Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan hogy a megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy a megcsalt félből azt váltja ki a dolog hogy ő is félrelépjen? Vagy csak sima bosszú lenne?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 10:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elso parkapcsolatomban megcsaltak, sosem gondoltam h valaha js hutlen leszek egyszeruen belem volt kodolva h sosem lennek ilyen akarmennyire is szar kapcsolatba elek. aztan evekig egyedulallo voltamm lattam h mindenki felrelelp, ilyen a mai vilag, aztan sok ev mulva csapta nekem a szelet 1 hazas ferfi aki tetszettm es mivel megtabultam h mindenki ezt csinalja ugy voltam vele ez a normalis+ugyis tetszett a pask igy belementem. Megbantam? Nem. Haljstennek szerelmes se lettem de attol még szar volt mimor felbomlott a viszonyunk. Csam az tudja ezt csinalni aki nem taplal a masik fele erzelmet!
2023. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!