Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen esetben van bocsánat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben van bocsánat a megcsalásra, vagy nálatok nincs?

Figyelt kérdés

Párotok a cégénél kimehetett Németországba dolgozni 3 hétre, ezalatt az idő alatt , lefeküdt egy nővel, hazajön, elmondja, hogy bánja stb... Bennetek van a rizikó, hogy itthon is megtudja csinálni mással, de még sosem tette! Illetve arra is gondoltok, hogy ezzel a nővel többet nem találkozik, mert ő Németországba él (német nő) , Párod meg itt veled.

Nő sem jönne hozzá, hisz csak egy éjszakás volt, nem kapcsolat , nincs annyi pénzetek, hogy kiutazgasson hozzá , a céggel pedig jó darabig nincs lehetőség rá ( 1 évente egyszer van ilyen).

Ilyenkor ezt meglehet bocsájtani? Véleményeket várok!

5 év kapcsolat után!


2017. ápr. 28. 16:20
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
91%

Ha a feleseg vagy: maskor is meg fogja tenni ha lehetosege lesz ra. Ilyen tipus. Te pedig megbocsatasz mert te a balek tipus vagy.

Ha ferj vagy: goreny vagy de ezt tudod te is. Inkabb ne csinalj gyereket.

2017. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
90%

Nem, erre nincs bocsánat. Gyereket meg eszembe se jutna ilyennek szülni. Terhesen nem fogod majd kívánni a szexet, esélyes ez is, akkor mi lesz vele? És szülés után, mikor hat hétig semmi, de egyáltalánnem biztos, hogy hat hét elég lesz? Dagi leszel, lógni fog a cici, és a hátad közepére se fogod kívánni a próbálkozásait. Pláne a fél éjjel bömbölő baba mellett, erre fel kell készülni, mert bárhogy lehet.

Szerintem nem fogod elhagyni, keresed neki a kifogásokat, de hidd el, nagyon megbánhatod, ha pár év múlva x gyerekkel döbbensz rá, hogy már rég el kellett volna hajtanod a francba. Öt év sok idő, valószínűleg megunt téged, és nem biztos, hogy már szeret. A biztonságos, meghitt otthont szereti, a családot, amiket te teremtesz meg neki, a vágyait pedig máshol éli ki. Három hét alatt elfeledkezett rólad! Mind az öt évről! Most kéne elküldened a zavarosba, amíg nem rabol még több időt tőled.

2017. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

Engem megcsaltak. Kiderült, adtam még egy esélyt mert 7 hónapos terhes voltam. Kiderült később a tejfakasztó bulin megtette ismét. Mire hazajöttünk a kórházból ő már nem lakott nálam, kidobtam.


Ne legyenek illúzióid, aki megtette egyszer megteszi máskor is. Főleg ha úgymond "nincs tétje" hisz egyszer már megbocsájtottál. Én ezt a saját káromon tanultam meg.

2017. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
88%
Hát kérdező, azt írod kíváncsi vagy arra, akivel megtörtént és megbánta. No, én ismerek olyat, nagyon megbánta és valóban nagyon odafigyelt utána. Leginkább arra, hogy többé ne derüljön ki.Lévén a háta közepére sem hiányzik az otthoni patália, viszont ahhoz túl kényelmes, gyáva és gerinctelen, hogy elváljon. A felesége meg eleinte struccpolitikát folytatott, aztán most már tényleg azt hiszi, hogy a férje "megváltozott", meg "jó útra tért". Épp jön a harmadik gyerek. Nem barátaim, nekem ilyenekkel nincsen dolgom, csak ismerem őket és mostmár nem tudom sajnálni a feleséget sem.
2017. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

No köszönöm a válaszokat.

Feltételeztem, hogy nem kérdezi be senki, hogy melyik vagyok én? Vagy nem találgat, de mivel megtörtént annyival jövök, hogy leírjam, ihletett kérdés volt, úgy hallottam a történetet, és kíváncsi voltam, együtt maradnátok-e egy ilyen esetben, egyik fél sem vagyok hálaisten, és remélem nem is leszek.

Ha egyből leírtam volna, féltem, hogy nem kapok olyan őszinte, beleélős válaszokat. Köszönöm.

2017. ápr. 28. 18:06
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

Öt év után, elmegy három hétre és máris félrekettyint.


Nem, nincs bocsánat.


Mindegy, hogy látja-e még azt a nőt. Millió másikat lát bármikor.

2017. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
88%
Minek mondta el? Szerintem azt akarja, hogy szakíts vele, és ne kelljen eltartani, hanem élhessen vidáman Németországban.
2017. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem mindenképp értékelendő, h elmondta. Nyilván, ha hallgat róla, sose tudod meg és ugye, amit nem tudsz, az nem fáj. Viszont, ő - vállalva a kockázatát, h akár szakítás is lehet - elmondta neked. Ha máskor is akar ilyet tenni, akkor titkolná, h ne legyen balhé. Valszeg, lelkiismeretfurdalása van és ezért mondta el. Biztos nagyon szörnyű most neked, de neki is. Nem védeni akarom, de én becsülendőnek tartom, h elmondta, hisz el is sunnyoghatta volna. Mondjuk én azt tanácsoltam volna, h ne mondja el, mert csak fájdalmat okoz vele. Beszéljétek meg, mondd el, mennyire megbántott, és bizonyítsa, h fontos vagy neki. Szerintem megbocsájtható.
2017. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező már jelezte hogy kitaláció az egész. miről beszélünk?
2017. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a továbbiakat is.


Utolsó, az alap kérdésbe pont miattad nem írtam bele pl, megírtam, de amiatt, nehogy félrevezesselek titeket, tehát ettől független nyugodtan belelehet élni magatokat ebbe, ellehet játszani a gondolattal, mert szívesen veszem, sőőt valakivel ha ilyen helyzet történik, talán segítünk is.

Tehát teljesen jók voltak a válaszok, és hasznosak, hisz kiírtam a kérdést, és erre szerettem volna választ kapni :).

2017. ápr. 28. 22:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!