Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen esetben van bocsánat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben van bocsánat a megcsalásra, vagy nálatok nincs?

Figyelt kérdés

Párotok a cégénél kimehetett Németországba dolgozni 3 hétre, ezalatt az idő alatt , lefeküdt egy nővel, hazajön, elmondja, hogy bánja stb... Bennetek van a rizikó, hogy itthon is megtudja csinálni mással, de még sosem tette! Illetve arra is gondoltok, hogy ezzel a nővel többet nem találkozik, mert ő Németországba él (német nő) , Párod meg itt veled.

Nő sem jönne hozzá, hisz csak egy éjszakás volt, nem kapcsolat , nincs annyi pénzetek, hogy kiutazgasson hozzá , a céggel pedig jó darabig nincs lehetőség rá ( 1 évente egyszer van ilyen).

Ilyenkor ezt meglehet bocsájtani? Véleményeket várok!

5 év kapcsolat után!


2017. ápr. 28. 16:20
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
14%
38-as vagyok. Sokan lepontoztak. Alapból elitélendő nyilván a megcsalás. Viszont vannak gyenge pillanatok, mikor a kisértésnek nehéz ellenállni és ez nem mindenkinek sikerül. Viszont, szereti a párját, úgy gondolja, h nyomasztja a teher és hazugnak tartja magát és persze bűntudata is van a megcsalás miatt. Vívódik napokon át, és azt a döntést hozza, h elmondja mit tett, vállalva a szakítás kockázatát. Ezt mindenképp méltányolni kell, mert szerintem egy ilyet nem mond el egy ember, ha máskor is meg fogja tenni. Kiváncsi vagyok azokra a példákra, amit korábban felhoztak, h ott kiderült a megcsalás vagy elmondta magától aki vétkezett? Szerintem nem mindegy..
2017. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
89%
Ilyennek gyereket szülni??? Na neee.:(
2017. ápr. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Jó reggelt ! Nem olvastam el egyenlöre a válaszokat visszamenőleg ,de engedd meg ,hogy reagáljak .Jómagam 2011 ben vállaltam munkát Németországban ,a nejem a közös gyermekünkkel Magyarországon maradt . 5 évig éltünk úgy,hogy átlag 5-6 hetente találkoztunk . Tavaly nyáron a családom is kiköltözött ,új életet kezdtünk itt . Jómagam SOHA nem léptem félre ,van bennem gerinc és szeretem a nejem !!!! A te párod 3 (!) hét külföldi tartózkodás alatt megcsalt ...te komolyan azt kérdezed van e erre mentség ?! ... Gondolkozz el kérlek .! Minden jót ... jobbat ! 36 / F
2017. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen okot nem tudok elfogadni megcsalásra. Nem hiába mondják, hogy aki egyszer megteszi, az többször is megfogja. Főleg, ha megbocsát neki a másik fél, hiszen azzal csak erősíti benne azt a gondolatot, hogy nem is olyan nagy baj a megcsalás, ha már egyszer megbocsátotta, majd megbocsájtja legközelebb is! Aztán az lesz a vége, hogy akármikor eszébe jut, más ágyában köt ki. Annak meg mi értelme? Akkor inkább szakítsanak, és mindenki menjen a saját útjára.
2017. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
Kimegy Németországba és már meg is csal? Biztos nem bocsájtanám meg. Ez rosszabb mintha szeretőt tartana...
2017. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Ahogy olvasom, azt mondom én is, hogy igazatok van, mert valóban, mikor kiírtam a kérdést, azt hittem 10-ből 5 válasz azt fogja mondani, hogy botlás.

Mégpedig azért hittem azt, mert a közelemben nagyon sok megcsalást megbocsájtanak, még azt is ha a férfi szeretőt tart.

2017. ápr. 29. 20:47
 47/53 anonim ***** válasza:
B+ tökmindegy, h ezután jön-e hozzá nő vagy sem! Hogy a f...ba lehetsz ilyen retard, hogy nem nyilvánvaló, hogy húzzon a p.csába az ilyen megcsaló gyökér! Úgyvan, maradj csak a csicska szerepében...
2017. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

En megbocsatottam, de ujra megtette. Sot mar a kapcsolatuk vegen, mar be volt neki fuzve az uj csaj is.

Ne haragudj ezert, de ne legy hulye. Annyi mas, rendes es huseges pasi van meg a vilagon. Ne ragadj le ennel, aki 3 hetig nem, hogy rolad fantazialna, hogy mit tesz veled, mikor haza jon ...hanem inkabb megcsal egy masik novel.

2017. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Totál igaz mindenkié, nem értem miért bocsájtanak meg nagy többségben megcsalásokat... Azt sem értem mit várnak utána?
2017. ápr. 30. 11:43
 50/53 anonim ***** válasza:
Azert bocsatanak meg, mert azt hiszik nem fog tobbet elofordulni. Vagy beletorodnek, meg fontosabb, hogy mutassak a nagy vilag elott az "idilli kapcsolatot" , meg hat ugye ott a gyerek, haz, auto stb...
2017. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!