017. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gondoltam válaszolok, de 1es már megtette helyettem is.

30/f

2017. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Az ő dolga a felesége, nem az enyém.

Bár kétlem, hogy ilyen helyzetbe kerülnék.

2017. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

"egy másik ember kedvéért "


Ugyan már!

Ha nem vele, akkor mással csalná a párját.

2017. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és azt még hozzátenném, hogy abban az esetben is így döntenétek, ha a házastárs (és esetleg gyerekek) elég messze, akár több száz kilométerrel arrébb lakna?
2017. febr. 16. 22:13
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem befolyásolna,az ő dolga.Biztos megvan az oka.Ha nem velem,mással...
2017. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy átvertek, szakítóok.

Persze nem hirtelen felindulásból, hanem érdekelne előbb az oka, mikéntje, hogyan jutottunk idáig.

De ha az sül ki, hogy az illető egy hazug, kettős életet élő gerinctelen senki, akkor igen, ez a létező legnagyobb jellemhiba, ami számomra vállalhatatlan. Embert barátjáról...


"Nektek eddig a lehető legoptimálisabb volt ez a kapcsolat, nem is vágytok másra, jól érzitek magatokat vele - érdekelne, hogy ő valaki másnak hazudik, megcsalja veletek?"


Igen, ez meg a másik.

Ha én lennék az egyedüli szerencsés, akinek valamilyen csoda folytán nem hazudik, akkor sem akarnék jellemtelen emberrel semmi közös dolgot. Én az ellenkező véglet vagyok, és hát nagyon rontja az ázsiómat, és végtelenül derogál akár még egy járdán is állni egy ilyennel!

2017. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
A szeretőnél, megnyugtató, ha van párja. Akkor nem fog eszébe jutni, hogy én lehetnék a párja. Marad a szeretői státuszban.
2017. febr. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8: De nem ez volt a kérdés.

Hanem hogy egyedülállónak mondta magát, és ezért választottad ki őt, amilyennek ismerted, tudtad őt. És kapcsolat közben derült ki, hogy van párja. AKKOR mit tennél.

Vagy akkor ha könnyebb elképzelni, azt mondta, hogy házas, és közben kiderül, hogy hazudott, csak hogy megfogjon téged!

2017. febr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ez eleve elképesztő, hogy hogy lehet olyannal dugni, akivel ennyire nem is ismeritek egymást, és igény sincs rá.

A szerető szó alapja is ez: szeret. Nálatok még csak érdeklődés sincs a másik felé, csak egy két lábon járó nemiszerv, amit használsz.

Ilyen "kapcsolatban" meg aztán ne játszd el a sértettet, hogy mi derült ki, meg nem kell a művergődés, hogy becsapott! Mi változott? Semmi.

Legfeljebb már tudod, hogy miért nem kellesz neki semmi másra, csak egészségügyi dugásra: minden mást megkap otthon.

2017. febr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!