Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért a második nőt hibáztatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a második nőt hibáztatja a megcsalt nő?

Figyelt kérdés

Annyi olyan van hogy a férfi megcsalja a feleseget és a nő egyből megakarja verni a második nőt.

Ez miért van???

Ezek a nők nem ismerik azt az idézetet hogy amelyik kutya otthon jól lakik az nem megy máshova?

A második nő szerintem nem igen tehet róla hogy foglalt a férfi , nem az ő dolga.


Én személyt szerint mindig úgy voltam vele, hogy olyan férfi aki foglalt esetleg családja van SOHA, erre mit az isten az első ember akibe bele esek gyerekes apa.

Igazából nem félek az elettarsatol mert én nem állat vagyok és egy f*s*ét se fogok verekedni. Úgy vagyok vele hogy ismerkedünk , adok neki időt és ha úgy veszem észre hogy esze ágában sincs otthagyni akkor lelépek.


2017. febr. 17. 22:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Azért, mert szerintem ugyanannyira hibás, mint az aki megcsalja a férjét. Hiszen, ha ő nincs benne a férjnek nincs kivel csalnia a feleséget.


Igaz, én még nem voltam ilyen helyzetben, se nem voltam szerető, sem megcsalt nő.


De szerintem itt majdnem mindenki hibás, talán még a megcsalt fél is, hiszen neki meg éreznie kellene, hogy valami nem stimmel vagy látni a férjen, hogy valami bántja, vagy hiányzik neki valami.


Nyilván, ezt csak akkor fogom megérteni, ha ilyen helyzetbe kerülök, de remélem nem fogok.

2017. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nyilván ezt csak úgy lehet érteni ha valaki ilyen helyzetbe kerül.
2017. febr. 17. 22:15
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

"Hiszen, ha ő nincs benne a férjnek nincs kivel csalnia a feleséget."


Akkor csalja mással.

Az nem hűség, ami csak addig tart, amíg nincs kísértés.


"amelyik kutya otthon jól lakik az nem megy máshova?"

Ez így nem igaz. Vannak notórius megcsalók.


Kérdező, minimális az esély, hogy otthagyja a családját. Persze lehet, sokszor előfordult már, de a legtöbb megcsaló csak kalandot keres.

2017. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Aki ezt kitalálta annak még nem volt kutyája, bárhol képes enni a kutyuska ha elég csábító az étel amit felkínálnak enni.


A csábítás megnyilvánulhat egy szép testben, léleksimogató bensőségessé vált beszélgetésekben, odafigyelésben és törődésben, csendes zugban mert otthon áll a báll ás visít 3 gyerek, sokféle dolog lehet amit máshol keresünk és kapunk csak meg.

2017. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert fêltêkeny rà is nem csak a férjére az !Fêl hogy àtveszi az a nő a helyét a férje êletêben !De mivel gyerek is van a férj biztos pontnak érzi a feleségét mert tudja hogy ő minden egyes fêlre lépés utàn visszafogadja és a biztosat aligha fogja feladni egy futökalandért!Ahhoz hogy mêg egy hàzas férfi ott hagyja a csalàdjàt egy màsik nőért a fêrjnek nagyon szerelmesnek kell lennie !
2017. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

"Ezek a nők nem ismerik azt az idézetet hogy amelyik kutya otthon jól lakik az nem megy máshova?"


Ez így nem teljesen igaz.Rengeteg olyan ember van, akinek kevés az otthoni jóllakottság.Egy házasságban, hosszú kapcsolatban sokaknak probléma, hogy csak egyetlen nővel kellene lenniük.A változatosságot az otthon lévő párjuk nem tudja megadni.Értsd, az új puncit.Az ilyeneknek, akik nem tudják egyetlen nővel beérni, kár megnősülni.Ennek ellenére mégis megteszik.Saját önző vágyaikat elégítik ki a másik fél kárára, tehát nekik is kell az, akihez haza lehet menni, de mellette szeretnének szórakozni másokkal is.

Foglalt pasira kár időt pazarolni.Esélye annak, hogy otthonról, a biztonságából kilépjen, nagyon kevés.Rengeteg nő van, aki beleesik a naiv elképzelésbe, hogy, de majd értem megváltozik, lelép.Nem fog.

Szerintem ne ölj bele túl sok időt.Felesleges.Az ilyen helyzetekben majdnem 100%, hogy te fogsz sérülni.

2017. febr. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Még kiegészíteném azzal, hogy, ha mégis lelép egy idő után, miután téged biztosnak érez, melletted is ugyanezt fogja csinálni bizonyos idő után.Ezek az emberek egyszerűen képtelenek a monogámiára.Minden nőt unalmasnak, egyhangúnak találnak egy hosszabb kapcsolatban.Egy darabig hűségesek, de csak egy darabig.Sok sérüléstől kíméled meg magad, ha nem veszed őket komolyan és nem ölsz beléjük túl sok időt.6-os voltam.
2017. febr. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

6-7-es válaszoló gyönyörűen leírta. Én nem gondolom, hogy a "verekedés" és a harmadik fél gyűlölete indokolt lenne. Bár én nem lennék képes senkivel sem hemperegni, ha az illetőt a családja várja haza, mert elhánynám magam, ha tükörbe nézek.


Amúgy elég naiv vagy, ha azt hiszed, hogy 1) családos emberrel ugyanolyan kapcsolatot lehet kialakítani, mint egy szinglivel, mert NEM, ugyanis bejátszik az ex, a gyerekláthatás és -tartás, te mindig a második maradsz, 2) aki a családja mellett félrekúr, az az első problémánál melletted is úgy félre fog menni, mint a szél. Persze majd lesz olyan, aki megmagyarázza, hogy te majd megváltoztatod meg holtodiglan tart a szerelem, de az ilyen jellemtelen alakok ritkán lesznek nagyon jellemesek...


Kár ilyenekre pazarolni az időt és belemászni ilyen undorító szituációkba. Szerintem.

2017. febr. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%

Nos kedves 6-7es elmesélem, hogy volt egy barátnőm aki tényleg fűvel-fàval megcsalta minden párjától és amikor már a 12-15dik férfi is kidobta az életéből kinyílt a szeme és azóta teljesen hűséges. Ő tényleg izgalom és kaland vadász volt és meg tud változni egy ilyen ember is bár elismerem ritka. És elmondom a kutyàs mondás igaz. Egyszer volt szeretőm amikor már a szex havi 2_3_4 havi 1re csökkent a mostani kapcsolatomban. Az első 2évben rá se tudtam nézni másra. Pedig nem hiszek ma már nagyon a

Monogámiàban, nagyon tudok szeretni a nők angyalok, de sajnos a társadalmunk ezt elítéli... Szerintem a normális a párcsere lenne egymás előtt de erre nagyon kevés ember képes...39f Budapest

2017. febr. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

" Ő tényleg izgalom és kaland vadász volt és meg tud változni egy ilyen ember is bár elismerem ritka."


A hangsúly, a ritkán van.Ennyi időt pazarolni, kockáztatni a lehet "megváltozikért", túl kockázatos.Elnézésedet kérem kedves válaszoló, de ebből a meséből már kinőttem.A véleményedet eltudom fogadni, te ezt tapasztaltad.Én viszont nem.

2017. febr. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!