Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megölelem, megérintjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölelem, megérintjük egymást a fiú barátommal ezt már megcsalásnak titulálhatja a párom?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez most megcsalás?


A barátommal megbeszéltük, hogy 16:00 órakor találkozunk majd a városban.

( akkor végzett legutóbb a munkahelyén ) Közben találkoztam a legjobb fiú barátommal akivel

beszélgettem kicsit.

( amúgy véletlen botlottunk egymásba) Nagyon jó viszonyt ápolok a fiú barátommal és már 7 éve ismerjük egymást. Sokszor megölel, megpuszil, szóval az érintés...az, hogy egymáshoz érünk megszokott dolog. Nem léptük a határokat soha!! Amikor megpuzilja az arcom, vagy megfogja a vállamat, nem érzek semmit. Ellenben amikor a párom csinálja ezt az nagyon jól esik és viszonzom az egészet, hozzábújok, megölelem, csók, stb. Most amikor beszéltem a fiú barátommal egy pillanatra megfogta az arcomat és összeérintette az orrunkat. Közben beszélt hozzám. Kicsit vitatkoztunk valamin és utána úgy beszélt hozzám, hogy megfogta az az arcomat és közel hajolt hozzám. Lehet, hogy egy kívűlálló azt hihetné a párom a férfi és együtt vagyunk. De ez nem igaz!! Ő is és én is csak barátként tekintünk a másikra. Nagyon szeretjük egymást, nekem a párom után ő a legfontosabb az életemben, akihez még nagyon kötődök ( nem jobban mint a páromhoz!!!) Na szóval a barátom pont akkor érkezett meg és ezt gondolom láthatta vagy valami. Amikor elénk ért a fiú barátom köszönt a páromnak, kezet akart vele fogni, de a barátom amikor köszönt nekünk csak odéb húzott és a csuklómat kezdte el szorongatni. Nagyon ijesztő volt ahogy nekem esett. Azt kérdezte, hogy mégis mit művelek itt az utcán mások elött, meg mit képzelek magamról, meghibbantam? A fiú barátom közbe lépett, nem mintha bántott volna a párom. Akkor meg veszekedni kezdtek egymással. Nem hangoskodtak!! Csak a barátom teljesen kiakadt, hogy mi a fiú barátommal majdnem egymás szájába jártunk. Hát nagyon nem így volt, messze voltunk ettől. Nem akarom megcsókolni a legjobb és egyetlen fiú barátomat!!! Soha!!! Nincs is rám olyan hatással. Áh!! Soha!!! Nem!!! A párom már ott tartott, hogy neki ront, de visszafogta magát, azt mondta takarodjon el a fiú barátom és nem akarja meglátni a kezét rajtam.


Otthon megbeszéltünk mindent a párommal. Persze nagyon mérges még, vagy dühös..nem tudom...Azt mondta ő ezt megcsalásnak tartja és úgy érzi elárultam őt. Azt mondja bízik bennem, és tudja, hogy nem érzek a fiú barátom iránt semmit. De szerinte a srác többet akar tőlem. Egyszerüen hihetetlen, hogy így gondolja. A párommal 3 éve vagyunk együtt. A fiú barátomat 7 éve ismerem. A két fontos személy számomra ismerik egymást, többször is találkoztak egymással a jelenlétemben. Akkor nem nagyon ölelgetett a fiú barátom, de azt mondta csak azért, mert tudja, hogy mit reagálna a párom. Szóval nem akartam a szerelmemet provokálni, féltékenységre okot adni. Elfogadtam, hogy ez neki nem tetszik. De ha a fiú barátommal vagyok ( abszólút-e nem sűrűn ) akkor mindig feloldódunk és nem feszengünk, nincs semmi több köztünk. Nem érzem azt a bizsergést, se semmi. Csak jól érzem magam vele és szeretem mint egy barátot egy testvért!! És tudom, hogy ő sem érez többet irántam. Neki is volt kapcsolata közben. Jelenleg nincsen, de nem járunk.


Igazából csak arra lennék kiváncsi, hogy ti mit gondoltok minderről?


Nekem ez a fiú csak a barátom.


A párommal töltöm az időm jelentős részét. Nem szoktunk veszekedni sem. Csak néha...néha vannak összezördülések, meg most ez...nagyon szeretem a páromat még mindig szerelmes vagyok. Nagyon rossz, hogy csalódást okoztam neki.


Szerintetek is megcsaltam ezzel a cselekedetemmel a barátomat?


L



2017. febr. 17. 08:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:

Nem tettem volna meg, tudom, hogy neki ez nagyon rosszul esett volna. Éz ez, hogy látott bennünket ez is. Nem azért nem ölelném meg és puszilnám meg a fiú barátomat a párom elött, mert tudom, hogy ez sok, azért nem ölelném meg, mert ez a páromnak nem fér bele már. Nem akarnám őt provokálni, meg megbántani. Amikor nincs velem és másokkal vagyok akkor is mindig eszembe van a párom és ha a fiú barátommal akkor is,és néha szóba is került. De mindig szeretettel beszéltem róla és csak a jó dolgokat tudtam mondani amikor meséltem neki. És úgy láttam rajta, hogy örül annak, hogy együtt vagyok már 3 éve a párommal.


Nem éreztem, hogy az, hogy az arcomba hajolt és hozzám ért, már NAGYON intim lett volna. Ha más fiú haveromma történt volna ez, akkor nem engedem ezt. De azért nem, mert nem ápolok vele ilyen jó barátságot, nem kötődöm annyira hozzá. Viszont a fiú barátomra bevallom soha nem tekintettem férfiként. Nem vonzott, nem hozott lázba, nem bizsereg a testem és nem akartam megcsókolni őt, nem hogy többet!! És szerintem ezzel ő is így van.


Sokat gondolkodtam mind ezen a napokban. Más leszek, bizonyítani szeretnék a páromnak. Nagyon megbántottam, tehát most változtatnom kell a viselkedésemen. És ez azt jelenti, hogy szerintem lekell mondanom erről a barátságról majd. Ő neki nagyon nem tetszett, hogy úgy látott bennünket. Amikor otthon beszéltünk erről és kb 2 -3 órár veszekedtünk akkor már nagyon csúnya dolgok kicsúsztak a száján.

2017. febr. 17. 13:51
 32/72 anonim ***** válasza:
58%

"De hát már 7 ÉVE barátok vagyunk. "


Ez csak megnyugtatás saját magadnak. Minden jel arra mutat, hogy a srác igenis többet akar tőled. Te ezt vagy nem látod, vagy nem akarod látni. Az az igazság, én abban sem vagyok biztos, hogy te nem érzel valamit iránta. Elég kesze-kuszán írsz. Legalább magadhoz legyél őszinte. Ha a barátod ott van, akkor is megengedted volna a srácnak, hogy megsimogassa az arcod, össze érintsétek az orrotokat, megsimogassa a hátad, megöleljen meg ilyenek? Na ugye hogy nem.

Az is furcsa, hogy írod, amikor a fiú barátod hozzád ér, megsimogat nem érzel semmit. Utána meg azt írod, jó érzés neked mikor átölel vagy megpuszilod. Ez eléggé ellentmondásos, te sem vagy tisztában az érzéseiddel. Azt meg ne mond, hogy ha lenne a barátodnak egy lány barátja, akkor te nyugodtan elengednéd vele és nem lennél féltékeny, mivel nem tudhatod. Ezzel csak magadat véded a jelen helyzetben, de ahogy bekerülnél egy ilyen helyzetbe, már máshogy látnád a dolgokat. Így könnyű mondani, hogy még nem fordult elő veled ilyen.


Akármennyire is próbálod magadat nyugtatni, hogy 7 éve csak barátok vagytok, olyan neked ő mint egy testvér, nem érzel iránta semmit sem, stb. Ez csak szöveg, de a tettek egészen mást mutatnak. A fiú barátod igenis érez valamit irántad, te meg még el sem húzódsz, mert jól esik neked. Ez a nagy baj.

2017. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:

"Nem tettem volna meg, tudom, hogy neki ez nagyon rosszul esett volna. "


De a párkapcsolat lényege ez, hogy nem teszek olyat, amiről tudom, hogy a páromnak rosszul esik. Az iránta való tiszteletből nem teszem meg, és nem azért, mert látja.

Ugye tudod, hogy sokan azzal a mentalitással csalják a párjukat, hogy "amiről nem tud, az nem fáj"? A te gondolkodásod is egy kicsit erre hajaz. Ha nem látja, megteszem, de a jelenlétében nem tenném meg. Az én szememben a hűség ismérve az, hogy SEMMI olyat nem teszek, amiről tudom, hogy a páromnak rosszul esne. Akkor sem teszem meg, ha nincs jelen.

Szóval ebből a szempontból érthető, hogy a párod egyfajta megcsalásnak tekinti a dolgot, hiszen olyasvalamit tettél, amit a jelenlétében nem tettél volna meg.

2017. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 A kérdező kommentje:

Oké, értem. Nem tudok mit mondani, nem tudom elmagyarázni nektek.


Akkor ha most a barátom nem akarja, hogy ezzel a fiúval barátok legyünk/maradjunk, mert ő úgy gondolja ez nem az stb stb. Akkor nekem most megkéne szakítanom a barátságot ezzel a fiúval? Nekem a párom fontosabb, ezért kérdezem. Csak az azért nem lenne furcsa, ha minden ami nem tetszene a barátomnak azt én nem csinálom? Mert ő azt mondta nem lehetnek fiú barátaim, mert ez hülyeség, ilyen nincsen. De ezt is csak a napokban kezdte el mondani. Elötte nem tiltakozott..ennyire. Akkor most mit kéne csinálnom?

2017. febr. 17. 14:13
 35/72 anonim ***** válasza:
Elmagyarázni neki még egyszer, hogy nincs köztetek semmi és tüntetőleg megszakítani a kapcsolatot a fiú barátoddal.
2017. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:

# 34: nyilván azért kezdte el zavarni, mert a jelek szerint te magadtól nem érzed, hol a határ egy barátságban. Eddig feltételezte, hogy magadtól is tudod, de úgy látszik, tényleg nem.

Ha éreznéd, nem kerültél volna ilyen helyzetbe, mert már eleve meghúztad volna a határokat.

2017. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
Titulálhatja annak, de szerintem ez még nem az
2017. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 A kérdező kommentje:

Értem. Nagyon furcsa lesz azért :(


Sajnos nekem nincsenek más barátaim. És a páromnak nagy a baráti köre, de én nem tudtam velük olyan kapcsolatot kialakítani az évek alatt, hogy tudjak velük néha találkozni, stb. Csak ez a fiú barátom van/ volt. És én vele szoktam néha elmenni pl kajálni, beszélgetni, sok mindenben segítettünk egymásnak és stb.

Szóval eléggé egyedül leszek így!! Csak a barátom lesz, de ha ő pl elmegy valahova akkor én addig mitcsináljak majd? Mindig legyek egyedül? Tényleg csak ez a fiú barátom van. Még van pár haverom és 2 lány haverom, de azokkal nem járok össze még egy italra sem, csak ha összefutunk vagy havonta 1x talán megbeszéljük, hogy elmegyünk valahova. A páromnak viszont sok barátja van és heti rendszerességgel elmegy a haverjaival valahova. Nagyon örülök ennek, de nekem most akkor nem lehet fiú barátom? Nem akarok szakítani vele. De nem lesz ez kicsit furcsa? Igazából mindegy. A fiú barátommal beszélni fogok arról, hogy nem lehetünk többet együtt, nem találkozhatunk. Nekem a párkapcsolatom fontosabb, de azért ez rossz lesz így. Megkell még szoknom, hogy ezután egyedül leszek ( ha nem vagyok a párommal ).

2017. febr. 17. 14:33
 39/72 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy nincs férfi nő barátság, csak mert az egyik úgyis többet érez majd. Vagy igen, vagy nem. Ha mégis megtörténik, hogy az egyik elkezd vonzódni, akkor egyszerűen meg kell beszélni, és nem találkozni addig amíg el nem múlik. Ennyi az egész. Én is ezt csináltam, most szerintem jobb a kapcsolatunk mint volt.


Kérdező, én szinte mindent bevállalok a barátnőmért, de nem szakítok meg kapcsolatot senkivel. Egyszer megtettem, mert kicsit félreérthetően viselkedtem az illetővel. Mint te most. De utána tüske maradt bennem, és inkább növekedett mint csökkent. Végül senkinek nem volt jó, hogy megtettem. Aki ezt akarja tőlem, az nem hiszem hogy igazán a barátnőm.


És ne felejtsd el, hogy a barátod már rég ott volt veled, mikor megismerkedtél a pároddal, és akkor is ott lesz miután szakítottatok.

2017. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
Ajj te már írtál ki kérdést erről ugye?
2017. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!