Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek kavar a kolléganőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kavar a kolléganőjével?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon volt egy olyan megerzesem, h a parom megcsal vagy masfele kacsingat... Ezert batorkodtam belenezni a telefonjaba, mert mar majd szettepett a ketsegbeeses. A telefonjaban semmi furat nem talaltam, mig a hivott szamoknal megutotte a szememet egy noi nev. Am egyre surubben. Valahol 1 perces, valahol par masodperces hivasok. Tudom, h o egy kolleganoje, de tudtammal ok nem egy projekten dolgoznak, sose beszelte h ok 1 szektoron beszeltek, a neve is csak onnan ugrott be h kollegajanak a felesege. Viszont a telefonvaltasok surusege szamomra gyanus, mert ahogy emlitettem, sosem mondta, h nekik kozosen lenne munkajuk, amiert ennyit kell egymast hivogatni. Talan lehetnek ezek olyan hivasok, h : Gyere kajalni, vagy ki cigire, mert 30-40 masodpercesek voltak de volt amelyik 2 percesek... Okot adhat aggodalomra? Ti mire velitek ezt? vagy tapogatozzam ki, h noi szereplok vannak e a munkakoreben hatha igen es ez magyarazat? Bocsi a hibakert meg h ekezet nelkul irok, de telefonrol potyogok es igy gyorsabb!
2017. febr. 24. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Na én pontosan ezért nem kutakodtam soha egyik kapcsolatomban sem. Most jobb, hogy szétver az ideg és továbbra sincs semmi kézzel fogható a kezedben?
2017. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A noi megerzesem korabban is azt sugta, h valami nincs rendben, h valamit mintha nem mondana el. Mivel elotte is szetvetett az ideg, ezert "nem vagyok tulzottan meglepve" hisz "felkeszultem" ilyenre is. Csak megis...
2017. febr. 24. 18:52
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne járhatnának együtt kajálni, és cigizni? Nincs abban semmi rosz. Szerintem nem kéne az ördögöt a falra festeni. És ne találd ki előre hogy lesz.
2017. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Scherlok :D
2017. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Akárhogy is nézzük, ez azért gyanús.

Nem azért, mert lehet csak cigizni járnak ki, hanem mert sosem beszélt róla, hogy lenne neki ez az ismerőse.

Az én párom is szokott a haverokkal kimenni, sok női tag is van köztük, és mindig tudok róluk, mert magától elmondja.

2017. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De nem mindenki ugyan olyan,ez a szép ebben. Nem mindenki olyan közlékeny,mint a párod.Én pl. nem találom izgalmasnak, hogy arról beszéljek otthon kivel kajáltam,kivel bagzottam, melyik munkatársammal mentem ki mosdóba.Ezért mondom mindenki más. Mindenhol megcsalást, félrelépést szimatolunk abból mi jó sülhet ki? Egyszer tényleg fülön tépjük a nyuszit, pedig csak egy kisegér. (3-as)
2017. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

+Te elég féltékeny típusnak is tűnsz, aki folyton azt képzeli forral ellened valamit. Szinte alig várod ,hogy igazad legyen. Lehet ezért sem mondja.


"Valahol 1 perces, valahol par masodperces hivasok. "


Ha a szeretője lenne, akkor miért nem hosszabb beszélgetést folytat? Mit mondana neki, hogy gyere le a budiba szexelni? Ne már.Felhívja hogy jösz cigizni, megyünk kajálni.Amúgy irodai emiljeit is ellenőrizhetnéd, én biztos onnan folytatnám le ezeket.:)

2017. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindent elszokott magatol mondani, meg ilyen beszelgeteseket is h ki mit mondott, ezert volt fura h errol a norol semmit nem hallottam. Masokrol igen, h ez az a kolleganoje elintezte ezt azt de ot sosem hozta szoba, h konzultalnanak egymassal. a munkaban Plusz oke legyen ebed, cigi az ok. Csak akkor mas kolleganojevel h h nem kezdemenyezett ilyen rovid beszelgeteseket, pedig egyel aztan tenyleg tobbet szokott beszelgetni (amivel sosem volt bajom szogezzuk le ha mar ennyire le lett veve az h en hihetetlenul feltekeny vagyok), tobbet hallom, h "Marta azt mondta" :D Tudom bonyolultan irtam le de remelem kiveheto h mit szerettem volna mondani...
2017. febr. 25. 12:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Fél és egy perces beszélgetések alatt akkor sem lehet érdemben mondani a szeretőmnek semmit. Akkor felhívom sokszor,és hosszú időre, nem fél percre. Az hogy az egyikről beszél a másikról nem, azt is jelenthetni, hogy ez a fél perces nem fontos...Most mondjam hogy igen megcsal? Ne viccelj már. Ne legyél ilyen gyanakvó, ha egyszer kiderül mégis hogy megcsal akkor majd elkezdhetsz gondolkodni, de most ez olyan felesleges magad izzítani, nincs semmi olyan "bizonyítékod".Ezek így csak kitalációk. Bízzál már egy kicsit. Inkább vesszen el a bizalom,mint hogy meg se legyen.
2017. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem feltételezem azt, megcsal, csakhogy ez lehet e olyan jel :) de koszonom szepen a valaszodat! 
2017. febr. 25. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!