Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megölelem, megérintjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölelem, megérintjük egymást a fiú barátommal ezt már megcsalásnak titulálhatja a párom?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez most megcsalás?


A barátommal megbeszéltük, hogy 16:00 órakor találkozunk majd a városban.

( akkor végzett legutóbb a munkahelyén ) Közben találkoztam a legjobb fiú barátommal akivel

beszélgettem kicsit.

( amúgy véletlen botlottunk egymásba) Nagyon jó viszonyt ápolok a fiú barátommal és már 7 éve ismerjük egymást. Sokszor megölel, megpuszil, szóval az érintés...az, hogy egymáshoz érünk megszokott dolog. Nem léptük a határokat soha!! Amikor megpuzilja az arcom, vagy megfogja a vállamat, nem érzek semmit. Ellenben amikor a párom csinálja ezt az nagyon jól esik és viszonzom az egészet, hozzábújok, megölelem, csók, stb. Most amikor beszéltem a fiú barátommal egy pillanatra megfogta az arcomat és összeérintette az orrunkat. Közben beszélt hozzám. Kicsit vitatkoztunk valamin és utána úgy beszélt hozzám, hogy megfogta az az arcomat és közel hajolt hozzám. Lehet, hogy egy kívűlálló azt hihetné a párom a férfi és együtt vagyunk. De ez nem igaz!! Ő is és én is csak barátként tekintünk a másikra. Nagyon szeretjük egymást, nekem a párom után ő a legfontosabb az életemben, akihez még nagyon kötődök ( nem jobban mint a páromhoz!!!) Na szóval a barátom pont akkor érkezett meg és ezt gondolom láthatta vagy valami. Amikor elénk ért a fiú barátom köszönt a páromnak, kezet akart vele fogni, de a barátom amikor köszönt nekünk csak odéb húzott és a csuklómat kezdte el szorongatni. Nagyon ijesztő volt ahogy nekem esett. Azt kérdezte, hogy mégis mit művelek itt az utcán mások elött, meg mit képzelek magamról, meghibbantam? A fiú barátom közbe lépett, nem mintha bántott volna a párom. Akkor meg veszekedni kezdtek egymással. Nem hangoskodtak!! Csak a barátom teljesen kiakadt, hogy mi a fiú barátommal majdnem egymás szájába jártunk. Hát nagyon nem így volt, messze voltunk ettől. Nem akarom megcsókolni a legjobb és egyetlen fiú barátomat!!! Soha!!! Nincs is rám olyan hatással. Áh!! Soha!!! Nem!!! A párom már ott tartott, hogy neki ront, de visszafogta magát, azt mondta takarodjon el a fiú barátom és nem akarja meglátni a kezét rajtam.


Otthon megbeszéltünk mindent a párommal. Persze nagyon mérges még, vagy dühös..nem tudom...Azt mondta ő ezt megcsalásnak tartja és úgy érzi elárultam őt. Azt mondja bízik bennem, és tudja, hogy nem érzek a fiú barátom iránt semmit. De szerinte a srác többet akar tőlem. Egyszerüen hihetetlen, hogy így gondolja. A párommal 3 éve vagyunk együtt. A fiú barátomat 7 éve ismerem. A két fontos személy számomra ismerik egymást, többször is találkoztak egymással a jelenlétemben. Akkor nem nagyon ölelgetett a fiú barátom, de azt mondta csak azért, mert tudja, hogy mit reagálna a párom. Szóval nem akartam a szerelmemet provokálni, féltékenységre okot adni. Elfogadtam, hogy ez neki nem tetszik. De ha a fiú barátommal vagyok ( abszólút-e nem sűrűn ) akkor mindig feloldódunk és nem feszengünk, nincs semmi több köztünk. Nem érzem azt a bizsergést, se semmi. Csak jól érzem magam vele és szeretem mint egy barátot egy testvért!! És tudom, hogy ő sem érez többet irántam. Neki is volt kapcsolata közben. Jelenleg nincsen, de nem járunk.


Igazából csak arra lennék kiváncsi, hogy ti mit gondoltok minderről?


Nekem ez a fiú csak a barátom.


A párommal töltöm az időm jelentős részét. Nem szoktunk veszekedni sem. Csak néha...néha vannak összezördülések, meg most ez...nagyon szeretem a páromat még mindig szerelmes vagyok. Nagyon rossz, hogy csalódást okoztam neki.


Szerintetek is megcsaltam ezzel a cselekedetemmel a barátomat?


L



2017. febr. 17. 08:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
100%

Ha köszönésnél/ távozásnál megölelne és adni két puszit, azzal senkinek nem lenne baja. Ez teljesen normális a többségnél, persze vannak kivételek, akik nem szeretik ha ölelgetik őket, de ez most más kérdés.


Viszont, hogy az arcodat simogatja és összeér az orrotok az már erősen az intim zónán belül van. Nem csodálom, hogy zavarja a párod.

Ebből én is arra következtek, mint pár előttem szóló, hogy nemcsak barátkozni akar veled hosszú távon.

2017. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:

Nekem a baratom volt hogy buliban puszilgatta a lany baratait, meg kicsit reszegen UGY tancikalt veluk. Nem voltam feltekeny egyaltalan mert tusom hogy soha nem csalna meg, de egybol az jutott eszembe hogy ezt mas is latja es ezzel megalaz engem masok elott.

Gondolj bele..utca kozepen osszedorgolitek az orrotokat(ez amugy nekem tok beteg) baratod odaer hozzatok es meg jopofat is vagjob ehhez? Ezzel baromira megalaztad ot..

2017. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:

Jólvan, értem. Köszi a válaszokat :( Akkor változtatni fogok ezenek a dolgokon. A fiú barátommal ezt megtudom beszélni, hogy akkor se öleljen meg, ha csak ketten vagyunk. Tudom, hogy megértené, ha ezt elmondom neki. És ezt pont azért gondolom így, mert nincs köztünk több barátságnál. Gondolom, hogy azért rossz lenne, ha nem ölelhetnénk meg egymást, de ezzel megbírkozunk. Nekem a párom fontosabb, csak nem akarom egyiküket sem elveszíteni. Tudom, hogy senkivel nem tudom megértetni, nem tudom elmagyarázni, hogy ez a fiú nekem csak egy barát. Nagyon kötődünk egymáshoz. Amúgy még annyit megjegyeznék, hogy 3 évvel ezelött amikor összejöttem a párommal, a fiú barátom nagyon örült 2nek és végig drukkolt nekem, tanácsokat adott. Egyszer amikor vettem ajándékot a páromnak születésnapjára, a fiú barátom volt az aki felajánlotta, hogy segít nekem, hogy mivel lepjem meg a páromat. Ritkán, de ha a páromról beszéltem a fiú barátomnak ő mindig mondta, hogy jó, hogy ilyen szeretettel beszélek róla és örül a boldogságomnak. Olyankor mindig elvicceli a dolgokat azzal, hogy neki bezzeg nincsen barátnője megint ( hát eléggé nehéz eset..persze, hogy nehezen talál magának barátnőt ) olyankor pl megölelem vagy adok neki egy gyors puszit. És mindig szeretettel nézünk egymásra, kedves velem és hálás. Ez csak barátság és azért hangsúlyzom csak, mert nem akarom, hogy félreértsetek. Nem akarnám megcsókolni a fiú barátomat. Eszembe nem jutott ilyen, nem is tudom elképzelni ezt vele. Már annyira megszoktam, hogy ő csak a barátom, aki mellettem van mindig. Nem akarnám ezt elrontani..!! Nem érzek iránta többet.


De ha a párom most úgy akarja változtatnom kell dolgokon, akkor rendben. Tényleg érdekelt mások mit gondoltak. Tudom, hogy hibás vagyok. Ezekszerint akkor velem van a gond, rendben elfogadom.


De tényleg nem akartam neki rosszat.

2017. febr. 17. 12:46
 24/72 anonim ***** válasza:

" Olyankor mindig elvicceli a dolgokat azzal, hogy neki bezzeg nincsen barátnője megint (...) olyankor pl megölelem vagy adok neki egy gyors puszit."


Na jó, szerintem akkor pontosan most van itt az ideje annak, hogy kicsit rendbe tedd magadban az érzéseidet meg azt, hogy kitől mit akarsz.

Az egy dolog, hogy te hiszel a férfi-nő barátságban, de a párod nem. És rosszul esik neki, hogy te így viselkedsz, ahogy.

Ha fontos a párod, kicsit visszább veszel. Én mérsékeltem a kapcsolatomat az egyik fiú haverommal, azért, mert a páromat zavarta. És én a párommal fogok összeházasodni, vele élek együtt, vele fogok családot alapítani, nem a haverokkal.

2017. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mások mit gondolhattak rólunk. A fiú barátomnak van egy haverja aki többször is megkérdezte, hogy nekem nincs barátom? Mondtam neki, hogy de van. Szerinte a fiú barátommal túl szoros kapcsolatot ápolunk. A barátom szólt a haverjának, hogy nincs köztünk semmi, de a haverja csak forgatta a szemét és mindig ugratott bennünket. Viszont ez ma már nincs így,mert úgy nézki ő pl megértette, hogy ez tényleg csak barátság. És nem tesz megjegyzéseket, de igaz..néha csesztettett bennünket azzal, hogy ha én lennék a barátnője, akkor azért betörné a barátunk orrát. Mert hiába vagyunk barátok, azért ne pusziljuk meg egymást.


Nem akartam megalázni a páromat! Ebbe még így belese gondoltam.

2017. febr. 17. 12:59
 26/72 A kérdező kommentje:

Oké, értelek titeket.


Visszaveszek!! A kérdést is azért írtam ki, mert a napokban sokszor ezen agyaltam és szeretnék változtatni a dolgokon.

2017. febr. 17. 13:00
 27/72 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem akarsz semmit a fiú barátodtól, de ő nagyon is akar tőled. Ő nembarátként tekint rád, tetszel neki, ezt az arc simogatás, ölelkezés, puszilgatás, orr összeérintés is mutatja. Ne legyél már naiv. Kit akarsz megnyugtatni? Magadat? Fiú és lány között nincs barátság...ezt mikor tanulják már meg végre az emberek? És most nem a haveri ismeretségre gondolok, hanem a szoros barátságra. A te példádból is látszik, hogy a srác többet akar tőled.
2017. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 A kérdező kommentje:
De hát már 7 ÉVE barátok vagyunk. És kb 1 év ismeretség után már nagyon szoros lett a "kapcsolatunk". Barátok vagyunk. Ha most azt mondaná, akar tőlem valamit én kifutok a világból...!! Nem akarnám megbántani, de azzal rohamossan megromlana a kapcsolatunk. Mivel tényleg hülyén érezném magam, ha ő nem barátilag közeledett csak felém. De ha többet akart volna akkor azt már mondta volna..szerintem!!
2017. febr. 17. 13:18
 29/72 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy nálunk 10 év után bukott ki a dolog. Nem tudom, hogy mióta volt belém szerelmes, de egy bulin megcsókolt, aztán egyre többet érzett irántam és megszakítottuk a kapcsolatot. Azóta újra jóban vagyunk, de már nagyon, nagyon nem olyan a kapcsolatunk mint régen.
2017. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én a barátaimat szeretem megérinteni, megölelni, de amit írsz, az nekem nagyon-nagyon sok egy baráti kapcsolatban. Ez már tényleg olyan szintű intimitás, amit csak a párommal tudnék elképzelni.

Nekem annyi intimitás fér bele egy baráti kapcsolatba, amennyit a párom jelenlétében is szívesen felvállalok. Pl. amikor egy közös barátunk hosszú időre külföldre költözött, akkor a párom orra előtt ölelgettem meg a közös barátunkat. A párom nem nehezményezte, ő is kötődött ehhez a baráthoz, ő is megölelte (csak hát nyilván két férfi között egy ölelés valamivel rövidebb és kevésbé intim :) ).

Belefér még az üdvözléskor-búcsúzáskor két-két puszi. És ennyi. Az, hogy beszélgetés közben folyton intim érintések legyenek, az már nálam nem férne bele. Az arc az ember egyik legintimebb szférája, annak a megérintése már felér egy szexuális közeledéssel. Ugyanúgy a közel hajolás is.


Nézz őszintén magadba: ha a párod jelen lett volna, akkor is megengeded ugyanezt a barátodnak? Szerintem nem! Nem megbeszélni kell a baráttal, hanem elhúzódni, metakommunikációval jelezni, hogy ez sok! És nem azért, mert a párodat zavarja, hanem neked kéne, hogy sok legyen. Ismétlem: annyit kellene megengedned, amennyit a párod jelenlétében is megtennél. Aki szereti a párját, annak a párja mindig jelen van - akkor is, ha fizikailag éppen nem tartózkodik a helyszínen.

2017. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!