Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy ismeretségi körben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ismeretségi körben ismert, hogy valakit csalnak, miért hallgat róla mindenki?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy mindenki tudni akar róla, ha megcsalják. Viszont sokszor akik látják, hogy egy ismerősük megcsalás áldozata, nem szólnak neki. Van, hogy mindenki tudja, hogy ez csalja ezt ezzel, csak a megcsalt nem.

Szóval ez kicsit ellentmondás, nem? Hogy persze, nekem tudnom kell, ha engem csalnak, de én nem szólok, ha látok mást?! Ezt hogy intézik el magukban, akik zokon vennék, ha nekik nem szólnának, miközben ők se szólnak másoknak?



2017. ápr. 15. 00:18
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az, aki írta, hogy ismerte az illetőket, akiknek a pasija rám hajtott. Nem a barátnőim voltak, hanem ismerősök. Soha nem kezdtem és ezután sem leszek olyan, hogy elfogadom egy olyan ffi közeledését, akinek van valakije. Egyrészt azért, mert ő valaki másé, és ezt én nem tudnám elviselni, hogy én csak második vagyok. Másrészt meg: Ha mégis elhagynák értem a másik nőt (bár ez szokott sztem kevésbé előfordulni), akkor is folyton feszengenék, mert ha velük megtette, velem is meg fogja. Harmadrészt: Nem volt egyik sem egy tipikusan szépfiú, tehát nem is jöttek be (ez mondjuk a kérdés szempontjából nem releváns, nem döntő fontosságú, mert ha bejöttek volna, akkor sem kezdtem volna velük a fenti dolgok miatt).

Hidd el, sokszor figyelmeztettem őket, hogy sorry, de nekem ez nem pálya, de mindannyiszor u.az volt a reakció: Pl. előbb-utóbb úgyis beadom a derekam, vagy ugyan már, mindenki ezt csinálja, vagy ha nem teszed meg, úgyis lesz más... és még sorolhatnám... És itt a negyedik magyarázat: Én csak egy lettem volna a háremben, akiket "megöntöz". Kell ez nekem? Dehogy!!!

2017. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy sem lenne semmilyen következménye. Az emberek össze-vissza csalják egymást, aztán megbocsájtanak, mert kapcsolatfüggők és még én leszek a szemét, mert egy hétre összeugrasztottam őket azzal, hogy elmondtam az igazat. Én ebből a cirkuszból inkább kimaradnék.
2017. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a társaságban mindenki tudja az egyik párról, hogy a nője megcsalta, de senki sem mondja el neki. Én azért, mert én jöttem legkésőbb a társaságba, a párom révén, aki 10 éve ismeri a pasit, és ő nem szeretné elmondani, hát én sem fogom. Nem az én dolgom ezt megbeszélni vele. És ha el is mondanám, mi változna? Csak kiutálnának, hogy mit keverem itt a kakit. Szóval, ebből nem kérek. És valóban, nem tudhatom, hogy ők ezt ketten megbeszélték-e, tényleg nem tudja-e a pasi és nem bocsátotta meg/fogadta el, nem tudhatom, hogy a nő nem bánta meg és bűnhődik emiatt a lelkiismeretével nap mint nap, igyekezvén a világ legtündéribb felesége (és már anyukája) lenni. Attól még, mert nekem tudomásom van ilyen dolgokról, még nem jelenti azt, hogy jogom is van beleszólni.
2017. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
En sem szolnek hasonlo okok miatt, amit a tobbiek leirtak. Egyetlen eset lenne kivetel, ha az illeto kozeli baratom vagy csaladtagom. Na ha valaki tetlenul nezi, hogy mondjuk a legjobb baratjat, vagy mondjuk testveret csaljak, pedig egyertelmu bizonyiteka van a tortentekre, az gaz. De ismerosnel, havernal valszeg en se tennek semmit.
2017. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
80%
Mert ne szólj szám,nem fáj fejem.Semmi közöm hozzá,és nem az én dolgom megmenteni az embereket egymástól
2017. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az egykori "barátom" egyik legjobb haverja árulta el, hogy más lányokat ölelgetett, flörtölt velük, és azért mondta el, mert "nem ezt érdemlem".

Én mocskosul hálás voltam ennek a srácnak, és azonnali hatállyal szakítottam is, mert bizony igaz volt. 3x tagadta le, de negyedszerre bevallotta, hogy rohadjon meg.

2017. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy jött válasz a másik oldalról is, mert ugye bárkiből lehet megcsalt fél, ha ez ennyire általános jelenség, mint írjátok is. A kérdés másik fele így: mi a helyzet akkor, ha Téged csalnak, Te mit várnál el?

(Én úgy érzem, inkább akkor csalódnék egy barátban, ha valahogy kiderül az eset és ezzel együtt az is, hogy ő (is) hallgatott róla.)

2017. ápr. 17. 18:57
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer elmondtam havercsajnak, hogy csalja a pasija, de nem hitte el, errol ennyit. Sokszor nem hiszik el, a rozsaszin kodtol nem latnak. Gyulolom a hazugsagot,es nem bírom tetlenul nezni, hogy a csaj odavan a paliert, aki meg csalja.:(
2017. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
63%
Engem megcsalhat a párom csak sose mondja el és mindig velem akarjon élni, szerelmes másba ne legyen soha. Ennyi 39f Nem a tulajdonom érezze jól magát egyszer élünk...
2017. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyrészt ilyen esetekben nagyon gyakran nem biztos a tudás, csak következtetési alap van. Ha nagyon erős is a gyanú, akkor se akar az ember tévesen rossz hírt közölni aztán ő lenni az idióta. Másrészt én nőként, ha nálam bepróbálkozna egy pasi, nem mondanám el, csak ha higgadt és normális a párja. Sok nő nem jól veszi, hogy elmondtad az igazat, hanem még te vagy a büdös k??v@ h jobban bejössz éppen a pasijának...
2017. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!