Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 40 éves vagyok, megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves vagyok, megcsalom a férjem, mi lenne a helyes meg oldás?

Figyelt kérdés

Na :D Mielött megkapnám, hogy egy ocska k vagyok amiért csalom a férjem csak szólok nem minden úgy van ahogy elsőre látszik. A férjemmel állandóan veszekedünk, nincs nap, hogy ne veszekednénk. A szexuális életünk sem működik, ő már nem kívánja a szexet. Én még igen. Van egy kislányom, 16 éves.. Nem szeretnék elválni legalább amíg a lányom nem lesz 18, ez a jövöjére is mehet. A szeretőmnek szintén családja van, de ő bármikor elhagyná őket. Nekem igazából csak kalandra van szükségem, szex, csókok, stb.. Tudom, hogy nem helyes, de én még élni akarok.

A férjem 48 a szeretőm 42 éves. Ez a viszony nyár óta tart. Heti 3* találkozunk, a férjem sokat nincs itthon, ha nem dolgozik akkor a haverokkal sörözik, meccset néz.. Mit gondoltok erről?


2017. márc. 19. 08:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy valamiféle erkölcsi feloldozást vársz olyan emberektől, akiknek az ég világon semmi köze a magánéletetdhez.

Minek?

2017. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Na már megint családos emberek kefélgetnek egymással! Mi a tököm van már a világgal? Becsület,hűség már sehol nincs? Nem érdemli meg ez a világ a további létezést, nyugodtan pusztulhat! Elől az ilyen puhatestűek pusztuljanak,akik csalják a párjukat.
2017. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, ha a férfi csalja a nőt az oké, de ha a nő a férfit akkor pusztuljon..?!!
2017. márc. 19. 09:02
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Végig többes számban írtam, azaz akik csalják a párjukat, férfi is, nő is elől pusztuljon. Tőlem ne is reméljen egyik sem kegyelmet ha nő ha férfi!
2017. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Êld le állandó veszekedéssel az életed, és utána mond, hogy pusztuljon mind...
2017. márc. 19. 09:12
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem kötelezett rá, hogy így élj. Aki el akar válni, az el is válik, nem magyarázza a gyerek jövőjével. Ez a része gázabb, hogy a gyerekkel takarózol, ezt nevezzük önámításnak, valójában pedig 2 év múlva se fogod meglépni, maradjunk ennyiben.
2017. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok róla? Ez a felállás, mindennapos. A te korodban már nagy valószínűséggel, nem kezdesz újat. Elviselhető a kapcsolatod, akkor maradsz benne. Tart a dolog, még nagyon kívánod a szexet. 5 év, 10 év, esetleg 15.

Én, ezt a forgatókönyvet látom legtöbbször. Gyerek, közös vagyon, a megszokott mindennapok végett maradnak a rosszba, mint a bizonytalant válasszák.

2017. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 RoseTyler ***** válasza:
72%

Most mit akarsz?!

Jó így neked? A leírásodból úgy tűnik, hogy igen. Akkor kibírod így a két évet, amit célul tűztél ki, utána meg elkezdhetsz gondolkozni a következő lépésen. Helyesnek nem helyes, amit teszel, de a te életed, a te dolgod. És senki se szent...

2017. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
54%
Gerinctelen alak vagy, ez az igazság. Mit csinálj? Mond el a férjednek, hogy már nem szereted, nem vagy boldog és válj el szépen. Utána azzal digi-dugizol akivel csak akarsz. Legyen benned annyi tartás, hogy nem a háta mögött csinálod ezt, mert ez undorító. Hova tart a világ...szégyen.
2017. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
60%

Szerencsétlen kislány fogja ennek az egésznek meginni a levét, bár nem derül ki, hogy erről a helyzetről ő mennyit tud. Aki ilyen miliőben nő fel, annak szépen eltorzul az értékítélete, a személyisége, és neki sem lesz majd épkézláb magánélete, csak egy elferdített képe lesz arról, mi is az a szerelem és a boldog kapcsolat.


Az azért dícséretes, hogy rá is gondolsz, de igazából ezt is az önzésed irányítja: "nem szeretnék elválni, amíg a lányom nem lesz 18" A saját érdekeidet nézed, nem az övét. A mai fiatalokon ha végignézek, szinte az arcukon látom, hányukat nyomorította meg a szülők közti hercehurca. Inkább lógnak a haverokkal, mert ott kapnak legalább egy morzsányi kis törődést, de a lényeg, hogy otthon ne kelljen lenni, mert otthon lenni szar.

2017. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!