Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők mennyire mennek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire mennek bele egy megcsalásba, ha megtetszik nekik valaki és a körülmények is adottak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 14:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%

Hát ha tényleg oké a férfi számukra és tuti, hogy nem derül ki, akkor elég valószínű, hogy belemennek.

Persze tisztelet a kivételnek.

2017. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Voltam olyan helyzetben, hogy minden körülmény adott volt, senki nem tudta volna meg. Nem mentem bele. A lelkiismeretemmel nem tudtam volna elszámolni. A mai napig büszke vagyok rá, hogy akkor így döntöttem.
2017. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%

nője válogatja.

ha otthon gáz a helyzet, belemegy.

de aki otthon mindent megkap, azt soha sem tudod addig derékra vágni amíg benne van a kapcsolatban.

2017. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem bele kell kerülni a szituációba és akkor születik egy döntés. Az, hogy az helyes-e vagy nem az más dolog. Nyilván az ember neveltetése meg a társadalmi megítélés, a jó ízlés azt mondja, hogy nem szabad ilyet tenni, de azért szerintem még a leghatározottabb emberek is el el tudnak gyengülni. Láttunk már karón varjút:)
2017. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Ez, szerintem mindig az pillanatnyi helyzettől függ.
2017. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
10-ből 9 belemegy, a maradék 1 meg azért nem, mert béna.
2017. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Minden korulmeny adott lenne szerintem, nem feltekenykedunk es ellenorizzuk egymast, igy nem hiszem, hogy kiderulne barhogy. Nem csaltam meg a parom es nem is tervezem, jol mukodik a kapcsolatom, nem erne meg tonkretenni csak azert mert epp tetszik valaki :D Ha nem derulne ki, attol meg en tudnek rola.
2017. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Helyzettől,párkapcsolattól függ minden. Exemtől a jelenlegi párom által szabadultam meg(szó szerint),megcsaltam száméra a csók is az volt,elmondtam és lépni akartam tovább..nekem nem hitte el csak a páromnak!

Viszont a mostani páromat nem csalnám meg,lett volna rá lehetőségem de nem tettem meg!Viszont vannak olyanok akik gondolkozás nélkül megteszik,mondjuk ez pasira is igaz

2017. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Már megint: mi az, hogy nők?? Szerinted minden nő egyforma?? Az egyik belemegy, a másik nem! Nem?
2017. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy milyen emberek. Megvan-e a nőben a megcsalás lehetőségének akárcsak a gondolata is. Ha megvan akkor képes félredugni, ha nincs akkor nem fog. Egyetlen probléma van csak ezzel, de az bäszott nagy. Ez csak 40 év házasság után fog bebizonyosodni. Ha addig nem csalt meg akkor találtál egy olyat aki nem a félrekúrós fajta. Biztos sokan belógatták volna neki a 40 év alatt, de neki te kellettél.

Na én pont ezért a bizonytalanságért nem csajozok úgy mint mások. Engem egy nő se akarjon szivatni azzal, hogy én minden bizodalmam neki adom ő meg valamikor visszaél ezzel, mert összefutott valakivel akiről úgy gondolta, hogy kikormoltatja magát, mert miért nem. Nekem erre semmi szükségem.

2017. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!