Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bosszú mennyire normális dolog?

Bosszú mennyire normális dolog?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran van egy ilyen célom,hogy keresek egy lányt aki lelkileg olyan gyengécske mint én,és tönkre teszem,ahogy tette velem is az exem.Nem vagyok egy szemét srác amúgy,de ezen gyakran agyalok,sőt néha el is képzelem hogy családi ebéd és szóban elkezdem megalázni. Ha valakit megaláznak,mint ahogy velem tette az exem,attól válhat ilyené az ember ? A szívem mélyén amúgy tudom hogy nem lenne helyes,de valahogy mégis ezen agyalok.
2016. jan. 29. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem normális, de ezt te is tudod.

Hisz az a másik lány bántott? Nem! Fájt neked ahogy elbánt veled az exed? Gondolom. Akkor te miért akarsz ugyanolyan szemét lenni mással? Akkor ezzel az erővel te sem vagy különb!

Amúgy meg ez az élettel jár. Csalódsz, padlóra kerülsz, megbántanak, megsértenek, de ez nem jelenti azt, hogy mással nem lesz jobb vagy szebb. Kaptál egy pofont az élettől? Nagy dolog! Állj fel és lépj tovább.

A sebek idővel begyógyulnak, viszont ha ilyen leszel, akkor meg csak magadat készíted ki elsősorban, aztán meg mindenki mást körülötted. És ez hidd el, hogy nem éri meg!

2016. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igaz,na majd kiderül,járok pszichológushoz,néha már azon is elgondolkodom hogy nem-e vagyok-e elmebajos,és ha arra gondolok néha megnyugtat hogy egy csajszit a szüleit előtt elkezdek alázni,csak hogy lássák milyen ember a fiúk. Aztán meg rájövők hogy ezen agyalni hülyeség,olyan két véglet van bennem vagy nem tudom hogy fogalmazzak.
2016. jan. 29. 16:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Az exeden kellene bosszút állni.
2016. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő vele már nem beszélek,meg amúgy is nagyon egoista.
2016. jan. 29. 17:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem provokálni akarok. De amúgy is addig jó amig csak gondolat,pszichológusommnak is lett mit elmondanom
2016. jan. 29. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ő vele már nem beszélek,meg amúgy is nagyon egoista."


Menj vissza az exedhez, aztán alázzad ahogy bírod!

2016. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Majd meglátom,már jó ideje nem beszéltem vele,ez az egész dolog egyenlőre csak gondolat,nem tudom miért lettem ilyen,igazából ez kicsit olyan hogy ha ő megtehette akkor én miért nem tehetném meg mással. De mondom bennem ilyen nagyon kettőség van,mert azt is tudom hogy helytelen lenne ilyet tenni egy lánnyal,aki mondjuk lehet azért jönne össze velem mert szeret,áh néha nagyon belezavarodok a gondolataimba.
2016. jan. 29. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Megint megerősödött bennem a gondolat,hogy meg kellene billogozni a mentálisan gyenge embereket.

Rémálom!

Most komolyan ,attól mert valaki gyökér volt veled ,ezért leakarsz alacsonyodni arra a szintre?

Bosszúról pedig annyit gondolok,hogy ha már megfordult a fejedben :hát komolyan nem értelek,bosszút állni azon az emberen szoktak aki ártott neked,nem egy teljesen más emberen.

Remélem csak kamu kérdés!

2016. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu,de amúgy a végén ott van,hogy ezen egyenlőre csak agyalok,megfordult a fejembe,megtenni nem tettem ilyet.
2016. jan. 29. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!