Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mért csalja meg a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csalja meg a férfi a feleseget ha otthon boldog családi élete van?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 13:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért egy nő. Mert nem kap meg mindent vagy így többet kaphat.
2017. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%
10 dehogy kapja vissza
2017. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

#12


ezt úgysem te fogod eldönteni, hanem az élet :)

2017. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
92%
Hát 13 én még nem találkoztam olyannal,hogy visszakaota volna. Ugyanúgy él tovább,mint Marci hevesen.
2017. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
97%

#13: Ha az élet dönti el, akkor az előbb miért mondtad, hogy úgyis visszakapja? :D

Amúgy nem, általában nem kaják vissza az emberek azt, amit tettek az életükben. Rengeteg rosszindulatú csalót ismertem, akiknek az egész élete boldog volt és boldogan haltak meg. És rengeteg jóakaratú és segítőkész embert, akiknek szenvedés volt az életük és szenvedve, egyedül haltak meg.

2017. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
13%

#14


És hány éves azaz illető? Pl. nem 40 évesen ér véget jobb esetben egy ember élete.


#15


Az élettől fogják visszakapni egy másik ember által.



Egyébként pedig létezik megbocsátás és változás is! Az ember, ha akarja képes megváltozni gyökeresen!


Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Az ő felelőssége, hogy hagyja hogy pl. átb..sszák, az ő felelőssége és döntése, ha valaki egyedül távozik az élettől szenvedve.

Mi saját magunk alakítjuk az életünket.


#15

Akiket írtál, hogy jóakaratúak voltak, de szenvedtek, azok miért nem tettek azért, hogy jobb legyen nekik?

2017. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

#16: A dogmád mantrázása mellett hajlandó vagy a kérdésemre is válaszolni? :D

Tettél egy könnyelmű kijelentést. Más ugyanezt tette, a másik oldalról. Erre érveltél, hogy majd az élet eldönti. " Ha az élet dönti el, akkor az előbb miért mondtad, hogy úgyis visszakapja?" Erre válaszolnál?


"Egyébként pedig létezik megbocsátás és változás is! Az ember, ha akarja képes megváltozni gyökeresen!"

Persze, hogy létezik. Létezik helikopter is. De egyiknek sincs köze a témához. Értelemszerűen nem olyan embereket hoztam fel példaként, akik hibáztak az életben, de jó útra tértek. Olyanokról beszéltem, akik még a haláluk előtt is szívatták a szomszédjukat.


"Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Az ő felelőssége, hogy hagyja hogy pl. átb..sszák, az ő felelőssége és döntése, ha valaki egyedül távozik az élettől szenvedve.

Mi saját magunk alakítjuk az életünket."

Így van. Pont erről beszélünk... Mi alakítjuk az életünk. Te írtad, hogy az élet visszaadja nekünk a dolgokat. Most akkor mi alakítjuk az életünket, vagy az élet adja vissza a dolgokat?


"Akiket írtál, hogy jóakaratúak voltak, de szenvedtek, azok miért nem tettek azért, hogy jobb legyen nekik?"

Tettek, de sokszor rosszul helyezkedtek vagy nem voltak elég tájékozottak. Pont úgy, ahogy rengeteg átlagos ember.

2017. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%

Fogalmam sincs.

A szememben egy utolsó gerinctelen féreg az ilyen.

Ha valaki a párjával monogám kapcsolatban van,ez van megbeszélve,akkor felfoghatalan,hogy miért megy máshoz..Ha nem elégedett a kapcsolattal,akkor vagy próbálja megoldani vagy szakítson.

De ne menjen gerinctelen módon félre a párja háta mögött.

És engem konkrétan elkap a hányinger is,hogyha arra gondolok,hogy mással jár el dugni,utána meg hazamegy a párjához,mintha mi sem történt volna és vele is lefekszik.Undorító.

2017. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem édes mindegy, hogy elítéljük e vagy sem, mindig is volt és lesz, a legjobb nőket is megcsalják, ha a pasi eleve úgy áll hozzá, hogy nekem ez jár, mert jóképű vagy gazdag, mert amúgy baromira önző dolog. Ennyi.


A legnagyobb szerelmek fellángolások is kihűlnek idővel, jön a megszokás, új érzelmek és izgalmakat keres az illető, viszont ragaszkodik a családhoz is. Nem újdonság.

2017. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
82%

"Aki otthon boldog, az nem fog félrelépni!!!! erről csak ennyit! "


Ez nem igaz. Ismerek nem egy olyan pasit, aki egyszerűen nem bírja ki megcsalás nélkül, bármilyen is a kapcsolata a párjával. A pillangórepdesés maximum 2 év után véget ér, bármilyen jó is kapcsolat.

2017. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!