Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek kavar a kolléganőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kavar a kolléganőjével?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon volt egy olyan megerzesem, h a parom megcsal vagy masfele kacsingat... Ezert batorkodtam belenezni a telefonjaba, mert mar majd szettepett a ketsegbeeses. A telefonjaban semmi furat nem talaltam, mig a hivott szamoknal megutotte a szememet egy noi nev. Am egyre surubben. Valahol 1 perces, valahol par masodperces hivasok. Tudom, h o egy kolleganoje, de tudtammal ok nem egy projekten dolgoznak, sose beszelte h ok 1 szektoron beszeltek, a neve is csak onnan ugrott be h kollegajanak a felesege. Viszont a telefonvaltasok surusege szamomra gyanus, mert ahogy emlitettem, sosem mondta, h nekik kozosen lenne munkajuk, amiert ennyit kell egymast hivogatni. Talan lehetnek ezek olyan hivasok, h : Gyere kajalni, vagy ki cigire, mert 30-40 masodpercesek voltak de volt amelyik 2 percesek... Okot adhat aggodalomra? Ti mire velitek ezt? vagy tapogatozzam ki, h noi szereplok vannak e a munkakoreben hatha igen es ez magyarazat? Bocsi a hibakert meg h ekezet nelkul irok, de telefonrol potyogok es igy gyorsabb!
2017. febr. 24. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nakem mas a velemenyem errol, es sajnos tapasztalat. A felesegem telefonjaban is pont ilyen rovid beszelgetesek voltak egyik kollegajaval akivel amugy semmilyen munkakapcsolatban nem volt. Igen pont ilyen rovid par szavas hivasok alkalmaval beszeltek meg talalkozot, a hosszas beszelgetesek meg szemelyessen tortennek. Nem akarlak megilyeszteni, de nem zorog a haraszt ha erted. Ha en is fogyelek az elso jelekre akkor nem lettem volna atvagva tobb mint fel evig.
2017. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11. Pontosan erre gondoltam én is
2017. febr. 26. 17:14
 13/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok ismét.


Nálam óriási fordulat van. Már egy ideje én is furcsa megérzésekkel küszködtem és a kérdésed után elgondolkodtam rajta, hogy talán mégsem ártana utána néznem, miért kelt gyanút a párom viselkedése. Nálunk annyi volt, hogy ült mellettem a kanapén és úgy Viberezett, hogy elfordította a telefont. (Nem úgy, mintha bármikor is belenéztem volna).


Aztán tegnap kicsit utána néztem a dolgoknak és kiderült, megismerkedésünk óta, azaz öt hónapja több nővel viszonyt tart fenn. Erre minden lehetősége adott volt, hiszen nem éltünk együtt és 70 km-re lakik tőlem. A városban, ahol él, valóságos háreme van, többek közt férjes nők is. Ez utóbbit csak azért írom le, mert a nők sem különbek sajnos. És szégyenletes, hogy ezt nőként le kellett írnom.


36/N

2017. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!