Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem és egy férjes asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regio kérdése:

A férjem és egy férjes asszony egymásba szerettek. Mi kapcsolatunk haldoklik, a nő viszont boldogan él a férjével, mintha mi sem történt volna. Ti elmondanátok a nőnek, hogy szétrombolt egy családot? Beavatnátok a fájdalomba, hogy érezze, mit okozott

Figyelt kérdés

Hogy kicsit érthetőbb legyen a dolog...egy nagy baráti csoportba tartoztunk, kedves, intelligens pár voltak, időnként beszélgettünk. A nő a férjemmel többet, én kicsit kívülálló lettem, nekem megvoltak a baráti kapcsolataim. Két éve a csaj rám írt Viberen, beszélgettünk, előadta, hogy vannak dolgok, amikről a párjával nem tud beszélgetni, de az én párom jó beszélgető partner. Zavar e engem, ha néha Viberen beszélgetnek? A párom nem az a hűűűű,de barátkozós típus, kicsit örültem is, hogy új ismeretséget szerez. Az első évben nem is volt semmi feltűnő, kb kéthetente chateltek és tudtam ezekről az alkalmakról, nem titokban zajlottak. De aztán kezdtek változni a dolgok... A csaj arra kérte a párom, hogy ne avasson be engem abba, hogy miről beszélgetnek... Ezt a párom elmondta nekem...de a titkok lassan kialakultak. És a párom elkezdett távolodni... Decemberben bevallotta, hogy egymásba szerettek... Össze omlott a világom. Egyszer néztem bele a párom telefonjába... a nő az elmúlt évben 60 fotót küldött magáról (minden féle helyzetben)...Össze állt a kép, hogyan csavarta az ujjai köré a párom.

Beszéltem vele, miután kitudódott a szerelem. Persze mindent sajnál és nem is úgy gondolta... (meg amitől égnek áll a hajam: Azt írta, hogy egy hosszú baráti kapcsolatban óhatatlanul kialakulnak érzelmi szálak!!!)

A kapcsolatunk szétesésében mindhárman hibásak voltunk... én is mert hagytam, hogy így alakuljon. De most zavar (talán ez a féltékenység?) hogy a csaj él boldogan tovább, az én kapcsolatom meg romokban, mert a férjem gyászolja azt a szerelmet.

Igyekeztem türelmes lenni, hagyni ezt a gyászt feldolgozni... de itt maradt egy távolság, amit nem tudunk átlépni. És egyre inkább irritál, hogy a csaj úgy él, mintha mi sem történt volna. Napok óta azon gondolkodom, hogy a fejéhez vágom, hogy rombolt. Fogom a telefont és leírom sms-ben... és talán neki is fájni fog.

A tudatom másik része viszont azt mondja, hagyjam az egészet...


2017. ápr. 2. 10:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem is ertem, hogy hogy gondoljatok komolyan, hogy a no nem hibas, nem oka mindennek????

Nagyon is jol tudta, hogy hazas emberrel kezd viszonyt! En ugy szajba vagnam, hogy attol szedulne, es verzo orral mondhatna el a ferjenek, hogy mit tett.

2017. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

A férjének mondd el. Lehetőleg úgy, hogy a nő is ott legyen.

Ha az én férjemről lenne szó, akkor kaphatna még 1 esélyt, ha velem jönne amikor lebuktatom a nőt, és elismeri a férje előtt a dolgokat.

2017. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Én elmondanám a férjnek. Joga van megtudni, hogy kivel él együtt, aztán eldöntheti, hogy megbocsájt-e neki, vagy inkább nem pazarolja rá az idejét... Én is elvárnám, hogy nekem szóljanak, ha a párom hűtlen - gyűlölném, ha neki falaznának, miközben én nem sejtek semmit.
2017. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én mindig azt nézem egy adott helyzetben,hogy a döntésemmel magamnak jót teszek-e. Ebben az esetben mire megy vele ha kitálal a férjnek?Még bonyolultabbá teszi a helyzetet, jön a viták sorozata, sőt, még abban sem vagyok biztos,hogy amennyiben a férj igazán szerelmes elhiszi - még bizonyítékok ellenében is- azt, amit állítanak a feleségéről.


Érthető, valahol a kérdezőt dühíti,hogy amíg az Ő házassága romokban hever addig a másik részről megmaradt a béke.

Viszont az adott helyzeten nem változtat.


Egyet kell - szerintem- eldöntenie: ha helyreállítható a házasság meg kell próbálni mindent ezért, ha nem, akkor szakítani kell.

Lehet bosszút érezni, lehet bemószerolni - jogosan- a másik felet, de a helyzeten ez nem változtat, sőt, a feszültséget növeli még a kérdezőben is.

2017. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezek után még helyreállhat a bizalom? Szerintem már nem. Ha ideig óráig meg is bizol a férjedben újra.szerintem már semmi nem lesz a régi.

A nőnek nem fog fájni semmi, hiába írod meg. akkor nem kezdett volna a férjeddel. Megérdemelnl, hogy az ő férje dobja ki.

2017. ápr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Bence_ ***** válasza:
91%

Ez az irigység! Érthető, éld meg aztán jöjj rá, hogy rossz.

Azért vagy irigy mert most úgy latod, hogy a te életed rossz annak a nőnek meg csodás, boldog élete van.

Ha annyira boldog, remek élete van akkor miért van szüksége arra, hogy más férfiaknak mutogassa magát? Vissza igazolásra van szüksége, hogy valaki szereti.

Ez a nő fél! Ezért van benne egy olyan vacak kapcsolatban ahol csalja a férjét. Minden egyes ilyen húzásaal a saját gerincét "töri ketté".

Szomorkodj, nyalogasd egy kicsit a sebedd aztán vedd észre, hogy mennyivel erősebb vagy énnél. Szereted magad ezért van önbizalmad, el tudod képzelni, hogy értékes vagy ,odáig lehet érted lenni. Ezért kerül a féltékenység. Bízol magadban, igy a másikban. Rengeteg nyugodt estéd van ,volt, lesz.

Annak a nőnek egy csomószór azon jár az esze, hogy mikor és hogyan csalják meg. Mert tudja, hogyan kell és tudja magáról, hogy érdemtelen egy jó kapcsolatra.

2017. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%
A kapcsolatotokat NEM ő rombolta le, hanem a férjed. Ezt sose felejtsd el! Ennyi. Attól hogy neki is s.zar lenne, te nem éreznéd magad jobban. Lépj tovább.
2017. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11# nekem a férjem tartozik elszámolással nem egy idegen nő. Vagy szerinted egy férj olyan mint a gyerek aki elfogadja a cukros bácsitól a cukorkát? Nem azt mondom h nem egy erkölcstelen lotyo de értsétek már meg, hogy nem létezik olyan hogy elveszik valakitől a férjét....mint az óvodások egymástól a játékot.
2017. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezt a férjed és Te rontottátok el. Kettőtöknek kell beszélni. Ha minden ok lett volna, nem tud 3- fél tartósan beférkőzni. Mondjuk ha a férjed tökös, Téged vág ki azok után, ha elmondod a másik fél férjének.
2017. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!