Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megölelem, megérintjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölelem, megérintjük egymást a fiú barátommal ezt már megcsalásnak titulálhatja a párom?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez most megcsalás?


A barátommal megbeszéltük, hogy 16:00 órakor találkozunk majd a városban.

( akkor végzett legutóbb a munkahelyén ) Közben találkoztam a legjobb fiú barátommal akivel

beszélgettem kicsit.

( amúgy véletlen botlottunk egymásba) Nagyon jó viszonyt ápolok a fiú barátommal és már 7 éve ismerjük egymást. Sokszor megölel, megpuszil, szóval az érintés...az, hogy egymáshoz érünk megszokott dolog. Nem léptük a határokat soha!! Amikor megpuzilja az arcom, vagy megfogja a vállamat, nem érzek semmit. Ellenben amikor a párom csinálja ezt az nagyon jól esik és viszonzom az egészet, hozzábújok, megölelem, csók, stb. Most amikor beszéltem a fiú barátommal egy pillanatra megfogta az arcomat és összeérintette az orrunkat. Közben beszélt hozzám. Kicsit vitatkoztunk valamin és utána úgy beszélt hozzám, hogy megfogta az az arcomat és közel hajolt hozzám. Lehet, hogy egy kívűlálló azt hihetné a párom a férfi és együtt vagyunk. De ez nem igaz!! Ő is és én is csak barátként tekintünk a másikra. Nagyon szeretjük egymást, nekem a párom után ő a legfontosabb az életemben, akihez még nagyon kötődök ( nem jobban mint a páromhoz!!!) Na szóval a barátom pont akkor érkezett meg és ezt gondolom láthatta vagy valami. Amikor elénk ért a fiú barátom köszönt a páromnak, kezet akart vele fogni, de a barátom amikor köszönt nekünk csak odéb húzott és a csuklómat kezdte el szorongatni. Nagyon ijesztő volt ahogy nekem esett. Azt kérdezte, hogy mégis mit művelek itt az utcán mások elött, meg mit képzelek magamról, meghibbantam? A fiú barátom közbe lépett, nem mintha bántott volna a párom. Akkor meg veszekedni kezdtek egymással. Nem hangoskodtak!! Csak a barátom teljesen kiakadt, hogy mi a fiú barátommal majdnem egymás szájába jártunk. Hát nagyon nem így volt, messze voltunk ettől. Nem akarom megcsókolni a legjobb és egyetlen fiú barátomat!!! Soha!!! Nincs is rám olyan hatással. Áh!! Soha!!! Nem!!! A párom már ott tartott, hogy neki ront, de visszafogta magát, azt mondta takarodjon el a fiú barátom és nem akarja meglátni a kezét rajtam.


Otthon megbeszéltünk mindent a párommal. Persze nagyon mérges még, vagy dühös..nem tudom...Azt mondta ő ezt megcsalásnak tartja és úgy érzi elárultam őt. Azt mondja bízik bennem, és tudja, hogy nem érzek a fiú barátom iránt semmit. De szerinte a srác többet akar tőlem. Egyszerüen hihetetlen, hogy így gondolja. A párommal 3 éve vagyunk együtt. A fiú barátomat 7 éve ismerem. A két fontos személy számomra ismerik egymást, többször is találkoztak egymással a jelenlétemben. Akkor nem nagyon ölelgetett a fiú barátom, de azt mondta csak azért, mert tudja, hogy mit reagálna a párom. Szóval nem akartam a szerelmemet provokálni, féltékenységre okot adni. Elfogadtam, hogy ez neki nem tetszik. De ha a fiú barátommal vagyok ( abszólút-e nem sűrűn ) akkor mindig feloldódunk és nem feszengünk, nincs semmi több köztünk. Nem érzem azt a bizsergést, se semmi. Csak jól érzem magam vele és szeretem mint egy barátot egy testvért!! És tudom, hogy ő sem érez többet irántam. Neki is volt kapcsolata közben. Jelenleg nincsen, de nem járunk.


Igazából csak arra lennék kiváncsi, hogy ti mit gondoltok minderről?


Nekem ez a fiú csak a barátom.


A párommal töltöm az időm jelentős részét. Nem szoktunk veszekedni sem. Csak néha...néha vannak összezördülések, meg most ez...nagyon szeretem a páromat még mindig szerelmes vagyok. Nagyon rossz, hogy csalódást okoztam neki.


Szerintetek is megcsaltam ezzel a cselekedetemmel a barátomat?


L



2017. febr. 17. 08:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

49: rettentő szemétség amit írsz. És nincs is értelme, semmi nem derül ki ebből az undorító tesztből. Nem hallottál még olyanról, hogy barátság extrákkal? Amikor jóban is vannak, szexelnek is, de nyilvánvalóan nem illenek össze és nem terveznek hosszú távra egymással. Voltam ilyenben többen, hol nagyobb lelkesedéssel, hol kisebbel, de semmiképp nem szerelemből, főleg nem titkos szerelemből.


Ha én ilyet meghallanék, és ami azt illeti, hallottam is már, akkor jó ideig a fejemet törném hogy mi is van most, hogy lehet ebből jól, vagy a legkevésbé rosszul kijönni. Ha mindezek után kiderül hogy csak "tesztelgetett" a barátom, akkor onnantól kezdve már inkább csak haverom lenne, nem barátom. Értem én a viccet, csak nem szeretem. Az ilyet.

2017. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:

Hát nem tudja senki a környezetemben, tényleg senki, hogy a fiú barátommal lefeküdtem. Vagyis vele veszítettem el a szüzességem. Amikor megismertem a fiú barátomat már az elején se akartunk többet vagyis én soha!! És ő sem. 6 hónap után viszont már közel kerültünk egymáshoz és úgy beszéltük meg, hogy én vele fogok szexelni elöször. A fiú barátom idősebb is nálam, tapasztalt volt már akkor és persze mondtam neki, hogy nem volt barátom ( akkor még..) aztán sokat beszélt velem arról, hogy a mi kapcsolatunk más kicsit, nem kell járnunk, nem akar rám erőltetni semmit. Soha nem mondta, hogy szerelmes belém..de aztán lefeküdtünk ( 2x egy éjszaka alatt ) de utána soha nem történt ilyen!! Petting sem volt utána!! Semmi!! Ma már egyszerűen felse tudom fogni,hogy én vele voltam. Nem tekintek rá férfiként!! Nem vonz, nem érzem az a "valamit" amit akkor amikor a barátom megérint. Mégis akkor lefeküdtem a fiú barátommal. Nagyon szeretem őt, de csak barátként. Soha többet nem szeretnék tőle semmit!! Mi akkor sem jártunk, csak barátok maradtunk és ez 7 éve tart ez. A párommal 3 éve vagyok és soha nem csaltam meg, nem áll szándékomba. Ez, hogy kivel veszítettem el a szüzességem ez nem rá tartozik. Inkáb titok marad!!!Soha nem fogja megtudni!! Tudom, hogy akkor nem engedte volna meg azt már a kapcsolatunk elején sem, hogy együtt legyek a fiú barátommal. Mert nem értett volna meg és most? Most szerintem ez..hát nem tudom mit tenne. Nem akarom elveszíteni őt.


A fiú barátom is fontos, de ha kell..akkor kénytelen leszek kicsit lazábbra venni a kapcsolatunkat, vagy már nem találkozhatok vele. Nem tudom..még beszélnem kell a párommal, elég sok mindenről.

2017. febr. 17. 22:01
 53/72 anonim ***** válasza:

Ha lefeküdtetek már egymással, akkor eleve nem lehet a levegőben, hogy milyen lenne ha...


Ráadásul ez nagyon régen történt, és azóta egyszer sem, akkor nyilvánvaló, hogy valóban nem vonzódtok egymáshoz szexuálisan. Egyúttal megmagyarázza, hogy miért ilyen bensőséges a viszonyotok.


Ha elég okos lenne a barátod, akkor jobban jártál volna, ha már megmondod az elején. Nekem akkor nyugodott meg a barátnőm, mikor megmondtam neki, hogy a haver barátnőmmel lefeküdtünk már évekkel ezelőtt. De az egy sok szempontból nagyon okos csaj volt, nem átlagos. Viszont előbb utóbb el kellene kezdenetek őszintén beszélnetek, máshogy nincs értelme egy kapcsolatnak. Tekintsd ezt tesztnek. Ha ez nem megy a barátoddal, akkor ne aggódj, fogsz találni sokkal jobbat nála. A leveleid alapján elég fiatalnak tűnsz.

2017. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 A kérdező kommentje:
Én őszínte vagyok a párommal. Mindent megtudunk beszélni, de most ezt nem. Veszekedés lesz a vége mindig, nem akarom neki ezt elmondani. Soha nem hozom ezt fel!! Tudom, hogy nagyon rosszul reagálna le.
2017. febr. 17. 23:00
 55/72 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem akarok jobbat találni a páromnál. Nekem ő rá van szükségem!! Csak nagyon nehéz ez most..
2017. febr. 17. 23:03
 56/72 anonim ***** válasza:
58%
Háát hallod, reggel olvastam utóljára a kérdést és most azt olvasom, hogy le is feküdtetek régen. Így ez még gázosabb helyzet csak ennyit mondok..
2017. febr. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:

Nem a pasid írta ki ezt a kérdést véletlenül? :o


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2017. febr. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
48%

Ja és akkor mi volt az a szöveg az elején, hogy úgy tekintesz rá mint egy testvérre? Én a testvéremmel nem tudnék lefeküdni.

Nem értem az ilyen embereket igazából. Jó barátok vagytok, megértitek egymást, fizikai vonzalom is van (hiszen lefeküdtetek) akkor miért nem jöttök össze ??

Egy kapcsolat akkor jó, ha a szerelmed egyben a legjobb barátod/haverod is.

Egy csomó ilyen kérdést olvasok amikor "jajj csak barátok vagyunk nem tudnék rá úgy tekinteni, de azért lefeküdtünk".

Mire jó ez?

2017. febr. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:

58: Fizikai vonzalom nélkül is teljesen jól le tudok feküdni valakivel párszor. Ha egyébként meg kedvelem, végképp könnyű. Hány házaspár csinálja ezt évtizedekig...


6 év alatt igencsak alaposan át tudnak alakulni az érzelmek. Ha szerelmesek lettek volna, mint ahogy nem voltak, már akkor is rég elmúlt volna a szerelem, az csak 2 évig tart.

2017. febr. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 A kérdező kommentje:

Ah nem dehogy!!! Nem a barátom írta ki a kérdést!! Mi 3 éve vagyunk együtt és a barátom mégcsak nem is így fogalmaz, meg nem nyomkodja egésznap a telefonját ( utál pötyögni ) a laptopját pedig én használom. És nem osztja a magánéletét idegen emberekkel. Ennyire sem.


A párom nem tud arról, hogy én kivel feküdtem le először. Nem is nagyon kérdezett erről. Inkább nem akarta tudni, ő nem szeretett beszélni az exeiről sem.


Nem érzek a fiú barátom iránt semmit!!! Az csak szex volt. Amikor arról volt szó, hogy szexelünk azt sem tudtam, hogy hogyan fog engem felizgatni..amikor aztán megtörtént akkor azért persze, hogy szexinek, vonzónak találtam egy férfi testet, amikor láttam, hogy bevan gerjedve stb. De nem voltam szerelmes soha és most nem érzek vágyat. A párom elég ha csak végig néz rajtam és dörmög a mély hangján..már futok is a karjai közé. Ezt a fiú barátommal nem tudom elképzelni, semmilyen hatással nincsen rám és nem akarok többet szexelni vele. Azért ismerem már őt és a 7 év alatt már elő állt volna azzal, ha esetleg többet érez irántam valamit.


Nem fontos..nem várom, hogy megértse bárki is a mi kapcsolatunkat a fiú barátommal.

2017. febr. 18. 06:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!