Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha képzeletben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha képzeletben megcsalom?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok két éve, szerelem már elmúlt régen.

Mindig próbálunk érte tenni, új dolgokat csinálunk együtt, próbálunk a jövőre és a kapcsolatunkra építeni.

Eggyé forrtunk az elmúlt időkben és nagyon szeretjük egymást.

Ritkán vannak csak viták és már az összeköltözésen is elgondolkodtunk.

Megismertem valakit közös társaságból, néha chatelunk de nem találkozhatunk csak ha egy helyre megy az összes barátunk.

Mióta megismertem totál belezugtam.

Folyton itt van a fejemben és nem tudom kiverni belőle.

Képzeletben már meg is csaltam vele a baratnomet.

Szeretném kizárni a gondolataimbol mert nagyon szeretem a barátomat az sokkal fontosabb mint ez a hirtelen fellángolás, főleg hogy valószínű platoi.

Legjobb baratnomnek elmondtam ezt, ő azt tanácsolta próbálják közeledni fele valamilyen módon, de nem akarok.

Mikor fog elmúlni, míg meg nem történik vagy elmúlik az magától ha kontrollalom az agyam?

Valaki tud tanácsot adni?



2017. ápr. 30. 08:46
 1/6 A kérdező kommentje:

Véletlen azt írtam hogy barátomat, össze cseréltem és legjobb baratnomet írtam.

Szóval én vagyok a fiú és a baratnomrol volt szó

2017. ápr. 30. 08:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha TE nem szeretnél semmit ettől a lánytól akkor nem is lesz köztetek semmi.Ez csak rajtad áll,hiába nyomulna ő is.

Ugyanakkor meg,oka lehet annak,hogy ennyit gondolsz rá.

El kellene döntened,hogy tényleg a jelenlegi-e az "igazi".

2017. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit gyanús vagy, nem te vagy a nő a kapcsolatban? Pont úgy írsz.
2017. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeség együtt maradni vkivel, akibe már nem vagy szerelmes, és másról fantáziálsz.


ha te erre azt mondod, a jelenlegi párod az igazi, akkor hülye vagy, már bocs.


hogy lenne az igazi, ha röpke 2 éve vagítok együtt, és már el is múlt a szerelem, és nem tegnap múlt el, hanem már egy jó ideje, ahogy kiveszem a szavaidból.


az igazi nagy szerelem ennél tartósabb, ha el is múlik 2 vagy 2,5 év után (de sokan vannak, akiknél hosszú évekig tart), de nálatok már talán 1 év után elillant.


ez nem az igazi nagy szerelem.


kétszínű akkor vagy, ha bizonygatod, h. mennyire szereted a párod, miközben gondolatban mással csalod meg.


nem szereted.


megszoktad és ragaszkodsz hozzá.


de ha szeretnéd, eszedbe sem jutna más.


ennyike.

2017. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a szituáció.., és valójában azt tudom tanácsolni én is, amit mások is írtak.

Magam részéről: Nehéz szembenézni a dolgokkal, pláne ha évek óta viseled magadon a maszkot, nem engedve, hogy kibillentsen téged. Neha annyira erősen ragaszkodunk a dolgokhoz, amiket elhatároztunk, hogy még sajat magad elott is maszkot viselsz. - ragaszkodsz a barátnődhoz, csak az emlékek és a múlt miatt, miközben simán leírtad, hogy nem vagy szerelmes. Ezt fiatalon nevezhetjük megalkuvásnak..


Nem hibáztatlak, mert hasonlón megyek at, igy jöttem ra, hogy mennyire is bizonytalan vagyok en is.

2 dolgot érdemes mérlegelned: az egyik a sajat kapcsolatodra irányuló kérdések, a másik pedig az új lany, aki talán lehetne valóban egyszer a te párod. Mi van ha, ha mondjuk vele jobban osszeilletek?..

Szoval en azt mondom, figyeld a dolgokat, Magadat, a kapcsolatodat, es talán a másik lánnyal is érdemes lenne jobban megismerkedni olyan szempontból, hogy megtudd, hogy valóban szerelem lehetne-e ebből, vagy csak fellángolás. DE!

A lányról független a jelenlegi kapcsolatos minősége, ezt gőzös tudnod. Tehát ne a lányról tedd függővé.. Ez azert fontos, mert ha lemondasz a megszokott kapcsolatos miatt egy talán jobb, es szerelmi kapcsolat lehetőségéről, attól a kapcsolatod ugyanúgy ures marad. De legalabb a küszködve kozbren a szerelem lehetőséget is elveszíted.

-persze egyaltalan nem biztos, hogy az új lany lesz az igazi. De ravilagithat, hogy valami akkor is hiányzik a kapcsolatodbol, ha ezzel nem nezek szembe...


Kerdesek, amit még érdemes argondolnod: életem hátralevő részéhez biztos eleg lesz a kötődés es a szeretet? (40 évesen 20 év házasság utan biztosan, de fiatalon..,, érte van még eleg időd..) Es egyaltalan ez a jo döntés, hosszu tavon?

Szep dolog értékelni hogy van a másik, de amikor a jövő mar nem is annyira távoli jövő, ki tudod e nyugodt szívvel mondani, hogy igen, nekem ő az, aki teljessé tesz, es nincs bennem kétely efelől?

Mert ha ez nem igy van, akkor felesleges a küszködes, ha benned van mindig ez a kis hang...


Másrészt a lányról nem írtad, hogy mennyire látod kölcsönösnek a dolgot. En biztosan kiderítenem.


Az élet meg ettől élet, hogy nem mindig a te terved szerint halad, es a lehetőségek sem örökké lesznek előtted. Dönteni kell, mit szeretnél.

2017. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsi, telóról írtam, nem vagyok debil vagy valami:

"mert ha lemondasz a megszokott kapcsolatod miatt egy talán jobb, és szerelmi kapcsolat lehetőségéről, attól a kapcsolatod ugyanúgy üres marad. -kiegészítés:( tehát mint jelenleg, hiszen ha nem hiányozna valami, nem gondolnál folyton másra)

De legalabb a küszködés közben a szerelem lehetőséget is elveszíted. "

- ezt nem csak a mostani érzéseidre gondolva, hanem a jövőben is.

2017. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!