Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy a párotok és egy harmadik személy között kellett döntsetek, DE nem tudtatok? Mi mozdított végül ki ebből a döntésképtelenségből?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok utólag, jól döntöttetek? Mit vennétek most figyelembe, amit akkor nem?

2016. dec. 20. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Voltam. Nem volt könnyű, de végül az mozdított ki ebből az egészből, hogy még nagyon fiatal voltam (21), és úgy gondoltam, hogy ha már akkor, a másfél éves kapcsolatomban ilyen helyzet elé állított az élet, akkor mégis, hogyan lehetne már ez egy jó kapcsolat, amit életem végéig folytathatok?! Na meg nem volt elhanyagolható tényező az sem, hogy az illető harmadik személy olyan "lyukakat tömött be" ami a kapcsolatomból nagyon hiányzott (semmi szexuális, csak figyelt rám, érdekeltem, ilyesmi). Elgondolkodtam, hogy ha ilyen könnyedén elcsábulok, már attól, ha valaki egy kicsit is foglalkozik velem, akkor valami komoly baj lehet a kapcsolatommal. Szóval, bár szerettem az akkori párom (legalábbis én azt hittem), nem éreztem tisztességesnek ezt a helyzetet, és inkább szakítottam vele, bármilyen nehéz is volt. Az idő azóta engem igazolt, és életem legjobb döntése volt, hogy elhagytam az exem a "harmadik félért" (azóta már a férjem).


Ha visszautaznék az időben, akkor lehet, hogy kicsit korábban szakítanék az exszel, egyrészt, mert az a kapcsolat amúgy is haldoklott, másrészt meg akkor sokkal tisztább körülmények között, kevesebb problémával indult volna a kapcsolatom a férjemmel.

2016. dec. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy bár szerettem én a párom, de sosem voltam szerelmes belé. Ha az lettem volna, eszembe se jut a vacillálás. Márpedig, ha nincs szerelem, nem érdemes együtt maradni. Sajnáltam volna felrúgni a kapcsolatot akkor, ezért fél év helyett 1,5 évig tartott.


Nem bírtam már tovább végül, és beláttam (akkor még 24 voltam), hogy hiába jó ember a másik fél, hiába tisztelem, hiába van sok közös téma, hiába élném le vele az életem akár, hazugság lenne, magamat és őt is átverném. Ezek egy jó/kíváló kapcsolathoz kevesek. Közepesre elég, de azzal meg nem elégszem már meg. Tehát végül nem is a harmadik fél konkrét személye miatt szakítottam, hanem a fentiek miatt. De a harmadik fél ébresztett erre rá annak idején.


Aztán úgy alakult, hogy külföldre kellett mennem, így akkor nem lett az egészből semmi, pár évre rá viszont úgy hozta a sors, hogy ezzel a harmadik féllel randizgattunk, összejöttünk. Aztán a menyasszonyom lett :)


33F

2016. dec. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem dontesz az elet fog donteni helyetted. Es akkor nem biztos h. Elegedett leszel a helyzettel. Lehet akkor fogod ertekelni igazan azt ami miatt most vacilalsz.
2017. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!