Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy ismeretségi körben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ismeretségi körben ismert, hogy valakit csalnak, miért hallgat róla mindenki?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy mindenki tudni akar róla, ha megcsalják. Viszont sokszor akik látják, hogy egy ismerősük megcsalás áldozata, nem szólnak neki. Van, hogy mindenki tudja, hogy ez csalja ezt ezzel, csak a megcsalt nem.

Szóval ez kicsit ellentmondás, nem? Hogy persze, nekem tudnom kell, ha engem csalnak, de én nem szólok, ha látok mást?! Ezt hogy intézik el magukban, akik zokon vennék, ha nekik nem szólnának, miközben ők se szólnak másoknak?



2017. ápr. 15. 00:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
55%
Van ebben az országban elég kakikeverő, spicli, én nem teszek ilyet. Kérés nélkül, nem szólok bele más magánéletébe.
2017. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Tegyuk fel, meglatom a ferjet egy masik csajjal enyelegni egy parkban. Na most ha en elmondom ezt a felesegnek, nem biztos, h hinni fog nekem. A ferj meg otthon kimagyarazza a dolgot es a vegen mindketten engem utalnak majd.

Mert ugye bizonyitekom nincs. Ha meg van egy fotom, akkor is en leszek a szarkavaro, aki masok utan szaglaszik, nincs jobb dolga, foglalkozzon a sajat dolgaval es megint jon az egyuttes erovel utalas. Ha valnak, akkor az lesz, h miattam van, en kavartam be a hazassagukba.


Kosz nem. 6x atragnam, meggondolnam, h szoljak-e meg rokonnak, baratnak is.

2017. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm, természetesen továbbra is örömmel fogadok olyan válaszokat, ami mindkét kérdésre válasz:

1) A válaszadó miért nem szólna?

2) Ha a válaszadó a megcsalt fél, szeretne-e tudomást szerezni róla?

2017. jún. 5. 22:42
 34/38 anonim ***** válasza:

Szerintem a megcsalt is sejti azért, hogy mi a dörgés.

Viszont, én sem szívesen folynék bele mások magányügyeibe. Nagyon konkrét "bizonyíték" kellene ahhoz, hogy szóljak és akkor is inkább csak akkor, ha amúgy kifejezetten jóban vagyok az illetővel.

Fordított esetben, ha a csalót ismerem, akkor még inkább megpróbálnék kimaradni a dologból.

2017. jún. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
mert nem az ő dolga.
2017. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Én végül nem szóltam, bár a mai napig kérdésként él bennem, hogy ne tegyem-e meg mégis?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2017. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
60%
Még is, egy ilyen semmiség, miért érdekelne bárkit is. Az emberek jó része, szexel össze-vissza. Mindenkinek, a magán ügye, neki mi fér bele.
2017. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
mert megutálják az igazságért!
2018. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!