Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmadik személy probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik személy probléma, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én és a párom nagyon boldog párkapcsolatban élünk...vagyis élnénk, de van egy személy, aki számomra gondot okoz.

Egy régi legjobb barátnő. Anno közös fiú tetszett nekünk a barátnőmmel, és nem hajtottam rá, hagytam, hogy közöttük bontakozzanak ki dolgok, mégis a barátnőmnek csípte ez a csőrét, hogy nekem is tetszett(mivel neki passzoltam le, nem értem, miért, de mindegy).

A lényeg, hogy bemutattam a mostani páromnak, és a barátnőm lecsapott rá. Magáról küldözgetett képeket, olyanokat írt, hogy az már tényleg 18+-os. A párom ennek ellenére vevő volt rá, mondván, hogy a lány nagyon fiús, és csak mint haver tekint rá. Igyekezett vele jóba lenni, miattam romlott meg a viszony. A párom bókolt neki, amit a mai napig tagad, sőt, egy ágyban aludtak(a lány nem tudott haza menni). Ezt a mai napig nem bocsáltom meg teljesen, de mindegy.

A lényeg, hogy adtam egy utolsó esélyt. Most lenne egy buli, amire közöltem a párommal, hogy ha jön a lány, akkor tuti nem megyek, mire a párom kiakadt, majd közölte, hogy ráírjon-e a lányra, hogy jön-e, mert ha nemet mond akkor megyünk mi. Ha jön a lány, nem megyünk.

Mondom azt kell még, hogy ráírj.

Azóta undorodom a páromtól.

Szó szerint. És magamat is hülyének látom, hogy anno megbocsáltottam neki a történteket, ugyanakkor meg ő életem legelső szerelme, és ez így olyan nehéz... mi a megoldás? Menjek el a bulira, és dobjam ki, ha bármi van?


2016. aug. 10. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de nekem már ott elegem lett volna, hogy bókol neki meg egy ágyban alszanak. Meg mi az, hogy a csaj 18+os dolgokat küld a párodnak, ő meg vevő rá? Értem én, hogy szerelem meg kötődés de könyörgöm...

A kérdésre a válasz: menjetek el mindketten. Ha ott lesz a csaj MINDENKÉPPEN beszélj vele, hogy álljon le. Ha rámozdulna a párodra és ő "vevő lenne rá" akkor dobd ki.

2016. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fru_ ***** válasza:
100%

Az nem érv semmire, hogy neked az életed első szerelme.

Kicsit zavaros a történet, de ah jól éertem van egy lány aki 18+ képeket küldözget a pasidnak, neki ez meg tetszik?

Te meg undorodsz a sráctól.

Akkor a vége felé közeledtek, akárhogy is mást szeretnél.

Viszont elrendezné ezt a buli dolgot, de azt meg te nem akarod.

Menjetek a buliba, ti vagytok egy pár, aki jön jön, aki nem az nem.

Menjetek a bulira, és dobd ki, ah bármi olyan van!

2016. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!