Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen esetben van bocsánat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben van bocsánat a megcsalásra, vagy nálatok nincs?

Figyelt kérdés

Párotok a cégénél kimehetett Németországba dolgozni 3 hétre, ezalatt az idő alatt , lefeküdt egy nővel, hazajön, elmondja, hogy bánja stb... Bennetek van a rizikó, hogy itthon is megtudja csinálni mással, de még sosem tette! Illetve arra is gondoltok, hogy ezzel a nővel többet nem találkozik, mert ő Németországba él (német nő) , Párod meg itt veled.

Nő sem jönne hozzá, hisz csak egy éjszakás volt, nem kapcsolat , nincs annyi pénzetek, hogy kiutazgasson hozzá , a céggel pedig jó darabig nincs lehetőség rá ( 1 évente egyszer van ilyen).

Ilyenkor ezt meglehet bocsájtani? Véleményeket várok!

5 év kapcsolat után!


2017. ápr. 28. 16:20
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
96%

Baccki: 3 hetet nem bír uralkodni a farkán.

Szülés után 6 hétig nincs szex! És akkor a terhesség rendben zajlott, nem tiltott el a doki hónapokig!

Ezek után: te ilyennel akarsz gyereket vállalni?


Ezzel a nővel nem találkozik. És? Magyarországon is épp elég qurva van, akinek nem gond, ha a felesége éppen terhes...

2017. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
93%
Lehetőség mindig van a megcsalásra, olyan számára, aki vevő erre. Nálam nem lenne ilyen esetben megbocsátás.
2017. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
92%

Így ne tervezz vele gyereket. Tényleg. Ha most 3 hétig "nem bírta", szerinted mikor terhes leszel? A baba születése után?

Nem lesz jó vége így. :/

2017. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Olvasnék egy olyan választ, ahol esetleg az van, hogy őt megcsalták, vagy ő csalt meg mást, és azóta jobban odafigyel, meg sem fordul a fejében, mert nagyon megbánta, mert próbálom neki elhinni.

2017. ápr. 28. 16:33
 15/53 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, sajnos ne reménykedj ilyenben :\
2017. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
90%
Csodás ember...főleg ezek a kifogások. Én nem tudnám megbocsátani, nemhogy még gyereket is tervezni vele. Soha többet nem tudnék bízni benne. Gondolj bele, ha teherbe esnél, vigyázni kell magadra, rosszul vagy , esetleg eltiltanak a szextől. Egy hét után kutakodnál utána, hogy ha 10 percet késik otthonról, vagy csak edzeni megy. Ha nem tilt el a doki, csak elkezd szétesni a tested, nem elég az egyébként szokásos félsz, hogy ronda vagy, nem tetszel senkinek, még jönne rá a gyanú, hogy biztos most csal meg. Ha fáradt és nem akar összebújni, az ezért van, mert biztos már kiszexelte magát stb. Ha csak nem úgy szól hozzád, ahogy tetszik, akkor biztos van valakije...ááá, a fene enné már meg ezt a kapcsolatot.
2017. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Engem megcsaltak, hasonló módon. Én megbocsájtottam, folytattuk, igyekeztem újra bízni benne. Újra megtette :( Később bevallotta, hogy úgy volt vele, ha egyszer megúszta, pár évente belefér.
2017. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy ez a megcsalás pont időben jött, figyelmeztető jelként, hogy ne ezzel a pasival tervezz gyereket!


Házasságban éltünk, én túltettem magam a megcsaláson,(8 hónapos volt a fiam), de 2 hónap múlva megint megcsalt.


De úgyis hiába beszélünk neked, te meg fogsz bocsájtani, mert már a kérdésed is azt sugallja, de nagyon meg fogod bánni.

Nevelheted majd a gyereket egyedül, ahogy én is tettem, amivel önmagában nem lenne baj, de a gyerek megsínyli.

2017. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
93%

Ne legyenek illúzióid, nem egy barátom van akit többször is megcsalt már a párja, akik ugyanúgy térden állva esedeztek mindig, könnyes kisírt szemekkel, hogy soha többé nem fordul elő, aztán a következő alkalmakkor már nem vallották be, hanem úgy buktak le.


A te döntésed, hogy megbocsátasz-e, de hogy gyereket nem szülnék, főleg nem egy jó ideig, az is biztos. A gyerekkel b*aszol ki a legjobban.

2017. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
89%
Megbocsatani megtudnek, de ilyen gyenge kifogasokat nem keresnek neki, mint te! Amugy szerintem ha 3 hetig nem birta ki , akkor megtette mar maskor is, csAk arrol nem tudsz.
2017. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!