Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha lenne egy szeretőtök és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy szeretőtök és kiderülne, hogy?

Figyelt kérdés

...hogy van felesége/férje, akkor megszakítanátok vele a kapcsolatot? Eddig nem beszélgettetek igazából semmi személyes dologról, mindkettőtök számára tény, hogy csak a szex miatt vagytok néha együtt, néha egy kis filmezés pluszba vagy vacsi, de inkább csak álatlános dolgokról beszélgettek, személyes témákat nem boncolgattok.

Aztán kiderül, hogy van házastársa. Nektek eddig a lehető legoptimálisabb volt ez a kapcsolat, nem is vágytok másra, jól érzitek magatokat vele - érdekelne, hogy ő valaki másnak hazudik, megcsalja veletek? Kilépnétek ebből a jó állapotból egy másik ember kedvéért vagy folytatnátok ugyanúgy, nem firtatva a témát?



2017. febr. 16. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%

Pontosan mi ez az álszentség ?

Ha kiderül hogy a szeretomnek van családja miért szakitsak ?

Itt annyian kiakadtak rajta, de mivel a szerető az aki elettarsi házastársi kapcsolatban élő ember érzelmi alapú szexpartnere, ezért miért aki rendszeresen csalja a parjat az igencsak alszenteskedik ha kiderül hogy a szeretojenek is van családja nemcsak neki.


Szerintem.

2017. febr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
11: Nekem nem ez a szerető definíciója. Nekem a kedvesi/szerelmi kapcsolat népies neve a szerető.
2017. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Én nem vennék részt ilyenben. Annyi független férfi van, miért nem keresel olyat?

Nem feltétlen a nő és a gyerekek miatt, hanem magad miatt. Minek lennél egy ilyen gerinctelen senkiházival, aki sem a családját,sem téged nem tisztel?? Ha egy icipici gerinc lett volna benne,akkor egyrészt nem lép félre, másrészt ha már megtette,legalább szólt volna az elején,hogy házas ,gyerekei vannak.

Szerintem tiszteld magad annyira,hogy olyannal töltsd az időd,aki nem egy hazug disznó.

Sokan vannak úgy amúgy,mint te..Aztán beleszeretnek a pasiba és elhiszik a kamu dumáját,hogy kizárólag a feleség miatt romlott meg a viszonyuk..Hagyjuk már

2017. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!