Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lehet a megoldás velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymeretemvan kérdése:

Mi lehet a megoldás velem kapcsolatban? Hogyan tovább

Figyelt kérdés

hollandiában vagyok , van otthon egy kisfiam 3 éves a élettársam is otthon van.

elég sokszor megcsaltam már és nem vagyok rá büszke és még már nem is élvezem.

Ma elmendtem amsterdamba és lefeküdtem egy magyar nővel. Kamú néven mutatkoztam be neki.


amikor haza mentem karácsonykor is egy hétre akkor is megcsaltam. Pedig nagyon szeretem a páromat.

Egyedül érzem magam. és ilyeneket csinálok :(


nagyon gáz vagyok.


Ráadásul a amsterdami csajnak van gyereke is.

vagy 10-11 nővel csaltam meg és nem tudom megszámolni.


és szomorú vagyok mert nem vagyok boldog . olyan rossz érzés. most itt kersek hetente 150 ezer ft. valamikor kevesebb valamikor többet... és egyszeruen nem tudom hogyan tovább :(


2017. febr. 27. 14:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tarkonloves.
2017. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

" Pedig nagyon szeretem a páromat. "


Elárulom, te nem szereted a párod. Ha szeretnéd, tisztelnéd és becsülnéd, akkor már az első félrelépés után annyira megbántad volna az egészet, hogy eszedbe nem jutott volna másodszorra és megcsalni, nem hogy még 10-szer. Szakítsatok inkább és hagyd, hogy olyan férfit találjon magának, aki valóban szereti, becsüli és törődik vele.

2017. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
*másodszorra is megcsalni
2017. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Most jön az, hogy szépen nézz szembe azzal, hogy mekkora egy hányadék alja s-ggfej vagy és engedd el szerencsétlen párod, hadd találjon olyat, aki tényleg szereti és megbecsüli.

A kifogásaid pedig szánalmasak, ha tényleg szeretnéd szerencsétlent, nem bánnál vele úgy, mint egy ronggyal.

2017. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Minden hézéten kukdok haza penzt. Miota kint vagyok 2500€ haza kukdtem
2017. febr. 27. 14:51
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor mi van?
2017. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Már a felhasználóneved is megér egy misét, de amit írsz az még rátesz egy sz**roslapáttal. B**szod k**rvára szeretheted ha megszámlálhatatlanul sokszor csaltad. Komolyan nem értem az egészet, igaz én csak egy 24 éves pasi vagyok, de nem csinálnék ilyet azzal akit szeretek. Nagyon sajnállak hogy szegény te nem vagy boldog, majd lesz**rom a bokám a sajnálattól. Komolyan minek neked párkapcsolat? Eszem megáll ettől az egésztől.


24/F

2017. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Fater, ne csinálj ebből lelki problémát! Egy csomót távol vagy a fiatal asszonykádtól, ráadásul a bankszámlája dagad havi 2500-al, így sokat nem fáj a feje? Simán megcsal téged is, talán ő is fűvel-fával.
2017. febr. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Úristen!

Ilyen "embernek" szült gyereket az a szerencsétlen nő? :(

Na épp ezért nem szülök gyereket sose. Ilyen mocsadékoknak? Egy férfi se érdemli meg.

Szerintem ásd el magad 6 és fél méter mélyre. Mindenki jobban jár.

2017. febr. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es légy olyan kedves és ne vegyél minden férfit egy kalap alá! :) Nem mindenki ilyen nyomorult mint a kérdező.


7-es voltam

2017. febr. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!