Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy ismeretségi körben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ismeretségi körben ismert, hogy valakit csalnak, miért hallgat róla mindenki?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy mindenki tudni akar róla, ha megcsalják. Viszont sokszor akik látják, hogy egy ismerősük megcsalás áldozata, nem szólnak neki. Van, hogy mindenki tudja, hogy ez csalja ezt ezzel, csak a megcsalt nem.

Szóval ez kicsit ellentmondás, nem? Hogy persze, nekem tudnom kell, ha engem csalnak, de én nem szólok, ha látok mást?! Ezt hogy intézik el magukban, akik zokon vennék, ha nekik nem szólnának, miközben ők se szólnak másoknak?



2017. ápr. 15. 00:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert senki nem akar az lenni aki elárulja és balhét csinál! A baráis kör azért nem mondja el mert hát barátok, és akkor feszültség lenne a vége. A távolabbiak meg nem akarják beleütni az orrukat, hoszen nem rajuk tartozik
2017. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Általánosba volt, az osztályfőnököm évekig csalta a feleségét, a tánctanárnővel. A tanárok és az egész osztály tudta, persze mindenki hallgatott. Aztán egyszer vhogy kiderült, bejött a felesége, és ott veszekedett az egész osztály előtt, h biztos tudott róla az egész tanári kar. Háát...elég gázos volt amugy.. :D
2017. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
66%
Közeli barátnak, testvérnek szólnék, de másnak nem biztos. Lehet, hogy az illető is tudja de valamiért kényelmesebb nem tudomást venni róla (gyerek, hitel stb.) Viszont az biztos, hogy nem is aszisztálnék ilyesmihez, se barátnak se testvérnek nem falaznék.
2017. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

6: Én ebben az esetben úgy szoktam eljárni, hogy keresek módot arra, hogy megtudjam, tudni akarják-e vagy sem.

Akiben nagy a hárítás, annak úgyis lekenve marad a szeme akkor is, ha az orra előtt történik a dolog.

Igazából nem vagy mindenható azon a téren, hogy az illető megtiltja az igazat, mert nem azon múlik, hogy elmondod-e neki.

Haveri társaságban van valaki, aki masszív drogos, alkoholista, az idő nagy részében nem józan. Szemmel látható, sokszor beszélt róla, stb. Tehát az infó megvan. sokaknak első blikkre leesett, másoknak kellett az is, hogy elmondja a gyerek a tényeket magáról. De még mindig vannak, akik meg vannak róla győződve hogy nem is iszik olyan sokat, és nem drogozik egyáltalán.

2017. máj. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
21: Emögött az az erkölcsi dilemma lehet, hogy a hallgató cinkosok nincsenek meggyőződve arról, hogy az a helyes, ha nem falaznak a megcsalónak.
2017. máj. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
24: * hogy az illető megtudja az igazat
2017. máj. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

"A baráis kör azért nem mondja el mert hát barátok, és akkor feszültség lenne a vége. "


Azt szeretném megkérdezni tőled, hogy az, hogy tudsz egy átverésről és nem szólsz az áldozatnak, az nem okoz feszültséget neked?

2017. máj. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
41%

Beavatkozni tilos!

Ez hármójuk belügye!

Tetszik, nem tetszik, sajnálod a megcsaltat, vagy nem, semmi közöd hozzá!

Nem tudhatod, hogy ki csalt meg először kit, és azt sem, hogy esetleg mindkettő külön utakon jár-e.

2017. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Igen, ez általában elég kényes téma, és sokszor valóban csak sejtik a társaságban. Amíg pedig mininális bizonytalanság is van, addig senki nem szól bele. Én, ha biztosat tudok, akkor a megcsalóval szoktam elbeszélgetni.

Volt, hogy egy közeli lány ismerős csalta a pasiját, és megmondtam neki, hogy ezért szemen tudnám köpni. Mondta, hogy igen, tudja, vívódik...stb. Utána nem hoztam fel többet a dolgot, mert a sráccal nem voltam különösebben jóban, a lánnyal meg közöltem, mi a véleményem, és átbeszéltük a helyzetet. Éreztem, hogy egyébként is haldoklik a kapcsolatuk, hamarosan eljutnak oda, hogy szakítsanak, így is lett.

De olyan is volt, hogy párom haveri társaságában az egyik csaj mászott rá páromra, miközben ott volt az illető pasija is. Párom hárította, és rohant hozzám, hogy valahogy levakarja, mert nem akart jelenetet rendezni. Nekem hajszálon múlt a dolog, mert iszogattunk is mellette, és nagyon bosszantott, hogy a csaj nem veszi a nemet, és képes úgy nyomulni, hogy párom mellettem ült. Végül otthagytuk a társaságot, és elvonultunk kettesben dumálni, romantikázni párommal (no meg szexelni, hogy tudja, mit veszíthet, ha nem viselkedik jól :D ). A csaj pasija meg...szerintem tudja, hogy a csaj egy csalfa cstri. Ő is úgy szedte össze, hogy épp más is dugta vele párhuzamosan, nem lehet meglepetés számára, hogy most is ilyen. Így feleslegesnek tartottam volna asztalt borogatni. A srácot sajnálom, mert azóta találkoztunk még párszor, és nagyon rendes, értelmes ember. De ő választotta ezt, és saját hülyesége miatt nem lép ki. Megmenteni meg nem lehet azt, aki nem akarja, kár próbálkozni.

Egyszer pedig kiderült, hogy a srác, akivel randiztam (még jóval mostani párom előtt), párkapcsolatban van. Mikor közöltem a csajjal, későbbi üzenetben fényképekkel alátámasztva, én voltam a szemét. Holott nekem is hazudott a srác, és alaposan ki is osztottam a féreg viselkedése miatt. Ők úgy tudom, továbbra is együtt vannak, de részemről meg is érdemlik egymást.

2017. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig a hír közlőjére haragszanak.
2017. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!