Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom félni, hogy ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni, hogy ezért nem akar majd összejönni velem újra? (Lent van a sztori. )

Figyelt kérdés

Volt egy sráccal négy felejthetetlen randim. Tényleg csodálatosak voltak, de aztán nem folytattuk távolság miatt. Neki nem fekszik a távkapcsolat. Én viszont teljesen belezúgtam. Aztán hetente egy-kétszer beszélgettünk msn-en, majd újratalálkoztunk, mert meghívott egy koncertre, ahova ő is ment. Itt beszéltünk arról, hogyha szeptemberben ha egyikünknek sem lesz senkije, akkor összejöhetnénk, mert suli miatt odaköltözök abba a városba, ahol ő lakik. Egy héttel a találkozásunk után felhívott, azt mondta, hogy megcsókolt volna szívesen, de nem tette, mert tudja, hogy úgysem lehetne köztünk rendes kapcsolat, viszont nem akarta feltépni a régi sebeket. Én mondtam neki, hogy próbáljuk meg, de ő hárított. Addig ment a veszekedésünk, hogy azt mondta keressek magamnak olyat, aki közelebb van, mert Ő nem tudja megígérni, hogy szeptemberben összejövünk (én megígértem volna neki, mert nekem Ő kell). Ezután viszont összejöttem egy másik sráccal. Kínszenvedés volt az az egy hónap, amíg találkozgattunk. Ha én kerestem, akkor volt randi, ha én nem futottam utána, akkor nem keresett. Azzal a sráccal, akivel szeptembertől összejöhetnék, beszélgettem közben, és állandóan azt magyarázta, hogy dobjam ki az új barátom, mert ez így nem normális. Végül tényleg szakítottam vele, mielőtt még bármi történt volna csókon kívül. Viszont most attól félek, hogy szeptembertől azért nem szeretne velem járni a messze lakó srác, mert nem böjtöltem ki ezt a kb. egy évet. Ti elhinnétek nekem, hogy én tényleg Őt szeretem? Ez az egy hónap a másik sráccal csak egy hülye kisiklás volt részemről. És végig azon járt az eszem, hogy mennyire hülye vagyok, csak egyszerűen már vágytam arra, hogy valaki szeressen. (Persze tudom, hogy gerinctelenség volt részemről a másik srácot is hülyíteni egy hónapig úgy, hogy nem éreztem iránta semmit, de ez annyira nem is zavar, mert ő sem érzett irántam semmit, csak meg akart döngetni.) A fő kérdés, hogy lesz esélyem szeptembertől a másik srácnál? Ja 18 éves vagyok, és ez a két fiú volt eddig az életemben. Előttük soha nem randiztam mással, nem volt más fiú az életemben, szóval nem vagyok egy r*banc, annak ellenére, hogy most mit tettem.


Előre is köszi a választ!


2009. márc. 22. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem bűn amit tettél,kicsit talán túl is reagálod.Ha jól értettem a sztorit,akkor az a messze lakó srác amúgy sem akar kapcsolatot,csak barátit.Azt,hogy ő nem tudja megígérni,hogy szeptemberben járjatok...végülis addig még nagyon sok idő van.Gondolom ő sem akar egyedül lenni,ami teljesen normális,meg te sem.De szerintem nincs veszve semmi részedről.Ha tényleg szereted,akkor várj szeptemberig,de szerintem nincs rá garancia,hogy a pasi nem jön össze mással.:S
2009. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát egyelőre tényleg nem akar baráti kapcsolatnál többet. Viszont amikor én kérdezek rá arra, hogy nem hiányzik-e neki egy barátnő, hiszen már 26 éves, akkor azt válaszolja, hogy ráér, és a minőség mindennél fontosabb, ő vár türelemmel az Igazira. Meg most új munkahelyen van, és tényleg rengeteget dolgozik, semmire nincs ideje. Egyébként lehet, hogy tényleg túl reagálom, hiszen egy hónapig kavartam azzal a sráccal, és tényleg nem csináltunk semmit, de akkor is olyan furcsa nekem így.
2009. márc. 22. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
jaja meg látszik h teis fontosabb v neki annál mint h 1 kis sértődés miatt elfelejtsen..
2009. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem ígértetek egymásnak semmit. Te sem neki, ő sem neked. Nincs egymáson mit számon kérni. Annyiról volt szó csupán, hogy ha pár hónappal később, szeptemberben mindketten egyedül lesztek, összejöhetnétek. De ez sem volt még biztos, csak mint egy lehetőség.

Szóval szerintem a srác ha ezt zokon is venné, nem lenne teljesen jogos a részéről. Én is úgy érzem, hogy csak te reagálod túl ezt a helyzetet, bár ezt a kifejezést, hogy "túlreagálni" nem szeretem.

De ha továbbra is tartjátok egymással a kapcsolatot, miért ne lehetne belőle később akármi? Sőt, azt sem tudod kizárni, hogy megismerkedsz valaki mással, aki elfeledteti veled ezt a srácot.

De hogy az eredeti kérdésedre válaszoljak: Nincs okod félni, hogy emiatt nem akar majd összejönni veled.

:)

(22/L)

2009. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sszia, hát remélem nem értettem félre. Szóval, először is: ha ő azt mondta neked, hogy szakíts az új barátoddal, akkor azt nyilván nem véletlenül mondta. Ez jó hír szerintem. :)

Az én véleményem pedig az, hogy 1 hónap tényleg nem a világ vége, én simán eltudom képzelni, hogy az ember szeretetre vágyik.. és hát néha ebből tényleg csak annyi marad, hogy 'hülyeség volt'. A nők már csak ilyenek... :)

Nehéz ügy, amúgy, de végeredménybe, szerintem összejöhet a dolog(ha ez az egyetlen ellenérved volt). Iszonyatos nagy szenvedés lehet, de ha még mindig tart a l'amour... akkor az sokat elárul! :) 1 év, az sok. Szóval szerintem ne aggódj, inkább frissülj fel a tavasszal és tegyél meg mindent az ügy érdekében. :) Ha viszontszeret, nem fogja kihagyni.

Sok sikert!

2009. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem ő is hasonlóan gondolkodik, mint ti. Kapcsolatban maradunk, ez biztos, Ő gondoskodik róla. Meg találkozni is fogunk most legalább havonta, mert ugyanazon kiállításokra járunk, és tuti összefutunk. Remélem, hogy tényleg nem áll az utunkba az én hülyeségem. Köszönöm még egyszer a válaszokat!
2009. márc. 22. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!