Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szükségem van arra amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockatamas kérdése:

Szükségem van arra amit a szeretőm tud nyújtani. Elhagyni nem akarom a családomat mert nem akarom hogy a gyerekem tőlem távol éljen. Viszont nem kapom meg otthon amire vágyok. A szeretőm megad minden ilyen dolgot az ágyban. Meddig élhetek így?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Istenem. A szereto távol el? Mi köze neki a gyerek tartózkodási helyéhez?

Ja, remélem, nem sokaig lehet így. Gerinctelen vagy, és az apai osztonnel takarozol, ami még szánalmasan.

2017. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Meddig élhetsz hazugságban? Az a gerinced hajlékonyságától függ.
2017. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Vagy addig, amíg a saját lelkiismereted engedi, vagy addig, amíg ez a mostani szeretőd veled marad, vagy amíg a felséged naivitásból, kapcsolatfüggőségből vagy esetleges anyagi kiszolgáltatottsága miatti kényszerből, megalkuvásból veled marad annak a tudatában is, hogy már várandósan is megcsaltad, vagy amíg ő talál olyan férfit, aki nem csak az esetleges titkolt szeretője lesz, hanem vele akar élni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2017. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A szeretőm megad minden ilyen dolgot az ágyban.


szóval a farkaddal gondolkozol, és a szeretőd is csak szexre kell.

szegény feleséged.


hányok...

2017. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 acelsziv ***** válasza:
100%
Undorító vagy... Heréltesd ki magad. Arra nem is gondolsz, hogy a feleségeddel hozd rendbe a dolgokat mi? De kell a meleg otthon, hogy kimossák a fosos gatyáidat és kaját kapj. Gerinctelen patkány.
2017. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szeretem a feleségemet, a családomat. Már többször mondtam hogy én mire vágyom, de neki nincsenek ilyen igényei. A szeretőm rég elfeledett érzéseket ébreszt bennem.
2017. máj. 7. 22:31
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szereted te a feleséged.

Ha szeretnéd nem csalnád agyon

Remélem titokban ő is félred.g a legjobb haveroddal a közös ágyatokban,mert ezt érdemled.

Amúgy meg szarügy. Remélem két szék közül a földre fogsz esni,és lebuksz....a gyereket meg eltiltják tőled,mert egy ilyen apától jót nem tanulhat az biztos....

2017. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%

Én megértem.

A perverzeknek ha nem élhetik ki a vágyaikat az ágyban, olyan, mintha nem is szexelnének.

Pl. ha valaki arra izgul, hogy ráköpjön a barátnöje talpára nagyon sok nyálat, és utána felszürcsölje, akkor ez neki kell a szexhez, máskülönben nem élvezi úgy. Neki egy sima szex kb annyira kielégítő, mintha csak kiverné.


Nehéz ügy,de szerintem így élhetsz hosszútávon. Gondolom imádod a feleséged és a gyerekeid, de kell az a perverzió.

Erre csak az a megoldás, ha megtartod "örökre" a szeretődet, ill. Ha neki kapcsolata lesz, keresel mást.


Nagyon nehéz ügy, én már gondoltam rá, hogy mennyivel nehezebb lenne ha a pasimnak lenne valami perverziója, és mennyire de mennyire jó, hogy nincs.

2017. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretem a feleségemet, a családomat. Már többször mondtam hogy én mire vágyom, de neki nincsenek ilyen igényei." Nem. Te nem szereted a feleségedet, a családodat. Te saját magadat szereted csak. Mielött a gyerekeket megcsináltad nem tudtál az igényeidröl amire a feleséged nem volt akkor sem vevö??????
2017. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mik ezek az "igények" áruld már el légyszíves?
2017. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!